Kalendář akcí
Seznam akcí pro září 2017
Najdi rozdíly!
1. září 09:00 - 30. září 19:00
Knižní jarmark – 23. ročník
1. září 09:00 - 1. září 17:00
Kino Ex - program na září 2017
1. září 15:00 - 30. září 23:00
Kino Centrum - program na září 2017
1. září 15:00 - 30. září 23:00
Nábor do sportovního klubu judo
1. září 16:30 - 30. září 18:30
Hornické slavnosti OKD
2. září 14:00 - 2. září 22:00
Waclaw Golonka, Stanislaw Dziewior (Polsko)
3. září 16:00 - 3. září 19:00
Karvinské varhany
3. září 16:00 - 24. září 19:00
Taneční večer
3. září 18:30 - 3. září 22:00
Taneční večer
3. září 18:30 - 3. září 22:00
Show s Juvákem
4. září 12:00 - 4. září 17:00
Soutěž - Mozkobuzení
4. září 12:00 - 8. září 17:00
Kurz práce s internetem – výuka práce s internetem pro začátečníky
4. září 13:00 - 4. září 14:30
VI. žen Jindřicha VIII. – divadlo
4. září 15:30 - 4. září 18:30
Klub dyskusyjny
5. září 09:00 - 5. září 12:00
Kurz práce s PC pro začátečníky – výuka práce s počítačem
5. září 13:00 - 5. září 14:30
Pytel na papučky
5. září 16:00 - 5. září 19:00
Setkání u knihy
5. září 17:00 - 5. září 19:00
Taneční večer
5. září 18:30 - 5. září 22:00
Glory
6. září 17:30 - 6. září 19:30
PRACHY!!!
6. září 19:00 - 6. září 21:00
Kurz práce s PC pro mírně pokročilé – výuka práce s počítačem
7. září 13:00 - 7. září 14:30
Klavírní melodie
7. září 15:30 - 7. září 18:30
Taneční večer
7. září 18:30 - 7. září 22:00
Včelařská výstava
8. září 09:00 - 9. září 17:00
Dny evropského kulturního dědictví
9. září 10:00 - 10. září 17:00
HCB Karviná - Brno
10. září 10:30 - 10. září 12:30
Jaroslav Tůma, Liselotte Rokyta (ČR, Nizozemsko)
10. září 16:00 - 10. září 19:00
Taneční večer
10. září 18:30 - 10. září 22:00
Taneční večer
10. září 18:30 - 10. září 22:00
Kurz práce s internetem - výuka práce s internetem pro začátečníky
11. září 13:00 - 11. září 14:30
Nestárnoucí dueta - koncert
11. září 15:30 - 11. září 18:00
Kurz práce s PC pro začátečníky - výuka práce s počítačem
12. září 13:00 - 12. září 14:30
Konverzace uměním
12. září 16:00 - 30. říjen 19:00
Konverzace uměním
12. září 16:00 - 31. říjen 20:00
Taneční večer
12. září 18:30 - 12. září 22:00
Taneční večer
12. září 18:30 - 12. září 22:00
Na mléčné dráze
13. září 17:30 - 13. září 19:30
Kurz práce s PC pro mírně pokročilé - výuka práce s počítačem
14. září 13:00 - 14. září 14:30
Kurz práce s PC pro mírně pokročilé - výuka práce s počítačem
14. září 13:00 - 14. září 14:30
Klavírní melodie
14. září 15:30 - 14. září 18:30
Výstava díla Petra Bezruče
14. září 17:00 - 25. únor 16:00
Taneční večer
14. září 18:30 - 14. září 22:00
Život a dílo Petra Bezruče
15. září 08:00 - 30. září 14:00
Toulky minulostí
15. září 09:00 - 30. září 14:00
Zajímavá místa starého Fryštátu
15. září 14:30 - 15. září 16:30
Hudební léto - sbor Lira
15. září 18:30 - 15. září 21:00
Na kole společně a bezpečně
16. září 10:00 - 16. září 12:00
Zavírání pramenů
16. září 14:00 - 16. září 21:30
Marta Wierzgoń, žesťový kvintet hudby hradní stráže a policie ČR
17. září 16:00 - 17. září 23:59
MFK Karviná - Sigma Olomouc
17. září 17:00 - 17. září 19:00
Taneční večer
17. září 18:30 - 17. září 22:00
Taneční večer
17. září 18:30 - 17. září 22:00
Trénování paměti – základní kurz pro všechny věkové kategorie
18. září 10:00 - 18. září 11:30
Kurz práce s internetem – výuka práce s internetem pro začátečníky
18. září 13:00 - 18. září 14:30
Julie Meixnerová - operetní melodie
18. září 15:30 - 18. září 18:00
Kurz práce s PC pro začátečníky – výuka práce s počítačem
19. září 13:00 - 19. září 14:30
Chanson Tap
19. září 17:30 - 19. září 21:00
Na In-line po Karviné
19. září 18:30 - 19. září 20:30
Taneční večer
19. září 18:30 - 19. září 22:00
Farmářské trhy
20. září 09:00 - 20. září 17:00
Celé Česko čte dětem - Kocour Mikeš a jeho kamarádi
20. září 17:00 - 20. září 19:00
Život za život
20. září 17:30 - 20. září 19:30
Klavírní melodie
21. září 15:30 - 21. září 18:30
Taneční večer
21. září 18:30 - 21. září 22:00
Barevný podzim
22. září 14:00 - 22. září 18:00
HCB Karviná – Nové Veselí
24. září 10:30 - 24. září 12:30
Duo Waves - Daniel Stickan, Uwe Steinmetz (Německo)
24. září 16:00 - 24. září 19:00
MFK Karviná - Brno
24. září 17:00 - 24. září 19:00
Taneční večer
24. září 18:30 - 24. září 22:00
Taneční večer
24. září 18:30 - 24. září 22:00
Trénování paměti – základní kurz pro všechny věkové kategorie
25. září 10:00 - 25. září 11:30
Kurz práce s internetem – výuka práce s internetem pro začátečníky
25. září 13:00 - 25. září 14:30
Kouzelný svět knih, aneb z kapsáře vašich knihovnic
25. září 15:30 - 25. září 19:00
Sólisté NDMS – opereta , muzikál
25. září 18:30 - 25. září 22:00
Pokračující kurz Trénování paměti
26. září 10:00 - 26. září 11:30
Kurz práce s PC pro začátečníky – výuka práce s počítačem
26. září 13:00 - 26. září 14:30
KD - Podzimní mozaika
26. září 15:30 - 26. září 17:00
Pokračující kurz Trénování paměti
26. září 17:00 - 26. září 18:30
Norsko - v zemi půlnočního slunce
26. září 18:00 - 26. září 21:00
Taneční večer
26. září 18:30 - 26. září 22:00
Marcel Zmožek & M. Z. Band – 2 Koncerty pro seniory
27. září 15:00 - 27. září 19:00
Neruda
27. září 17:30 - 27. září 19:30
Klavírní melodie
28. září 15:30 - 28. září 19:00
Taneční večer
28. září 18:30 - 28. září 22:00
Hudební léto - sbor DZWIENK.
29. září 18:30 - 29. září 22:00
Vyhlášení soutěže o nejlepšího čtenáře čtenáře roku 2017
1. únor 09:00 - 29. prosinec 19:00
Wystawa - Agnieszka Pawlitko
30. listopad -1 - 28. červenec 17:00
Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou
30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00