Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro listopad 2018

Výstava: Vladislav Raszyk

9. říjen 09:00 - 14. listopad 18:00

Komentovaná prohlídka výstavy

1. listopad 08:00 - 30. listopad 17:00

Výroční panelová výstava „Karvinské osobnosti“

1. listopad 09:00 - 30. listopad 17:00

Karvinská šifra

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Kalendárium – Vlastimil Brodský.

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Stálá výstava děl Jindřicha Wielguse

1. listopad 10:00 - 30. listopad 17:00

Trénování paměti (dopolední kurz)

1. listopad 10:00 - 22. listopad 11:30

Repliky oděvů první republiky

1. listopad 16:30 - 1. listopad 18:30

Trénování paměti (odpolední kurz)

1. listopad 17:00 - 22. listopad 18:30

Louskáček a čtyři říše BH

1. listopad 17:00 - 4. listopad 17:45

Hovory s TGM

1. listopad 19:00 - 1. listopad 20:30

Repliky oděvů první republiky

2. listopad 08:00 - 31. leden 17:00

Pojďte se s námi bát

2. listopad 16:00 - 2. listopad 19:30

Dokud nás milenky nerozdělí

2. listopad 19:00 - 2. listopad 22:00

Bohemian Rhapsody

2. listopad 19:30 - 6. listopad 19:30

,,Pochod okolo Karvinej"

3. listopad 09:00 - 3. listopad 17:00

Když draka bolí hlava BH

3. listopad 15:00 - 3. listopad 16:45

O zaniklé Karvinné

3. listopad 16:00 - 3. listopad 19:30

První člověk

3. listopad 17:15 - 3. listopad 19:45

The Perfect Kiss

3. listopad 20:00 - 4. listopad 19:30

Nebezpečná laskavost

3. listopad 20:00 - 3. listopad 22:00

HCB Karviná - HC ROBE Zubří

4. listopad 10:30 - 4. listopad 12:30

Myška Klárka, veverka Terka a tři vlasy děda Vševěda

4. listopad 16:00 - 4. listopad 18:00

Dušičkový koncert

4. listopad 16:00 - 4. listopad 19:00

Johnny English znovu zasahuje

4. listopad 20:00 - 5. listopad 19:00

Jak se kdysi žilo na Těšínsku

5. listopad 08:00 - 30. listopad 17:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

5. listopad 12:30 - 5. listopad 14:00

Koncert Pavla Nováka

5. listopad 15:30 - 11. listopad 18:00

Zrodila se hvězda

5. listopad 19:30 - 5. listopad 22:00

Klub dyskusyjny

6. listopad 09:00 - 6. listopad 11:30

Volba povolání – výstava středních škol

6. listopad 10:00 - 6. listopad 17:00

Kurz internetu pro začátečníky

6. listopad 12:30 - 6. listopad 14:00

Přístup k dětem s ADHD

6. listopad 15:00 - 6. listopad 18:00

Strašidýlko z rukavic

6. listopad 16:00 - 6. listopad 18:00

Setkání u knihy: Almanach literárního klubu

6. listopad 17:00 - 6. listopad 19:00

Setkání u knihy: Almanach literárního klubu

6. listopad 17:00 - 6. listopad 19:00

Korsika (a kousek Toskánska k tomu…)

6. listopad 18:00 - 6. listopad 20:00

Venom

6. listopad 20:00 - 7. listopad 21:30

Po čem muži touží

7. listopad 15:00 - 7. listopad 16:30

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

7. listopad 15:30 - 7. listopad 17:30

Teheránská tabu

7. listopad 17:30 - 7. listopad 19:30

Princezna a dráček BH

7. listopad 17:30 - 7. listopad 18:45

Legenda o Sv. Martinovi

8. listopad 08:00 - 9. listopad 17:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

8. listopad 12:30 - 29. listopad 14:00

Klavírní melodie

8. listopad 15:30 - 8. listopad 18:00

Dívka v pavoučí síti

8. listopad 17:30 - 11. listopad 22:00

Climax

8. listopad 19:00 - 8. listopad 21:00

Ten, kdo tě miloval

8. listopad 20:00 - 11. listopad 19:30

S - Karvinský Velmistr - III. etapa

9. listopad 09:00 - 30. listopad 17:00

MFK Karviná - Sparta Praha

10. listopad 14:00 - 10. listopad 16:00

Grinch BH

10. listopad 15:30 - 12. listopad 19:00

O zaniklé Karvinné

10. listopad 18:00 - 10. listopad 19:30

O Koblížkovi

11. listopad 16:00 - 11. listopad 18:00

Lampionový průvod s čekáním na Martina

11. listopad 16:30 - 11. listopad 18:30

Bohemian Rhapsody

12. listopad 19:30 - 12. listopad 21:45

Arteterapeutická dílna - Veronika Zvonečková

13. listopad 13:30 - 13. listopad 16:00

Strašidelné odpoledne

13. listopad 14:00 - 13. listopad 16:00

Koncert - Moderní hudba 20. století

13. listopad 16:30 - 13. listopad 19:00

Giuseppe Verdi: Aida

13. listopad 17:30 - 13. listopad 20:00

Úsměvy smutných mužů

14. listopad 15:00 - 14. listopad 16:30

Kyrgyzstán – Nebeské hory

14. listopad 15:30 - 14. listopad 18:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

14. listopad 17:00 - 14. listopad 19:15

Je deprese novodobou epidemií?

14. listopad 17:00 - 14. listopad 19:00

Já, Maria Callas

14. listopad 17:30 - 14. listopad 19:30

Coldplay: A Head Full of Dreams

14. listopad 20:00 - 14. listopad 22:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

15. listopad 16:45 - 20. listopad 19:15

Oni a Silvio

15. listopad 19:00 - 15. listopad 21:30

Memoriál Rudka Štajera.

17. listopad 08:00 - 17. listopad 18:00

Ten, kdo tě miloval

17. listopad 17:30 - 18. listopad 21:30

Perníkova chaloupka

18. listopad 16:00 - 18. listopad 18:00

Pondělní internetová setkání

19. listopad 10:00 - 19. listopad 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

19. listopad 10:00 - 26. listopad 11:00

Houslová šou Jirky Erlebacha

19. listopad 15:30 - 19. listopad 17:30

Dívka v pavoučí síti

19. listopad 20:00 - 20. listopad 22:00

Radosti a strasti života Marie Terezie

20. listopad 16:30 - 20. listopad 19:00

Oldřich Bijok - obrazy, grafika

20. listopad 17:00 - 19. prosinec 19:00

Znovu a líp

20. listopad 19:00 - 20. listopad 21:00

Farmářské trhy

21. listopad 09:00 - 21. listopad 17:00

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

21. listopad 10:00 - 28. listopad 11:00

Mgr. L. Kolková - 750 let Karviné

21. listopad 15:30 - 21. listopad 18:00

Dívka

21. listopad 17:30 - 21. listopad 19:30

Yeti: Ledové dobrodružství BH

21. listopad 17:30 - 21. listopad 19:15

Johnny English znovu zasahuje

21. listopad 20:00 - 21. listopad 21:30

1. máj v karvinských obcích

22. listopad 17:00 - 22. listopad 19:00

Útok z hlubin

22. listopad 17:30 - 25. listopad 22:00

Rocky Horror Picture Show

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:00

Creed II

22. listopad 20:00 - 23. listopad 22:30

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 09:30 - 23. listopad 11:00

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 13:30 - 23. listopad 15:00

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 13:30 - 23. listopad 15:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

23. listopad 17:15 - 23. listopad 19:30

Velká cena Karviné

24. listopad 08:00 - 24. listopad 16:00

Daleko vysoko

24. listopad 16:00 - 24. listopad 19:30

Louskáček a čtyři říše BH

24. listopad 16:30 - 24. listopad 18:30

Po čem muži touží

24. listopad 18:30 - 24. listopad 20:15

Perníková pekárna

25. listopad 09:00 - 25. listopad 12:00

HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice

25. listopad 10:30 - 25. listopad 12:30

MFK Karviná - Slavia Praha

25. listopad 15:00 - 25. listopad 17:00

Pat a Mat: Zimní radovánky BH

25. listopad 15:15 - 26. listopad 18:30

Malá čarodějnice

25. listopad 16:00 - 25. listopad 18:00

Velký flám - Travesti skupina Screamers

25. listopad 18:00 - 25. listopad 21:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

26. listopad 15:30 - 26. listopad 18:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

26. listopad 15:30 - 26. listopad 18:30

Hell Fest: Park hrůzy

26. listopad 19:30 - 26. listopad 21:00

Velké tajnosti

27. listopad 17:00 - 27. listopad 19:00

Ten, kdo tě miloval

27. listopad 17:30 - 27. listopad 19:00

Čechomor - 30 let.

27. listopad 19:00 - 27. listopad 21:00

Sestra

27. listopad 19:30 - 27. listopad 21:15

První člověk

28. listopad 14:30 - 28. listopad 17:00

Všechno bude

28. listopad 17:00 - 28. listopad 18:30

Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy BH

28. listopad 17:30 - 28. listopad 19:00

Halloween

28. listopad 19:30 - 28. listopad 21:30

Adventní věnec

29. listopad 16:00 - 29. listopad 19:00

Čertí brko BH

29. listopad 17:45 - 2. prosinec 17:00

Domácí násilí vs. Manželský slib.

29. listopad 18:00 - 29. listopad 20:00

Robin Hood

29. listopad 20:00 - 2. prosinec 19:30

Mladí zabijáci

30. listopad 20:00 - 2. prosinec 22:00

Jak se moří revizoři

20. říjen 17:45 - 21. říjen 21:45

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00

1 3 4 5 6      ››