Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 23. 02. 2019 - 25. 03. 2019

Z které knihy jsem?

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Kalendárium - panelová výstava

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Pondělní internetová setkání

4. únor 10:00 - 25. únor 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

4. únor 10:00 - 25. únor 11:00

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

5. únor 12:00 - 26. únor 14:00

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

6. únor 10:00 - 27. únor 11:00

Výstava: "Współczesny ekslibris polski 1918-2018"

6. únor 17:00 - 28. únor 18:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. únor 12:30 - 28. únor 14:00

Od tří králů po masopust.

20. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Pověsti z regionu

20. únor 08:00 - 28. únor 16:00

Úhoři mají nabito

21. únor 17:30 - 26. únor 22:00

Jak vycvičit draka 3 BH

22. únor 17:30 - 26. únor 19:30

Lázeňská zabíjačka

23. únor 10:00 - 23. únor 14:00

MFK Karviná - Teplice

23. únor 15:00 - 23. únor 17:00

O zaniklé Karvinné

23. únor 16:00 - 23. únor 20:00

Psí domov BH

23. únor 17:00 - 23. únor 18:30

Sokol Karviná - BK Krnov

23. únor 18:00 - 23. únor 20:00

Ženy v běhu

23. únor 19:00 - 24. únor 19:30

Alita: Bojový Anděl

23. únor 20:00 - 25. únor 21:30

Sokol Karviná - TJ Šumperk

24. únor 11:00 - 24. únor 13:00

Yeti: Ledové dobrodružství

24. únor 16:00 - 24. únor 17:30

Bohemian Rhapsody

24. únor 19:30 - 24. únor 21:45

Karviná v proměnách staletí

25. únor 08:00 - 25. únor 12:00

Bookstart

25. únor 14:00 - 25. únor 18:00

Posezení s harmonikou

25. únor 15:30 - 25. únor 18:00

Okresní klavírní přehlídka

26. únor 15:00 - 26. únor 18:00

Znovu ve hře

27. únor 15:00 - 27. únor 16:45

Nejkrásnější operetky

27. únor 15:30 - 27. únor 18:00

Sněhová královna v zemi zrcadel BH

27. únor 17:30 - 27. únor 19:00

Kafarnaum

27. únor 17:30 - 27. únor 19:30

Klavírní melodie

28. únor 15:30 - 28. únor 18:30

Co jsme komu zase udělali?

28. únor 17:45 - 2. březen 21:45

Zbigniew Czendlik - postel hospoda kostel

28. únor 18:00 - 28. únor 20:00

Colette: Příběh vášně

28. únor 18:00 - 28. únor 20:00

„Zpěváci na zámku“

28. únor 18:00 - 28. únor 21:00

Potomek

28. únor 19:30 - 28. únor 21:00

Všechno nejhorší 2

28. únor 20:00 - 1. březen 21:45

Výstava: LV – Pavel Kubíček

19. únor 17:00 - 27. březen 19:00

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00