Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 24. 11. 2017 - 24. 12. 2017

Výstava díla Petra Bezruče

14. září 17:00 - 25. únor 16:00

Jak se žilo ve starém Fryštátě

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Petr Bezruč – Slezský bard

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Zuzana Balická

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Edgar Baran – obrazy

7. listopad 17:00 - 20. prosinec 19:00

Screamers 112

25. listopad 18:00 - 25. listopad 22:00

TJ Sokol Karviná – NH Ostrava Poruba

26. listopad 09:00 - 26. listopad 13:00

Perníková pekárna

26. listopad 09:00 - 26. listopad 12:00

Velká cena Karviné v judu

26. listopad 10:30 - 26. listopad 12:30

HCB Karviná – HBC Strakonice 1921

26. listopad 10:30 - 26. listopad 12:30

HbK Karviná - J.F. Kladno

26. listopad 13:00 - 26. listopad 15:00

O kohoutkovi a slepičce

26. listopad 16:00 - 26. listopad 19:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

27. listopad 15:30 - 27. listopad 19:00

Nejkrásnější operetky SNDMS

27. listopad 15:30 - 27. listopad 19:00

Aljaška

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

KD – Šiškový domeček

29. listopad 15:30 - 29. listopad 17:00

Cestopis Tanzánie

29. listopad 15:30 - 29. listopad 18:00

Numerologický klub

29. listopad 17:00 - 29. listopad 19:00

Paddington 2 BH

1. prosinec 16:30 - 3. prosinec 18:00

Vánoční koncert

1. prosinec 18:00 - 1. prosinec 20:00

Art kino: Rock’n Roll

1. prosinec 19:00 - 1. prosinec 23:59

Metallica: Quebec Magnetic

1. prosinec 19:00 - 1. prosinec 21:15

TJ Sokol Karviná B – VŠB Ostrava B

1. prosinec 20:15 - 1. prosinec 22:15

MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

2. prosinec 15:00 - 2. prosinec 17:00

Sokol Karviná - Start Havířov

2. prosinec 15:30 - 2. prosinec 17:30

Koncert vítězů Stonavské Barborky

2. prosinec 15:30 - 2. prosinec 18:00

Nádech pro lásku

2. prosinec 17:30 - 6. prosinec 22:00

TJ Sokol Karviná – SAMBŠM Brno

2. prosinec 18:00 - 2. prosinec 20:00

7 životů

2. prosinec 20:00 - 3. prosinec 21:30

Sokol Karviná – BK Krnov

3. prosinec 08:45 - 3. prosinec 10:45

Karvinský vánoční jarmark

3. prosinec 09:00 - 22. prosinec 18:00

TJ Sokol Karviná – Slovan Černá Pole

3. prosinec 11:00 - 3. prosinec 13:00

Mikuláš ve Sluníčku

3. prosinec 15:00 - 3. prosinec 19:00

Kvarteto

3. prosinec 17:30 - 4. prosinec 22:00

Klub dyskusyjny

5. prosinec 09:00 - 5. prosinec 11:30

Vánoční workshop pro děti a rodiče

5. prosinec 15:00 - 5. prosinec 18:00

Figurky ze šišek

5. prosinec 16:00 - 5. prosinec 19:00

Setkání u knihy

5. prosinec 17:00 - 5. prosinec 19:00

Matky na tahu o vánocích

5. prosinec 19:00 - 5. prosinec 21:00

Adventní koncert Chantal Poullain

5. prosinec 19:00 - 5. prosinec 22:00

Výstava ilustrací: Beata Ostrowicka

6. prosinec 08:00 - 29. prosinec 18:00

Milada

6. prosinec 15:00 - 6. prosinec 17:30

Mikulášské hrátky

6. prosinec 15:00 - 6. prosinec 18:00

Cesta kolem světa s Jirkou Erlebachem

6. prosinec 15:30 - 6. prosinec 18:00

Tom of Finland

6. prosinec 17:30 - 6. prosinec 19:30

Paddington 2 BH

6. prosinec 17:45 - 6. prosinec 19:45

Matky na tahu o vánocích

7. prosinec 17:30 - 9. prosinec 22:00

Koncert žáků ZUŠ B. Smetany Karviná

7. prosinec 17:30 - 7. prosinec 20:00

Liga spravedlnosti

7. prosinec 20:00 - 9. prosinec 19:30

Karviná a místní pověsti Mgr. Kolková

8. prosinec 15:30 - 8. prosinec 18:00

Přání k mání BH

8. prosinec 18:00 - 10. prosinec 16:15

Moravanka Jana Slabáka - vánoční koncert

8. prosinec 18:00 - 8. prosinec 21:00

Motorband: Restart

8. prosinec 20:00 - 8. prosinec 22:00

ART KINO: Zabití posvátného jelena

8. prosinec 20:00 - 8. prosinec 22:00

Pohádkové vánoce na zámku

9. prosinec 10:00 - 10. prosinec 16:00

Adventní koncert Vlasty Horvátha s kapelou

9. prosinec 16:00 - 9. prosinec 19:00

Thor: Ragnarok

10. prosinec 16:45 - 10. prosinec 19:00

Správně vidíme jen srdcem

10. prosinec 17:00 - 10. prosinec 19:00

Vražda v Orient expresu

10. prosinec 19:30 - 11. prosinec 21:30

Paddington 2 BH

11. prosinec 17:15 - 12. prosinec 19:15

Vánoční čas na zámku Fryštát

12. prosinec 10:00 - 23. prosinec 16:00

Záhady a mysteria Arnošta Vašíčka

12. prosinec 17:00 - 12. prosinec 19:00

7 životů

12. prosinec 19:30 - 13. prosinec 22:15

Zahradnictví: Dezertér

13. prosinec 15:00 - 13. prosinec 17:00

Aljaška: Přednáší Ivo Petr

13. prosinec 15:30 - 13. prosinec 18:00

Zahradnictví: Nápadník

13. prosinec 17:30 - 14. prosinec 22:00

Dvojitý milenec

13. prosinec 17:30 - 13. prosinec 19:30

Česko zpívá koledy

13. prosinec 17:30 - 13. prosinec 21:00

Aljaška: Přednáší Ivo Petr

13. prosinec 18:30 - 13. prosinec 21:00

Star Wars: Poslední z Jediů

14. prosinec 00:01 - 14. prosinec 02:30

Velké vánoční šturmování

14. prosinec 16:00 - 14. prosinec 17:00

Vánoční setkání

14. prosinec 16:00 - 14. prosinec 19:00

Star Wars: Poslední z Jediů

14. prosinec 17:00 - 19. prosinec 21:30

Adventní koncert Koncertního sboru Permoník

16. prosinec 15:30 - 16. prosinec 18:00

Ondřej Ruml s Matek Benko Quintetem

16. prosinec 18:00 - 16. prosinec 21:00

HCB Karviná - Cement Hranice

17. prosinec 10:30 - 22. prosinec 12:30

TJ Sokol Karviná – TJ Start Havířov

17. prosinec 11:00 - 17. prosinec 13:00

Přání k mání BH

17. prosinec 13:00 - 22. prosinec 10:45

Petr I. Čajkovskij: Louskáček

17. prosinec 15:45 - 17. prosinec 18:15

Nebeská pohádka s myškou Klárkou a veverkou Terkou

17. prosinec 16:00 - 17. prosinec 18:00

Nádech pro lásku

17. prosinec 18:30 - 17. prosinec 20:30

Paddington 2 BH

18. prosinec 17:00 - 18. prosinec 19:00

Velký vánoční koncert Sborového studia Permoník

19. prosinec 17:30 - 19. prosinec 20:00

Matky na tahu o vánocích

19. prosinec 20:00 - 20. prosinec 19:30

Adventní koncert

20. prosinec 15:30 - 20. prosinec 18:30

Western

20. prosinec 17:30 - 20. prosinec 19:30

Vánoční koncert pobočky Petrovice

20. prosinec 17:30 - 20. prosinec 20:00

Táta je doma 2

20. prosinec 20:00 - 20. prosinec 22:00

Jumanji: Vítejte v džungli BH

21. prosinec 17:30 - 2. leden 19:30

Vánoční koncert ZUŠ

21. prosinec 17:30 - 21. prosinec 20:00

Vánoční koncert

21. prosinec 19:00 - 21. prosinec 21:00

Špindl

21. prosinec 20:00 - 30. prosinec 22:00

Ferdinand BH

22. prosinec 15:15 - 2. leden 17:00

Ladíme 3

23. prosinec 20:00 - 26. prosinec 21:30

Lázně Darkov nadělují

24. prosinec 10:00 - 24. prosinec 22:00

„Na Vánoce všichni spolu“

24. prosinec 21:00 - 24. prosinec 23:00