Výstavba dešťové kanalizace na ulici Lázeňská si vyžádá dopravní omezení

oprava silnice.jpg V době od 10.04.2017 do 10.09.2017  budou v Karviné-Darkově na ulici Lázeňské (v úseku od domu čp. 199/90 po dům čp. 611/26) probíhat stavební práce. Město zde vybuduje dešťovou kanalizaci.  Stavební práce proběhnou za částečné uzavírky. Po celou dobu uzavírky bude průjezd ulicí zachován (minimálně v šířce 2,75 m).  


V rámci stavebních úprav se počítá, že během června nebo července dojde na dobu 7 dnů k přemístění zastávky u linky autobusu MHD č. 877517 „Karviná, Darkov, hotel“  ve směru „Karviná, Darkov, lázně“.  Autobusová zastávka bude posunuta o cca 50 m k domu čp. 174/16 na ul. Lázeňská v Karviné-Lázně Darkov.  Dopravce s dostatečným předstihem vyvěsí na autobusovou zastávku „Upozornění pro cestující“.

Práce na dešťové kanalizaci jsou nutné ještě předtím, než město v létě začne s velkou rekonstrukcí komunikace a chodníků od zimního stadionu v ulici Karola Śliwky ve Fryštátě přes celý úsek Lázeňské k darkovskému mostu Sokolovských hrdinů. Modernizaci komunikace bude z většiny platit stát a právě běží výběrové řízení na dodavatele v režii ministerstva financí.

 

nákres: Lázeňská.pdf