Řetězec Lidl zahájil práce na nové prodejně

perex_vizu_Lidl.jpg První zákazníci by si zde měli nakoupit v druhé polovině tohoto roku.


perex_vizu_Lidl.jpg Vizualizace nové prodejny Lidl. První zákazníci by si zde měli nakoupit v druhé polovině letošního roku.

23.01.2019 – V tomto týdnu byla zahájena stavba nové prodejny Lidl v Karviné. Stát bude v ulici Sportovní na místě bývalého zahradnictví technických služeb. Její otevření je naplánováno na druhé pololetí letošního roku. Bude se jednat o druhou prodejnu tohoto obchodního řetězce v našem městě.

„Jsme rádi, že investor výstavbu zahájil. O Lidlu v Karviné-Novém Městě se hovoří delší dobu. Pevně věřím, že občané novou možnost komfortnějšího nákupu v blízkosti svého domova ocení,“ říká k této soukromé investici na dlouho nevyužívaném prostranství primátor Karviné Jan Wolf (ČSSD).

Tisková mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá při zahájení výstavby řekla: „Výstavbou nové prodejny reagujeme na četná přání našich zákazníků nejen z Karviné, ale i v jejím okolí. Novým konceptem pak chceme dostát jejich nárokům, které se za poslední roky výrazně změnily. Přineseme jim komfortnější nakupování od začátku až do konce. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí s odpočinkovými prostory.“