Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro duben 2018

Výročí 750 let Karviné očima dětí

5. duben 15:00 - 5. duben 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

12. duben 15:00 - 12. duben 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

19. duben 15:00 - 19. duben 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

26. duben 15:00 - 26. duben 18:00

Výstava Romany Taszkové – obrazy

20. únor 17:00 - 4. duben 17:00

Pohádková doplňovačka

1. duben 09:00 - 30. duben 18:00

Kalendárium - Petr Nárožný

1. duben 09:00 - 30. duben 19:00

Sherlock Koumes BH

1. duben 13:00 - 1. duben 14:30

Hledání velikonočních vajíček

1. duben 15:00 - 1. duben 19:00

Ready Player One: Hra začíná

1. duben 15:15 - 2. duben 18:30

Tátova volha

1. duben 18:00 - 1. duben 19:30

Oni 2: Noční kořist

1. duben 20:00 - 1. duben 21:30

Králíček Petr BH

2. duben 14:30 - 2. duben 16:15

Máří Magdaléna

2. duben 19:30 - 2. duben 21:45

„Bohater narodowy Tadeusz Kościuszko”

3. duben 08:00 - 30. duben 18:00

Klub dyskusyjny

3. duben 09:00 - 3. duben 12:00

Setkání u knihy

3. duben 17:00 - 3. duben 19:00

LiStOVáNí, knížky na jevišti - FAKE NEWS

3. duben 19:30 - 3. duben 21:30

Velikonoční zajíček

4. duben 16:00 - 4. duben 19:00

Hurvínek a kouzelné muzeum BH

4. duben 17:30 - 4. duben 19:00

Básník, který málem zabil Hitlera

4. duben 17:30 - 4. duben 19:30

Operace Entebbe

4. duben 19:30 - 4. duben 21:30

Výstava: Karviná na nejstarších pohlednicích

5. duben 08:00 - 16. září 18:00

Den co den

5. duben 17:45 - 7. duben 20:00

Caveman

5. duben 19:00 - 5. duben 21:30

Beseda vliv zelených potravin na zdraví

6. duben 15:30 - 6. duben 18:00

Ztratili jsme Stalina - ART KINO

6. duben 19:00 - 6. duben 21:00

Gringo: Zelená pilule

6. duben 20:00 - 8. duben 22:00

Sokol Karviná B – BC Nový Jičín B

6. duben 20:15 - 6. duben 22:15

Sokol Karviná – NH Ostrava

7. duben 09:00 - 7. duben 13:00

Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času BH

7. duben 15:30 - 8. duben 17:15

Sherlock Koumes BH

7. duben 16:30 - 7. duben 18:00

Tátova volha

7. duben 18:30 - 7. duben 20:00

Souboj pohlaví

7. duben 20:00 - 9. duben 21:30

Včelka Mája: Medové hry BH

8. duben 13:30 - 8. duben 15:00

O kocouru Mikešovi

8. duben 16:00 - 8. duben 18:30

MFK Karviná - FC Slovácko

8. duben 16:00 - 8. duben 18:00

Pacific Rim: Povstání

8. duben 17:30 - 9. duben 19:00

Kouzelný zvon

9. duben 08:00 - 30. duben 18:00

Navrhni pohled Karviné

9. duben 08:00 - 30. duben 18:00

Pozor! Stop! Červená!

9. duben 09:00 - 13. duben 18:00

Houslová šou Jirky Erlebacha

9. duben 15:30 - 9. duben 18:00

Beseda o cestách po Thajsku

10. duben 15:30 - 10. duben 18:00

Petr Hirsch

10. duben 17:00 - 10. duben 19:00

Stanislav Agner - dřevořezby

10. duben 17:00 - 16. květen 20:00

Ready Player One: Hra začíná

10. duben 17:15 - 11. duben 21:30

Do větru

10. duben 20:00 - 10. duben 21:15

Věčně tvá nevěrná

11. duben 15:00 - 11. duben 16:30

Velká oříšková loupež 2 BH

11. duben 17:00 - 11. duben 18:30

Hora

11. duben 17:30 - 11. duben 19:00

Výchovný koncert „Teoria musica“

12. duben 09:00 - 12. duben 10:45

Koncert klavírního oddělení

12. duben 17:30 - 12. duben 20:00

Rampage: Ničitelé

12. duben 17:30 - 16. duben 20:00

1.Běh pro zdraví - Atletika pro všechny

12. duben 17:45 - 12. duben 19:45

Pepa

12. duben 20:00 - 15. duben 21:30

Oddílový turnaj v judu

13. duben 17:00 - 13. duben 20:00

Zdeněk Izer na plný coole!

13. duben 19:00 - 13. duben 22:00

Fakjů pane učiteli 3

13. duben 20:00 - 17. duben 21:30

Foxtrot - ART KINO

13. duben 20:00 - 13. duben 22:00

5.ročník Karvinského aquatlonu

14. duben 08:30 - 14. duben 16:30

Výstavka Reborn mimi panenek

14. duben 09:00 - 15. duben 17:00

Model Show Karviná 2018

14. duben 10:00 - 14. duben 18:00

Králíček Petr BH

14. duben 13:00 - 14. duben 14:35

V pasti času

14. duben 15:15 - 15. duben 17:00

Projekt N.A.Ď.E.Ž.D.A.

14. duben 17:00 - 28. duben 20:00

Hity z kazeťáku se Standou Hložkem

14. duben 19:30 - 14. duben 22:00

Sherlock Koumes BH

15. duben 13:00 - 15. duben 14:30

O Palečkovi

15. duben 16:00 - 15. duben 18:00

Nestárnoucí dueta českých hvězd

16. duben 15:30 - 16. duben 18:30

Gringo: Zelená pilule

16. duben 20:00 - 16. duben 22:00

Výchovný koncert „Z pohádky do pohádky“

17. duben 08:30 - 17. duben 10:30

Leonardo da Vinci: Génius v Miláně

17. duben 17:30 - 17. duben 19:00

Absolventský koncert

17. duben 17:30 - 17. duben 19:30

Mezinárodní den památek

18. duben 10:00 - 18. duben 16:00

Vnitřní slunce

18. duben 17:30 - 18. duben 19:15

Paddington 2 BH

18. duben 17:30 - 18. duben 19:30

Tomb Raider

18. duben 20:00 - 19. duben 19:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

19. duben 16:00 - 19. duben 19:00

Karviná na nejstarších pohlednicích

19. duben 17:00 - 19. duben 19:00

Slavnostní koncert ZUŠ B. Smetany v Karviné

19. duben 17:30 - 19. duben 20:00

Vadí nevadí

19. duben 20:00 - 21. duben 22:00

Farmářské trhy

20. duben 09:00 - 20. duben 17:00

O mašince a jiné pohádky

20. duben 09:30 - 20. duben 11:15

Den země - 23. ročník ekologické akce

20. duben 10:00 - 20. duben 17:00

Čertoviny - PROMÍTÁNÍ PRO MALÉ DIVÁKY A ŠD

20. duben 13:30 - 20. duben 15:30

Čertoviny

20. duben 13:30 - 20. duben 15:15

Vzpomínky na Karvinnou

20. duben 14:30 - 20. duben 16:00

Den co den

20. duben 17:45 - 20. duben 19:30

Strašidelný park

20. duben 20:00 - 20. duben 23:59

Sokol Karviná B – TJ Hlučín

20. duben 20:15 - 20. duben 22:15

V husí kůži BH

21. duben 13:30 - 22. duben 17:00

Králíček Petr BH

21. duben 15:30 - 21. duben 17:15

Hastrman

21. duben 17:45 - 22. duben 21:15

Karvinský Pohár

22. duben 08:00 - 22. duben 19:00

MFK Karviná - FK Teplice

22. duben 16:00 - 22. duben 18:00

Včelka Mája: Medové hry BH

22. duben 16:30 - 22. duben 18:00

Pepa

22. duben 17:30 - 23. duben 21:30

Operace Entebbe

22. duben 18:30 - 22. duben 20:30

Nejkrásnější operetky sólistů ND

23. duben 15:30 - 23. duben 18:00

Fakjů pane učiteli 3

23. duben 17:30 - 25. duben 21:30

Vzhůru do divočiny

23. duben 19:00 - 23. duben 22:00

Absolventský koncert

24. duben 17:30 - 24. duben 19:30

Island kolem dokola

24. duben 18:00 - 24. duben 20:00

Dvě nevěsty a jedna svatba

24. duben 18:30 - 24. duben 20:00

Nejtemnější hodina

25. duben 15:00 - 25. duben 17:15

Pračlověk BH

25. duben 17:30 - 25. duben 19:00

Plážoví povaleči

25. duben 17:30 - 25. duben 19:15

Scream for me Sarajevo

25. duben 18:30 - 25. duben 21:00

Avengers: Infinity War

26. duben 00:01 - 26. duben 02:45

Avengers: Infinity War

26. duben 16:15 - 1. květen 19:00

Absolventský koncert

26. duben 17:30 - 26. duben 20:00

Roztančené čarodějnice s Fešákem Pínem

27. duben 17:00 - 27. duben 19:00

Dvě nevěsty a jedna svatba

27. duben 19:00 - 27. duben 20:30

Sokol Karviná B – Slavoj Český Těšín

27. duben 20:15 - 27. duben 22:15

Výšlap do Beskyd na Kozinec

28. duben 06:45 - 28. duben 18:00

Sokol Karviná – BK Opava

28. duben 09:00 - 28. duben 13:00

V husí kůži BH

28. duben 12:30 - 1. květen 15:30

Dvě nevěsty a jedna svatba

28. duben 17:45 - 30. duben 21:30

Májový bál s Vláďou Hronem a kapelou UFO

30. duben 18:30 - 30. duben 23:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00

1 3 4 5 6      ››