Business Gate slaví druhé narozeniny

perex_BG_team.jpg Bilancování i velké plány do budoucna.


perex_BG_team.jpg

Spolupráce statutárního města Karviné a Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné Slezské univerzity v Opavě na coworkingovém centru Business Gate nese ovoce. O centru se díky jeho projektům ví i mimo území našeho města. Náměstek primátora Lukáš Raszyk (ČSSD) při slavnostní prezentaci řekl: „Velký dík všem a hlavně týmu, který se stará o fungování centra. Je super slyšet uznání napříč republikou.“

Studenti si v rámci programu Business Gate Academy ověřují, že něco vědět, neznamená zákonitě to i umět. Díky zadáním reálných firem, kterých neustále přibývá, propojují studenti své teoretické znalosti s praxí, kterou ověří reálný trh. O tom, že nápady mají svou cenu, svědčí i přidaná hodnota ve formě prvních reálných výdělků.

Bez ohledu na věk, délku praxe či zvolený obor se mohou zájemci potkat při školeních a setkáních se zajímavými lidmi pod záštitou programu Business Gate Benefit, díky kterému účastníci neztratí krok s moderními trendy.

Začínající podnikatelé a nadšenci na volné noze mohou využít coworkingové centrum jako zázemí pro svou tvůrčí činnost. K dispozici jsou jednotlivá pracovní místa, ale také zasedací místnosti nebo třeba malý promítací sál. Podmínky jsou skutečně výhodné a díky komunitě nadšenců nejsou uživatelé – coworkeři – na tvůrčí problémy a testování svých nápadů nikdy sami.

Zájemci o podnikání, kteří si nejsou svým rozhodnutím jisti, případně si chtějí v první řadě osvojit znalosti a dovednosti žádané a ceněné na dnešním trhu práce, by neměli přehlédnout nový projekt. Business Benefit Karviná město pro podnikání je určen skupinám znevýhodněným na trhu práce. Více informací na http://www.businessgate.cz/projekty/bbk/.

Do dalších let přejeme organizačnímu týmu i všem absolventům a klientům hodně úspěšných nápadů.