Oficiální informační server statutárního města Karviné

Jazykové verze

česky   |   english   |   polski   |   po našymu

Stromové (vedlejší) menu

Homepage > Assembly, Council > Assembly (CZ) > Členové

Členové

Hlavní obsah stránky

 

Naděžda Antalová (KSČM)

Naděžda Antalová (KSČM)

antalovanada@volny.cz

Balwarová Lubica (ČSSD)

Balwarová Lubica (ČSSD)

karvinamalba@seznam.cz

Barák Antonín (ANO 2011)

Barák Antonín (ANO 2011)

antonin.barak@gmail.com

Mgr. Petr Bičej (ČSSD)

Mgr. Petr Bičej (ČSSD)

petr.bicej@karvina.cz

Brdčíko Ondřej, Ing. (KDU-ČSL a SZ)

Brdíčko Ondřej, Ing. (KDU-ČSL a SZ)

brdicko@seznam.cz

Dúška Dušan (ANO 2011)

Dúška Dušan (ANO 2011)

dusan.duska@seznam.cz

Fodor Ivan (ČSSD)

Fodor Ivan (ČSSD)

ivanfodor@email.cz

Franta Vladimír, Ing (ANO 2011)

Franta Vladimír, Ing. (ANO 2011)

vfranta@email.cz

Gallik Tomaš (KSČM)

Gallik Tomaš (KSČM)

gallik.t@seznam.cz

Gebauer Martin, MUDr. (ANO 2011)

Gebauer Martin, MUDr. (ANO 2011)

gebo.martin@seznam.cz

Hajdušík Miroslav, Ing. (KSČM)

Hajdušík Miroslav, Ing. (KSČM)

miroslav.hajdusik@karvina.cz

Hanzel Tomáš (ČSSD)

Hanzel Tomáš (ČSSD)

tomas.hanzel@karvina.cz

Hudáková Lenka, Bc. (ANO 2011)

Hudáková Lenka, Bc. (ANO 2011)

lenka.hudakova@topschool.cz

Hudeček Jaroslav (ČSSD)

Hudeček Jaroslav (ČSSD)

hudecekjaroslav@seznam.cz

Hudzietzová Iveta, Mgr. (ANO 2011)

Hudzietzová Iveta, Mgr. (ANO 2011)

ivetahudzietzova@seznam.cz

Hujík Aleš, Mgr. (ČSSD)

Hujík Aleš, Mgr. (ČSSD)

ales.hujik@seznam.cz

Hort Petr (ČSSD)

Hort Petr (ČSSD)

hortpetr@volny.cz

Janík Antonín, Ing. (KSČM)

Janík Antonín, Ing. (KSČM)

janik.antonin@seznam.cz

Kolek Vladimír (ANO 2011)

Kolek Vladimír (ANO 2011)

kolek16@seznam.cz

Koval Petr, Ing. (ANO 2011)

Koval Petr, Ing. (ANO 2011)

inpo.koval@email.cz

Kuczová Zdeňka (ANO 2011)

Kuczová Zdeňka (ANO 2011)

kuczovaz@seznam.cz

Kwiczalová Danuta (KSČM)

Kwiczalová Danuta (KSČM)

kwiczalovi@seznam.cz

Madea Petr (ČSSD)

Madea Petr (ČSSD)

maspo.elektro@seznam.cz

Majewski Josef (ČSSD)

Majewski Josef (ČSSD)

popomajewski@seznam.cz

Matykiewicz Eduard (KSČM)

Matykiewicz Eduard (KSČM)

matykiewicze@seznam.cz

Mikula Petr, Ing. (ČSSD)

Mikula Petr, Ing. (ČSSD)

petr-mikula@karvina.cz

Olajec Libor, Mgr. (ČSSD)

Olajec Libor, Mgr. (ČSSD)

libor.olajec@gmail.com

Orgoníková Martina, DiS. (ANO 2011)

Orgoníková Martina, DiS. (ANO 2011)

martinaorgonikova@seznam.cz

Orszulik Radek (KSČM)

Orszulik Radek (KSČM)

radek.orszulik@seznam.cz

 (ANO 2011)

Mgr. Radek Krnáč (ANO 2011)

radekkrnac@gmail.com

Pawlica Miloslav, Bc. (ČSSD)

Pawlica Miloslav, Bc. (ČSSD)

emerkap@seznam.cz

Podstawka Radek, Ing. (ANO 2011)

Podstawka Radek, Ing. (ANO 2011)

podstawka@seznam.cz

Puhr David (ANO 2011)

Puhr David (ANO 2011)

dpuhr.karvina@gmail.com

Raszyk Lukáš, Ing. (ČSSD)

Raszyk Lukáš, Ing. (ČSSD)

lukas.raszyk@karvina.cz

Sobel Stanislav (ČSSD)

Sobel Stanislav (ČSSD)

stanislav.sobel@obchod.csobpoj.cz

Sušil Radek, MUDr. (ČSSD)

Sušil Radek, MUDr. (ČSSD)

susilr@senat.cz

Szyja Andrzej, Mgr. (KDU-ČSL a SZ)

Szyja Andrzej, Mgr. (KDU-ČSL a SZ)

andrzej.s@seznam.cz

Tomková Marcela (ČSSD)

Tomková Marcela (ČSSD)

matomkova@seznam.cz

Wiewiórka Karel (KSČM)

Wiewiórka Karel (KSČM)

karel.wiewiorka@karvina.cz

Wolf Jan, Ing. (ČSSD)

Wolf Jan, Ing. (ČSSD)

jan.wolf@karvina.cz

Závacký Dalibor, Ing. (ČSSD)

Závacký Dalibor, Ing. (ČSSD)

dalibor.zavacky@ka.mpsv.cz

Login