Oficiální informační server statutárního města Karviné

Jazykové verze

česky   |   english   |   polski   |   po našymu

Stromové (vedlejší) menu

Homepage > Assembly, Council > Council (CZ) > Komise

Komise

Hlavní obsah stránky

 

16-JAN-2012 | Dokument PDF | 100 kB

Jednací řád komisí Rady města Karviné

22-JUN-2015 | Dokument PDF | 207 kB

Náplně činností komisí Rady města Karviné

Komise sociální

  • Marie Mikulová - předsedkyně
  • Anna Martinková
  • Eugenie Hanusová
  • Jana Moczydlanová
  • DiS. Martina Orgoníková
  • Vladislava Brdíčková
  • Helena Mojžyšková

Komise zdravotní

  • MUDr. Radek Sušil - předseda
  • MUDr. Jiří Slepánek 
  • Anna Koupilová
  • MUDr. Martin Gebauer
  • MUDr. Hana Borská
  • MUDr. Helena Rabská
  • MUDr. Tomáš Canibal

Komise životního prostředí

  • Mgr. Tomáš Javorčík - předseda
  • Mgr. Kateřina Hujíková
  • Ing. Antonín Janík
  • Petr Bury
  • Ing. Miloš Jendryščík, Ph.D.
  • Ing. Petr Koval
  • Mgr. Natálie Műllerová

Komise majetková a bytová

  • Mgr. Aleš Hujík - předseda
  • Danuta Kwiczalová
  • Jiří Matuszek
  • Radim Slíva
  • Bc. Jan Šimerda
  • Bc. Lenka Hudáková
  • JUDr. Luděk Vebera
  • Zdeňka Kuczová
  • Dana Gezová

Komise dopravy

  • Josef Majewski - předseda
  • Jindřich Broda
  • Pavel Šmaňka
  • Josef Skybský
  • Ing. Radek Podstawka
  • Ing. Martin Blatoň, Ph.D.
  • Jan Raszyk
  • Mgr. Daniel Sekanina
  • Petr Polanský

 

Komise pro architekturu a územní rozvoj

  • Ing. Antonín Janík - předseda
  • Roman Pietrasz
  • Alena Kramárová
  • Ing. Vladimír Franta
  • Jaroslav Binar
  • Ing. Lumír Peřich
  • Bc. Jan Šimerda

Komise kulturní

  • Ing. Lucie Orszuliková - předsedkyně
  • Petr Malyjurek
  • Tadeáš Puchala
  • DiS. Martina Orgoníková
  • Mgr. Wieslaw Farana
  • MgA. Tomáš Oslizlok
  • Ing. Miloš Jendryščík, Ph.D.

Komise pro výchovu a vzdělávání

  • Mgr. Libor Olajec - předseda
  • Mgr. Jarmila Bohačíková
  • Tomáš Stuchlík
  • Mgr. Eva Szwedová
  • Bc. Lenka Hudáková
  • RNDr. Iva Sandriová
  • prof. Ing. Daniel Stavárek, Ph.D.

Komise tělovýchovy a sportu

  • Petr Hort - předseda
  • Bc. Radek Gumolka
  • Eduard Muryc
  • Dušan Duraj
  • Bronislav Drobný
  • Dalibor Boniatti
  • Mgr. Roman Hamrus
  • Kamil Kuchejda
  • Ing. Otakar Kotyza
  • Mgr. Radek Krnáč
  • Mgr. Andrzej Szyja

Komise bezpečnostní a prevence

  • Eduard Matykiewicz - předseda
  • Břetislav Kantor
  • Mgr. Radek Krnáč
  • Antonín Barák
  • Dana Niemcová
  • Mgr. Jaroslav Sarčák
  • Bc. Petr Kijonka
  • Petr Slezák
  • Ing. Wanda Stolarzová

Zkušební komise pro zajištění přípravy a průběhu zkoušek provozovatelů a řidičů taxislužeb dle OZV 9/2007

  • Bc. Miloslav Pawlica - předseda
  • Ing. Lumír Marszalek
  • Jana Ochodková
  • Ing. Gabriela Monczková
  • Radomila Ruislová

Login