Barevný podzim a Evropský týden mobility

perex_Barevný podzim.jpg Pátek 21.09.2018 od 14 hodin před amfiteátrem s heslem Kombinuj a jeď! 


perex_Barevný podzim.jpg

14.09.2018 – Již tradičně si v září připomeneme Světový den zvířat a evropské úsilí o udržitelnou dopravu během společné celoměstské akce Barevný podzim a Evropský týden mobility. Akce se koná v pátek 21.09.2018 od 14 hodin u amfiteátru v parku Boženy Němcové. Těšit se můžete například na aktivity Krajského střediska volného času Juventus včetně jeho centra přírodovědné stanice, ukázku sokolnictví, projížďku na koníkovi či ukázku lukostřelby a obří hlavolamy. Děti si stlučou ptačí budku nebo se nechají vtáhnout do představení divadelní společnosti TRDLA či show Klaunů z Balónkova.

Sportovněji založení mohou vyzkoušet skákací boty nebo se projet na netradičních kolech. Nejen pro řidiče je určen simulátor otočení na střechu. O zdraví návštěvníků se případně postará sanitní vůz, který představí Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj. Zájemci si tak mohou nechat změřit tlak, hladinu cukru, saturaci či BMI. Na své si také přijdou fanoušci Taneční školy Nicola´s Dance Unico a Tělocvičné jednoty Sokol Karviná. Nejen pro případ, že dětem vyhládne na trampolíně, skákacím hradu nebo čtyřkolkách, je součástí akce stánkový prodej. Změna programu vyhrazena.

Již o dva dny dříve, tedy 18.09.2018, si fanoušci kolečkových bruslí užijí akci Na in-line po Karviné. V případě nepříznivého počasí se akce přesune na 20.09.2018. Startuje se z Univerzitního náměstí v 19.00 hodin, registrace již od 18.30 na místě nebo elektronicky. Podrobnosti na facebooku Mládežnické rady Karviná.

Upozornění: Na veřejně přístupných akcích mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné a jeho příspěvkových organizací na jejich informačních kanálech a sociálních sítích. V případě nesouhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamu vaší osoby budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti najdete na http://gdpr.karvina.cz.

Plakát akce v Kalendáři akcí.

Sdělení pro ZŠ a MŠ