Netradiční sportovní hry mají skvělou atmosféru

DSC_1013.JPG Dnes se v areálu Městského klubu seniorů Rudé armády koná již 9. ročník her. 


Zábava, zdravý pohyb a přátelská setkání, to jsou hlavní motivy Netradičních sportovních her, které se konají v areálu městského klubu seniorů v Karviné-Hranicích. Kromě karvinských klubů seniorů se jich účastní také kluby z Havířova a z Polska přijeli členové seniorklubů z Rybnika a Gołkowic. 

DSC_0947.JPG

Disciplíny si senioři připravují sami a u jejich vymýšlení se nebojí být kreativní. Kluby se tak utkaly například v běhu s troky, v kopání míčů do minibranky, v minigolfu, v Člověče nezlob se! a podobně. Akci si nenechali ujít ani primátor Karviné Tomáš Hanzel, náměstek primátora Miroslav Hajdušík, vedoucí sociálního doboru Martina Smužová a pozdravit seniory přijel i ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek. Ti rovněž neodolali a zapojili se i do sportovního klání.

Jste karvinský senior a líbilo by se Vám účastnit se takovýchto akcí? Nebo někomu z Vašich blízkých v seniorském věku? V Karviné je celkem sedm klubů seniorů - KS Borovského, KS Rudé armády, KS U Lesa, KS U Svobodáren, KS V Aleji, KS Louky a KS Staré Město. Přidat se může každý karvinský senior, který má chuť se setkávat, účastnit se sportovních a kulturních akcí nebo si třeba někam skupinově zajet.

Další akcí pro seniory, která se již blíží, bude například podzimní koncert pod záštitou primátora města, na kterém letos vystoupí zpěvák Marcel Zmožek.