Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro říjen 2019

Speciální prohlídka zámkem a kostelem

12. říjen 10:00 - 12. říjen 17:00

Hubertova jízda

12. říjen 10:00 - 12. říjen 15:00

Začínáme s PC pro pokročilé

4. září 10:00 - 2. říjen 11:30

Konverzace uměním Karviná 2019 (3. ročník)

10. září 16:00 - 25. říjen 19:00

Kurz trénování paměti

17. září 10:00 - 15. říjen 18:30

Už znám pověsti

30. září 08:00 - 30. říjen 19:00

Týden knihoven - 23. ročník celostátní akce

30. září 08:00 - 6. říjen 14:00

Něžná sametová

1. říjen 08:00 - 31. říjen 19:00

Historie ČS komiksu

1. říjen 08:00 - 31. říjen 19:00

Wystawa dokumentacyjna

1. říjen 08:00 - 29. říjen 18:00

To nejlepší zůstává skryto

1. říjen 08:00 - 31. říjen 19:00

Biblioteka dobre miejsce dla człowieka

1. říjen 08:00 - 4. říjen 18:00

Putujeme Karvinou

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Čarování s Harrym Potterem

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Kurz trénování paměti

1. říjen 10:00 - 15. říjen 18:30

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

1. říjen 12:30 - 29. říjen 14:00

Karvinské pověsti: Baron nejlepším střelcem

1. říjen 15:00 - 1. říjen 17:00

Podzimní svícen

1. říjen 16:00 - 1. říjen 19:00

Promocja książki Danuty Chlup: Trzecia terapia

1. říjen 16:30 - 1. říjen 19:00

Setkání u knihy

1. říjen 17:00 - 1. říjen 19:00

Princ Krasoň BH

1. říjen 17:45 - 1. říjen 19:15

Román pro pokročilé

1. říjen 20:00 - 3. říjen 19:30

Czy książki można tylko czytać?

2. říjen 08:00 - 2. říjen 12:00

Knihpatrolky v ulicích

2. říjen 09:00 - 2. říjen 12:00

Posezení s knihou u kafíčka na téma Region

2. říjen 09:30 - 2. říjen 11:00

Začínáme s PC pro pokročilé

2. říjen 10:00 - 30. říjen 11:30

Pověst v bublince

2. říjen 15:30 - 2. říjen 17:00

Toy Story 4: Příběh hraček BH

2. říjen 17:00 - 2. říjen 18:45

Poslední večery na Zemi

2. říjen 17:30 - 2. říjen 19:50

Roger Waters Us+Them

2. říjen 19:00 - 2. říjen 21:15

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

3. říjen 12:30 - 31. říjen 14:00

Beseda s Doc. Jaromírem Slušným

3. říjen 15:30 - 3. říjen 17:30

Slezské pověsti

3. říjen 15:30 - 3. říjen 17:00

Klavírní recitál Jakuba Šotkovského

3. říjen 17:00 - 3. říjen 19:00

AniShort: Nejlepší Krátké Animované Filmy

3. říjen 18:00 - 3. říjen 20:00

Joker

3. říjen 20:00 - 5. říjen 22:00

Adolf Dudek v knihovně: Pohádkové kreslení

4. říjen 16:00 - 4. říjen 17:00

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon BH

4. říjen 17:45 - 5. říjen 17:30

Dokážeš udržet tajemství?

4. říjen 20:00 - 7. říjen 19:30

MFK Karviná U19 a U17 - Meteor Praha VIII.

5. říjen 12:00 - 5. říjen 16:30

MFK Karviná B - Jiskra Rýmařov

6. říjen 10:15 - 6. říjen 12:15

Playmobil ve filmu BH

6. říjen 15:30 - 27. říjen 17:15

Tlapková patrola BH

6. říjen 16:00 - 6. říjen 17:45

Zlatokopky

6. říjen 18:00 - 6. říjen 20:00

Krvavá nevěsta

6. říjen 20:00 - 7. říjen 21:45

Začínáme s PC pro začátečníky

7. říjen 10:00 - 21. říjen 11:30

Pondělní internetová setkání

7. říjen 10:00 - 21. říjen 11:30

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

7. říjen 12:30 - 28. říjen 14:00

Vrabčák Edith

7. říjen 15:30 - 7. říjen 18:00

ADRA - školení dobrovolníků

8. říjen 16:00 - 8. říjen 19:00

Rambo: Poslední krev

8. říjen 20:00 - 8. říjen 21:30

Přes prsty

9. říjen 15:00 - 9. říjen 16:45

Hodinářův učeň BH

9. říjen 17:15 - 9. říjen 19:15

Ze soboty na neděli

9. říjen 17:30 - 9. říjen 19:00

HCB Karviná – Brno

9. říjen 18:30 - 9. říjen 20:30

Hodina duchů

9. říjen 19:00 - 9. říjen 22:00

Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

9. říjen 19:30 - 9. říjen 22:00

ČR U21 - Řecko U21

10. říjen 17:00 - 10. říjen 19:00

Stehlík

10. říjen 18:00 - 10. říjen 20:30

Pražské orgie

10. říjen 18:30 - 10. říjen 20:30

Koncert kapely Jaro

11. říjen 17:00 - 11. říjen 19:00

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon BH

11. říjen 17:45 - 12. říjen 17:30

Blíženec

11. říjen 20:00 - 13. říjen 19:30

Sokol Karviná – BK Krnov

12. říjen 09:00 - 12. říjen 11:00

Drakiáda se Sluníčkem

12. říjen 13:00 - 12. říjen 23:59

Sokol Karviná – UP Olomouc

12. říjen 17:00 - 12. říjen 19:00

Pražské orgie

12. říjen 17:30 - 13. říjen 19:30

Sokol Karviná – Slavoj Bruntál

13. říjen 09:00 - 13. říjen 11:00

Sokol Karviná – SK Žabovřesky

13. říjen 09:00 - 13. říjen 11:00

Princ Krasoň BH

13. říjen 15:30 - 14. říjen 19:15

Koncert Pavla Nováka ml.

14. říjen 15:30 - 14. říjen 18:00

Joker

14. říjen 20:00 - 15. říjen 22:00

Podzim

15. říjen 08:00 - 15. říjen 12:00

Autorské čtení Katarzyny Gattnar

15. říjen 17:00 - 15. říjen 19:00

Ad Astra

15. říjen 17:30 - 16. říjen 22:00

Můj nejlepší kamarád

15. říjen 19:00 - 15. říjen 22:00

Farmářské trhy

16. říjen 09:00 - 16. říjen 17:00

Zájezd Stonava, pivovar Ovečka

16. říjen 15:00 - 16. říjen 18:00

Bouřlivé výšiny

16. říjen 17:30 - 16. říjen 19:45

Tajný život mazlíčků 2 BH

16. říjen 17:45 - 16. říjen 19:15

HCB Karviná – Dukla Praha

16. říjen 18:00 - 16. říjen 20:00

Indie – Ladakh

16. říjen 18:00 - 16. říjen 21:00

Lovení

17. říjen 15:00 - 17. říjen 17:00

Maria Stefanovič – Beseda o Balkánu

17. říjen 17:00 - 17. říjen 20:00

Dokážeš udržet tajemství?

17. říjen 17:45 - 18. říjen 21:45

Parazit

17. říjen 18:00 - 17. říjen 20:30

Národní třída

17. říjen 20:00 - 17. říjen 21:30

Tlapková patrola

18. říjen 09:30 - 18. říjen 11:00

MFK Karviná U19 a U17 - FC Fastav Zlín

18. říjen 13:00 - 18. říjen 17:30

Willy a kouzelná planeta

18. říjen 13:30 - 18. říjen 15:00

Willy a kouzelná planeta

18. říjen 13:30 - 18. říjen 15:00

Zloba: Královna všeho zlého BH

18. říjen 17:30 - 20. říjen 19:30

Turnaj benjamínků a mladších žáku v judu

19. říjen 10:00 - 19. říjen 18:00

Psí kusy BH

19. říjen 15:30 - 19. říjen 17:00

Tenkrát v Hollywoodu

19. říjen 18:00 - 19. říjen 20:30

Blíženec

19. říjen 20:00 - 19. říjen 22:00

MFK Karviná B - MFK Havířov

20. říjen 10:15 - 20. říjen 12:15

Playmobil ve filmu BH

20. říjen 15:15 - 20. říjen 17:00

MFK Karviná - 1. FC Slovácko

20. říjen 15:30 - 20. říjen 17:30

Jak čmeláčci léčili kytičku

20. říjen 16:00 - 20. říjen 18:00

Pražské orgie

20. říjen 20:00 - 21. říjen 22:00

Tradice a zvyky

21. říjen 08:00 - 31. říjen 16:00

Rok na Těšínsku – podzim

21. říjen 08:00 - 31. říjen 16:00

Bookstart

21. říjen 14:00 - 21. říjen 18:00

Heligonka Václava Fajfra

21. říjen 15:30 - 21. říjen 17:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

21. říjen 15:30 - 21. říjen 18:00

Focení ve Sluníčku

21. říjen 16:00 - 21. říjen 17:30

Panství Downton

21. říjen 17:30 - 21. říjen 19:30

Staříci

22. říjen 17:00 - 23. říjen 21:30

To Kapitola 2

22. říjen 19:00 - 22. říjen 22:00

Ibiza

23. říjen 15:00 - 23. říjen 16:30

Zájezd: Kostel Petra z Alkantary

23. říjen 15:00 - 23. říjen 18:00

High Life

23. říjen 17:30 - 23. říjen 19:30

Psí veličenstvo BH

23. říjen 17:45 - 23. říjen 19:15

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

24. říjen 15:30 - 24. říjen 18:00

Literární večer: Tomáš Prokůpek

24. říjen 17:00 - 24. říjen 20:00

Poslední aristokratka

24. říjen 17:30 - 31. říjen 19:30

Zombieland: Rána jistoty

24. říjen 20:00 - 29. říjen 21:30

Sokol Karviná B – Slávia Havířov

25. říjen 20:00 - 25. říjen 22:00

Sokol Karviná – Start Havířov

26. říjen 09:00 - 26. říjen 11:00

Sokol Karviná – Basketpoint Frýdek-Místek

26. říjen 11:00 - 26. říjen 12:30

Sněžný kluk BH

26. říjen 15:15 - 29. říjen 16:45

Kvak a žbluňk

27. říjen 16:00 - 27. říjen 19:00

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon BH

27. říjen 18:00 - 30. říjen 16:30

Princ Krasoň BH

28. říjen 15:30 - 28. říjen 17:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

28. říjen 15:30 - 28. říjen 18:30

Zloba: Královna všeho zlého BH

28. říjen 17:30 - 30. říjen 19:30

Joker

28. říjen 20:00 - 28. říjen 22:00

Přednáška o resuscitaci kojenců

29. říjen 10:00 - 29. říjen 12:00

Knihovnická dílna: Halloweenské svícení

29. říjen 15:00 - 29. říjen 17:00

Blíženec

29. říjen 17:30 - 30. říjen 22:00

Cestování světem s Ivo Petrem

30. říjen 15:30 - 30. říjen 18:00

Budiž světlo

30. říjen 17:30 - 30. říjen 19:15

Tři blízcí neznámí

31. říjen 18:00 - 31. říjen 19:30

Terminátor: Temný osud

31. říjen 20:00 - 2. listopad 22:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou

30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00

1 3 4 5 6 10      ››