Fotbalisté navštívili děti v nemocnici

fotbaliste-nemocnice.jpg Fotbalisté MFK Karviná ve středu dopoledne navštívili dětské oddělení NsP Karviná-Ráj. Děti už na své oblíbence čekaly a připravily si pro ně spoustu otázek. Mezi přítomnými byl trenér Jozef Weber, kapitán Pavel Eismann a obránce Pavel Dreksa.


Beseda s dětmi byla hodně výživná, a to jak ze strany samotných dětských pacientů, tak svými otázkami na děti nešetřili ani hráči s trenérem. Padly například dotazy, zda děti s rodiči navštěvují fotbal v Karviné, jestli jej někteří hrají, co si přejí k vánocům. Děti se fotbalistů ptali zase na různá zranění na zápasech, kdy mají volno, jak je to se zimní přípravou, zda mají fotbalový důchod, anebo třeba jakou musí mít fotbalista životosprávu.

Po diskusi s dětmi následovalo rozdávání dárků s propagačními předměty klubu a samozřejmě nechyběla autogramiáda hračku, kdy každé dítko dostalo podepsanou kartu od všech tří aktérů. Nakonec se fotbalisté s trenérem přesunuli na dětskou JIP, kde i těmto pacientům v rychlosti předali dárky a popřáli jim hezké Vánoce a brzké uzdravení.

fotbaliste-nemocnice3.jpg