Business Gate slaví narozeniny

MHA_2177.jpg Karvinské centrum na podporu podnikání Business Gate, které sídlí v ulici Poštovní, ve středu oslaví své první narozeniny. Kromě oslav ale nabídne i celou řadu dalších zajímavých akcí. 


BG_ilu.jpg

Oslavy prvního výročí proběhnou ve středu 12. dubna od 10.00 do 14.00 hodin. Pro návštěvníky je přichystaná prohlídka s prezentací všech aktivit, které na Business Gate probíhají. Nebude chybět občerstvení a prezentace celkové koncepce coworkingového centra. Na akci se nemusíte registrovat.

Workshop Sociální sítě se bude konat ve čtvrtek 13. dubna od 13.00 do 15.30 hodin. Workshop povede Ondřej Macků, konzultant, lektor a specialista na sociální sítě, který účastníkům ukáže, jak se k fanouškům dostat levně a efektivně. Cena je 200,- Kč pro nečleny a 100,- Kč pro členy Business Gate.

Workshop Content marketing je naplánovaný na středu 19. dubna od 15.00 do 17.00 hodin. Ujme se ho Martin Brablec z Obsahové agentury z Brna. Workshop je určený pro všechny milovníky copywritingu i pro úplné začátečníky a cena je opět 200,- Kč pro nečleny a 100,- Kč pro členy Business Gate.

Brain and Breakfast je čím dál tím oblíbenější formát akcí, které se konají vždy ráno, kdy návštěvníci společně nasytí tělo i ducha, jak ostatně i název Brain and Breakfast tedy Mozek a snídaně napovídá. V Karviné se konají právě v centru Business Gate a účastníci dubnové snídaně se mohou těšit na Jakuba Pokoma. Vstupné činí 50,- Kč k pokrytí nákladů za občerstvení.

Workshop Podnikni to! se bude konat v úterý 25. dubna a bude plný inspirace pro začínající podnikatele. Workshop povede Jakub Tížek, který pomáhá začínajícím podnikatelům s rozjezdem jejich vlastních firem. Cena je opět 200,- Kč pro nečleny a 100,- Kč pro členy Business Gate.

 

Více informací naleznete na www.businessgate.cz