Karvinský šupec – senioři zakládají novou tradici

dsc-0577.jpg Turnaj v holandském billiardu pojmenovaný Karvinský šupec, takováto akce proběhne 18.listopadu 2016 od 10 hodin v Městském klubu seniorů Rudé armády v Karviné-Hranicích. V tomto prvním ročníku se utkají senioři z karvinských městských klubů s členy společnosti Parkinson-Help z.s., Klub Ostrava. Turnaj získal finanční podporu Nadace OKD a statutárního města Karviné.


Připomeňme ještě, že právě v Městském klubu seniorů v Hranicích nyní probíhá také úprava zahrady, která členům i návštěvníkům klubu poskytne ještě kvalitnější zázemí obohacené o nové lavičky, stoly a samozřejmě zeleň. 

V Karviné v současnosti existuje sedm klubů seniorů rozesetých po celém městě, přičemž celkově mají kluby okolo 600 členů. Členem klubu se může stát každý senior, který má zájem o setkávání se a účast na hojných akcích. Akce jsou plánovány tak, aby pokryly širokou škálu zájmů jednotlivých členů, a také, aby přinášely užitek. Tak například se v nabitém programu klubů najdou dílny zaměřené na motoriku, hry posilující paměť, antistresové malování nebo také koncerty, sportovní akce, společenská setkání či pobyty.