POHO příležitost

POHO.jpg Pohornická krajina Karvinska


75472692-157733435619511-8671769477223809024-n.png

V pohornické krajině žije přes sto tisíc obyvatel, bez kterých by se program POHO 2030 neposunul dál. Vážíme si Vás a zajímají nás Vaše nápady, proto jsme připravili POHO Příležitost. Jedná se o unikátní možnost zapojit se do transformace krajiny, ve které žijete. Našim cílem je taktéž společná informovanost a propojenost s aktivními subjekty a lidmi v pohornické krajině. Věříme, že díky této příležitosti a spolupráci dokážeme podpořit rozvoj vaší činnosti, díky které posuneme region o kus dál.

   

V pohornické krajině je mnoho míst, které můžeme společně rozvíjet:

–          Karvinské moře

–          šikmý kostel a jeho okolí

–          letní kino Orlová

–          velké parkoviště dolu Lazy

–          prostory ve Staré Orlové

–          a mnoho dalších míst

 

Proč se zapojit?

Poskytujete služby či činnost, kterou bychom mohli tato místa vylepšit? Máte nápad, jak to udělat? POHO Příležitost nabízí možnost Vaše nápady realizovat a být tak součástí jedinečné transformace krajiny, která ještě v Česku nebyla. My zase nabízíme naše zkušenosti a podklady, které pomohou Vaše záměry ověřit a lépe pro konkrétní lokalitu nebo cílovou skupinu připravit.

Koho hledáme?

Jednotlivce, spolek, neziskovku, skupinu, sportovní klub, nebo jiný subjekt.

Jak se můžete zapojit?

Stačí vyplnit krátký dotazník. Po vyplnění se Vám ozveme a individuálně probereme vaše příležitosti a spolupráci. Pro vyplnění dotazníku, klikněte zde. - http://bit.ly/POHOprilezitost

Co jsme pro Vás připravili

Zveme Vás také na online POHO webinář, ve kterém Vám představíme program POHO 2030 a představíme aktivity, příležitosti a činnosti, na kterých můžeme společně spolupracovat.

Termín webináře je 1. 6. od 17:00. Registrujte se zde. - http://bit.ly/POHOregistrace

Těšíme se na Vás.