Tref si svůj kontejner – povedená soutěž

soutěž tref si kontejner.jpg Velký úspěch u veřejnosti měla další ze soutěží na podporu třídění.


soutěž tref si kontejner.jpg

Po čtyři listopadové dny jste hráli pomyslnou košíkovou s vytříděným odpadem. Hlídky stihly objet a obsloužit desítky stanovišť po celém městě a vy jste s chutí stříleli a vyhrávali dárky z recyklovaných materiálů. Hra Tref si svůj kontejner byla prostě fajn. Velmi pozitivní reakce vzbudilo dolepování mluvících kontejnerů o víkendu. Teď na vás mohou mluvit a vtipně vás nabádat k dalšímu třídění.

Kolorit akce byl letos především o tom, že přicházely děti v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Takže samotných výher se rozdalo 292, ale oslovených lidí bylo mnohem víc, pořadatelé odhadují až 700 – ať už těch, kteří přišli s dětmi, nebo jen pobavených kolemjdoucích.

Asi nejpozitivnější reakce jsme zaznamenali na sociálních sítích – jak na oficiální stránce města (Karviná – oficiální stránka města), tak na stránkách projektu Karviná ŽIJE, ale také na fb organizátora soutěže, agentury MamiArt. Jediná reakce byla negativní a vysvětlily se i domnělé omyly hlídky, která měla stát jinde, ale nakonec se ukázalo, že si stanoviště spletla soutěživá paní. A hlídka se netrefila jednou – ale lidé ji zahlédli a přešli.

Děkujeme, že jste soutěživí a že stále lépe třídíte!