Malá ledová plocha na zimním stadionu je rarita

dsc-0500.jpg Bruslení pro veřejnost je u nás zvláště o víkendech velmi oblíbené a popularitě se těší také malá ledová plocha, kde kromě tréningů probíhají třeba i rodinné oslavy. 


Od srpna do dubna probíhá na zimním stadionu STaRS bruslení pro veřejnost. „Bruslení se konají vždy několikrát do týdne a zvláště ta víkendová jsou velmi oblíbená,“ říká Irena Tomášiková  z oddělení marketingu. Letos bruslení proběhnou i o druhém svátku vánočním a na Silvestra. „Chodí k nám bruslaři všech věkových kategorií, nikdo se nemusí bát, že by tam byl jako jediný mezi samými dětmi,“ dodává Tomášiková.

U rodin s malými dětmi, ale i u jiných skupinek, se velké oblibě těší také malá ledová plocha, která má 15 metrů na délku a 9 na šířku. „Jedná se opravdu o raritu, v okolí nevíme, o žádné jiné,“ líčí Tomášiková. STaRS nabízí i dárkové poukazy, které lze využít třeba jako vánoční dárek pro nadšeného bruslaře. „A těch je v Karviné dost, přesvědčil nás o tom nedávný Mikuláš na ledě. Akce se zúčastnilo zhruba 200 bruslících. Moc jim děkujeme za zájem a příští rok budeme chtít akci opět zopakovat,“ dodává Tomášiková. 


dsc-0503.jpg