Sportovní den s charitativním během již tuto neděli

perex_Sportovní den 2019.jpg Přijďte se pobavit, pomoci dobré věci a vybrat si třeba i svůj nový sport.


perex_Sportovní den 2019.jpg

aktualizováno 24.09.2019 – V tomto roce slavíme 100. výročí založení prvních sportovních oddílů a klubů v Karviné. Při této příležitosti se můžete na Sportovním dni seznámit s širokou škálou sportovních týmů podporovaných městem.

Akce se uskuteční v neděli 29.09.2019 od 12:00 v areálu Lodiček a je určena široké veřejnosti.

Mimo jiné se zde představí například atletika, box, cyklistika, gymnastika, házená, hokej, hokejbal, horolezectví, judo, kanoistika, karate, mažoretky, plavání, stolní tenis, taekwon-do, volejbal nebo workout. Trenéři a instruktoři budou připraveni na místě zodpovědět všechny případné dotazy zájemců o vybraný sport.

Součástí setkání je charitativní běh Karviná RUN 2019 organizovaný spartanskými skupinami Spartan Training Group Orlová a Spartan Training Group Karviná. Registrujte se na www.karvinarun.cz 

Zasportovat si, podívat se na zajímavé exhibice a pomoci dobré věci, to je cílem této oslavy sportu. Těšíme se na všechny aktivní i pasivní sportovce, kteří mají srdce na správném místě!

Plakát - Sportovní den 2019:

jpg.pngSportovní den 2019, soubor typu jpg, (3,07 MB)

Plakát Karviná RUN 2019:

jpg.pngPlakát Karviná Run, soubor typu jpg, (240,17 kB)

Upozornění: Na veřejně přístupných akcích mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné a jeho příspěvkových organizací na jejich informačních kanálech a sociálních sítích. V případě nesouhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamu vaší osoby budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti najdete na http://gdpr.karvina.cz.