Karviná zažije už v srpnu velký silvestr TV Šlágr!

Duo Jamaha.jpg Předkrm k výročí města v roce 2018 si můžete užít už v létě.


Velkolepé oslavy 750tého výročí první písemné zmínky o obci Karviné  odstartuje už poslední den v tomto roce velkolepá televizní silvestrovská show TV Šlágr. Vedení města se povedl vskutku husarský kousek, kdy dokázalo přesvědčit majitele Tv Šlágr Karla Peterku, aby velký mezinárodní silvestrovský program natočil právě na zimním stadionu v našem městě. Karlu Peterkovi se nápad zalíbil i díky tomu, že karvinský zimní stadion má výhodnou strategickou polohu a je dostupný jak příznivcům Šlágru ze Slovenska, tak i z Čech, Moravy i Slezska.

Je pravděpodobné, že více než sedmihodinová show všech hvězd této televize přiláká do Karviné několik tisíc fanoušků, vždyť mezi stovkou interpretů nebudou chybět ty největší hvězdy od Dua Jamaha, přes Veselou Trojku, Kollárovce, manželé Řihákovi, Máru, Black band či duo Aramis až po moderátorské hvězdy Petra Šišku a Vráťu Měchuru. Dokonce se proslýchá, že by mezi učinkujícími neměly chybět ani hvězdy evropské šlágrscény.

02_Duo Jamaha.jpg

Termín natáčení a silvestrovské show byl stanoven na pondělí 28.srpna od 15 hodin a vzhledem k velkému zájmu domácího karvinského publika se budou vstupenky prodávat i přímo v domě kultury a kině Centrum. Cena vstupenek pro mimokarvinské diváky bude 330,- Kč, obyvatelé Karviné však budou mít tyto vstupenky o 130 kč levnější. Od 3. července, kdy začne předprodej (maximálně 4ks vstupenek na osobu) si mohou občané s trvalým pobytem na území města Karviné koupit vstupenky podstatně levněji než ostatní a to za 200,- Kč. Mohou tak hojně přijít podpořit také karvinské reprezentanty, kteří se v bohatém programu objeví jako hosté. Jedná se například o soubor Permoník, orchestr Májovák, mladé pěvecké talenty, mažoretky, malé hokejisty, fotbalisty a mnohé další včetně exkluzivních hostů krasobruslařského panteonu včele s Tomášem Wernerem.

Karvinou tak už 28.srpna od 15 hodin čeká oslava silvestra nanečisto, a to prostřednictvím  televizního natáčení TV Šlágr, díky kterému se 31. prosince celé Česko i Slovensko dozví, že v Karviné začíná rok oslav 750tého výročí první písemné zmínky o obci Karviné. Perličkou pak bude bezesporu první hodina Nového roku 2018, která na Tv Šlágr bude bezprostředně patřit interpretům spjatým právě s naším městem.

Obvyklý koncert pro seniory, který se tradičně koná pod záštitou primátora, proběhne také a bude jako již tradičně v září.