Unikátní hra propagující třídění má úspěch! Přidejte se také!


 

TZ_2015_10_21_Hledani_Kontiku_Karvina foto2.jpg

Hra Hledání Kontíků odstartovala v pondělí 7. listopadu, kdy byla na barevné kontejnery v Karviné určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první část z celkem 750 samolepek Kontíků. Od té doby už Karviňáci odevzdali přes 200 hracích karet s nalepenými kontíky. Druhá část samolepek byla vylepena dnes a na stanovištích už hlídky čekali soutěžící, čili samolepky se mnohdy na kontejnerech nestačily ani ohřát.

Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, přelepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně nebo odeslat poštou na Magistrát města Karviné.

Hrací kartu najdou obyvatelé Karviné na začátku listopadu ve svých poštovních schránkách, nebo si ji mohou vystřihnout z listopadového Zpravodaje, popřípadě vytisknout z jeho elektronické verze. Ta je volně ke stažení na internetových stránkách www.karvina.cz. O tom, že Kontíci byli v daný den na barevné kontejnery ve městě vylepeni, se lidé aktuálně dozví z vysílání Rádia Čas a Hitrádia Orion. Více informací najdete v našem Karvinském zpravodaji.