Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro září 2018

Výstava: Karviná na nejstarších pohlednicích

5. duben 08:00 - 16. září 18:00

Turnaj benjamínků v judu

1. září 08:00 - 30. září 18:00

Nábory nových žáků

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Spolkla mě knihovna

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Spisovatelé karvinského regionu

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Knihožroutek

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Hornické slavnosti OKD

1. září 14:00 - 1. září 22:00

Nadační městečko

1. září 14:00 - 1. září 17:00

Hornické slavnosti OKD

1. září 14:00 - 1. září 22:00

Příběh koček BH

1. září 15:30 - 1. září 17:30

Alfa

1. září 18:00 - 3. září 19:30

Důvěrný nepřítel

1. září 20:00 - 5. září 19:45

Úžasňákovi 2 BH

2. září 15:15 - 2. září 17:15

Karvinské varhany

2. září 16:00 - 23. září 19:00

Józef Skrzek (Polsko)

2. září 16:00 - 2. září 19:00

MFK Karviná - 1. FC Slovácko

2. září 17:00 - 2. září 19:00

Ten pravý, ta pravá?

2. září 18:00 - 3. září 21:15

Upgrade

2. září 20:00 - 5. září 22:00

Legenda, pověst, anebo pohádka?

3. září 08:00 - 14. září 16:00

Výstava prací výtvarnice Ewy Ćmok Matykiewicz

3. září 08:00 - 27. září 18:00

Květy paní operety

3. září 15:30 - 3. září 18:30

Nábor mažoretek

4. září 16:00 - 4. září 17:30

Klub dyskusyjny

4. září 16:30 - 4. září 19:30

Setkání u knihy: Almanach literárního klubu

4. září 17:00 - 9. září 19:00

Exkurze do Planetária Ostrava

6. září 15:00 - 6. září 21:00

Všechno bude

6. září 18:00 - 10. září 19:30

Sestra

6. září 20:00 - 7. září 22:00

24. ročník Knižního jarmarku

7. září 09:00 - 7. září 17:00

Kubík hrdina BH

7. září 17:45 - 9. září 14:00

Basketbalový turnaj mužů EMIL-CUP

8. září 10:00 - 8. září 19:00

Dny evropského kulturního dědictví

8. září 10:00 - 9. září 17:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

8. září 15:00 - 8. září 16:45

Jurský svět: Zánik říše

8. září 17:15 - 8. září 19:30

Mamma Mia! Here We Go Again

8. září 20:00 - 8. září 22:00

Ant-Man a Wasp

9. září 14:30 - 9. září 16:30

Anna Tomanková-Muchová a Ondřej Mucha (ČR)

9. září 16:00 - 9. září 20:00

Nábor mažoretek

9. září 16:00 - 9. září 17:30

Československá zlatá desítka

9. září 17:00 - 9. září 22:00

Mission: Impossible - Fallout

9. září 17:00 - 9. září 19:30

Úsměvy smutných mužů

9. září 20:00 - 9. září 21:30

Nábor do atletického oddílu TJ Jäkl Karviná

10. září 14:00 - 10. září 18:00

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

10. září 15:30 - 10. září 19:00

Důvěrný nepřítel

10. září 20:00 - 11. září 19:30

Tužkovník

11. září 16:00 - 11. září 19:00

Equalizer 2

11. září 20:00 - 12. září 21:30

Chata na prodej

12. září 15:00 - 12. září 16:30

Ženou z boží vůle

12. září 17:30 - 12. září 19:00

Včelka Mája: Medové hry BH

12. září 17:30 - 12. září 19:00

6. Běh pro zdraví – Atletika pro všechny

13. září 17:45 - 13. září 19:00

Spolu to dáme

13. září 17:45 - 14. září 19:45

Muž, který zabil Dona Quijota

13. září 19:00 - 13. září 21:15

Predátor: Evoluce

13. září 20:00 - 14. září 22:00

Sraz veteránů

14. září 09:00 - 14. září 17:00

Náborový den dětí

15. září 09:15 - 15. září 17:15

Sokol Karviná – Basketpoint Frýdek-Místek

15. září 10:00 - 15. září 12:00

Zavírání pramenů

15. září 14:30 - 15. září 21:00

Rozloučení s létem

15. září 15:00 - 15. září 22:00

Úžasňákovi 2 BH

15. září 15:15 - 15. září 17:15

Miss Hanoi

15. září 18:00 - 15. září 19:30

MEG: Monstrum z hlubin

15. září 20:00 - 15. září 22:00

Sokol Karviná – Snakes Ostrava

16. září 09:00 - 16. září 11:00

HCB Karviná – Cement Hranice

16. září 10:30 - 16. září 12:30

Temné síly

16. září 15:15 - 16. září 17:15

Syrkovi a Grażyna Wilk-Biernot (ČR)

16. září 16:00 - 16. září 19:00

Jsem božská

16. září 17:30 - 16. září 19:30

Slender Man

16. září 20:00 - 16. září 21:30

Levandulová - koncert

17. září 15:30 - 17. září 18:30

Alfa

17. září 18:00 - 18. září 19:30

Sweet Country

17. září 20:00 - 18. září 19:30

Podzimní bonsaj

18. září 16:00 - 18. září 23:59

Farmářské trhy

19. září 09:00 - 19. září 17:00

Kluci z hor

19. září 15:00 - 19. září 16:30

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

19. září 17:15 - 19. září 19:00

Studená válka

19. září 17:30 - 19. září 19:00

Jan Palach

19. září 19:30 - 19. září 21:30

Trénování paměti

20. září 10:00 - 20. září 11:30

KD - Podzimní mozaika

20. září 15:30 - 20. září 17:00

Trénování paměti

20. září 17:00 - 20. září 18:30

Po čem muži touží

20. září 18:30 - 20. září 21:30

BlacKkKlansman

20. září 19:00 - 20. září 21:15

Barevný podzim a evropský týden mobility

21. září 14:00 - 21. září 18:00

Po čem muži touží

21. září 17:45 - 24. září 19:30

Sestra

21. září 20:00 - 23. září 22:00

Malá čarodějnice BH

22. září 15:30 - 23. září 17:30

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

22. září 17:00 - 22. září 18:30

Mission: Impossible - Fallout

22. září 19:00 - 22. září 21:30

Marta Wierzgoń, varhany a koncertní sbor Permoník (ČR)

23. září 16:00 - 23. září 19:00

MFK Karviná - 1. FK Příbram

23. září 17:00 - 23. září 19:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

24. září 15:30 - 24. září 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

24. září 15:30 - 24. září 19:00

Predátor: Evoluce

24. září 20:00 - 25. září 22:00

Spolu to dáme

25. září 17:45 - 29. září 21:30

Kyrgyzstán – nebeské hory

25. září 18:00 - 25. září 21:00

Hradišťan&Jiří Pavlica – koncert pro seniory

26. září 15:00 - 26. září 19:00

Mamma Mia! Here We Go Again

26. září 15:00 - 26. září 17:00

Příběh koček BH

26. září 17:30 - 26. září 19:00

UTØYA, 22. července

26. září 17:30 - 26. září 19:00

Trénování paměti

27. září 10:00 - 27. září 11:30

Trénování paměti

27. září 17:00 - 27. září 18:30

Po čem muži touží

27. září 17:45 - 30. září 19:30

Domestik

27. září 19:00 - 27. září 21:00

Jméno

27. září 19:00 - 27. září 22:00

Hell Fest: Park hrůzy

27. září 20:00 - 28. září 22:00

Yeti: Ledové dobrodružství BH

28. září 15:15 - 30. září 17:15

HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí

30. září 10:30 - 30. září 12:30

Predátor: Evoluce

30. září 20:00 - 30. září 22:00

Výstava Stanislav a Michaela Zormanovi

28. srpen 17:00 - 3. říjen 19:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00

1 3 4 5 6      ››