Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro prosinec 2019

Rozsvícení vánočního stromu

1. prosinec 15:20 - 1. prosinec 18:00

Mikulášskočertovská show

6. prosinec 16:00 - 6. prosinec 17:00

Karvinský vánoční jarmark

1. prosinec 08:00 - 23. prosinec 18:00

Vánoce na zámku a v podzámčí

14. prosinec 10:00 - 14. prosinec 17:00

Benefiční koncert - Jitka Zelenková

10. prosinec 19:00 - 10. prosinec 21:00

Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou

30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

Joker

21. listopad 19:45 - 21. prosinec 21:50

Ledové království II BH

30. listopad 15:00 - 1. prosinec 16:30

Last Christmas

30. listopad 17:30 - 1. prosinec 22:00

Vyzdob si knihovnu

1. prosinec 08:00 - 31. prosinec 13:00

Biblický kvíz

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 13:00

Kalendárium

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 13:00

Výstava – Když draka bolí hlava

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 19:00

HCB Karviná - Frýdek-Místek

1. prosinec 10:30 - 1. prosinec 12:30

HCB Karviná – Frýdek-Místek

1. prosinec 10:30 - 1. prosinec 12:30

Sokol Karviná - KK Val Meziříčí

1. prosinec 11:00 - 1. prosinec 13:00

Ledové království II BH

1. prosinec 14:30 - 1. prosinec 16:30

Vlastníci

1. prosinec 17:30 - 1. prosinec 19:00

Vlastníci

1. prosinec 20:00 - 1. prosinec 21:45

Last Christmas

1. prosinec 20:00 - 1. prosinec 22:00

Travesti šou divoké kočky

2. prosinec 15:30 - 2. prosinec 18:00

Ženská na vrcholu

2. prosinec 17:15 - 3. prosinec 22:00

Le Mans '66

2. prosinec 19:30 - 2. prosinec 22:00

Wystawa rysunków

3. prosinec 09:00 - 30. prosinec 18:00

Vánoční dekorace

3. prosinec 16:00 - 3. prosinec 19:00

Havířské vdovy Kamily Hladké

3. prosinec 16:30 - 3. prosinec 19:00

Bitva u Midway

3. prosinec 17:15 - 3. prosinec 19:30

Martin Chodúr

3. prosinec 18:30 - 3. prosinec 21:00

Světci adventního času

4. prosinec 09:00 - 13. prosinec 18:00

Celé Česko čte dětem: Naše Vánoce

4. prosinec 16:00 - 4. prosinec 17:00

Rozdanie nagród laureatom konkursu czytelniczego 2019

4. prosinec 16:00 - 4. prosinec 19:00

Noc nevěsty

4. prosinec 17:30 - 4. prosinec 19:00

Sněžný kluk BH

4. prosinec 17:30 - 4. prosinec 19:00

Terminátor: Temný osud

4. prosinec 19:30 - 4. prosinec 21:30

Klavírní odpoledne

5. prosinec 15:30 - 5. prosinec 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

5. prosinec 15:30 - 5. prosinec 18:30

Jumanji: Další level

5. prosinec 17:30 - 10. prosinec 22:00

Antropocén: Epocha člověka

5. prosinec 18:00 - 5. prosinec 19:30

Špindl 2

5. prosinec 20:00 - 10. prosinec 19:30

Rozsvícení lázeňského vánočního stromu

6. prosinec 15:00 - 6. prosinec 18:00

Poslední ze žhavých milenců – vyprodáno

6. prosinec 18:00 - 6. prosinec 21:00

Sokol Karviná B - BK Hladnov Ostrava

6. prosinec 20:00 - 6. prosinec 22:00

Pat a Mat: Kutilské trampoty BH

7. prosinec 13:30 - 8. prosinec 14:30

Adventní koncert - Missa Brevis Pastoralis

7. prosinec 15:00 - 7. prosinec 18:30

Ledové království II BH

7. prosinec 15:00 - 7. prosinec 17:00

MFK Karviná – Sigma Olomouc

7. prosinec 15:00 - 7. prosinec 17:00

Tenkrát v Hollywoodu

7. prosinec 18:00 - 7. prosinec 20:30

HCB Karviná – Jičín

8. prosinec 10:30 - 8. prosinec 12:30

Jak se čerti učili

8. prosinec 16:00 - 8. prosinec 19:00

Slezské vánoce

9. prosinec 08:00 - 20. prosinec 16:00

Adventní koncert

9. prosinec 15:30 - 9. prosinec 18:30

Zloba: Královna všeho zlého BH

9. prosinec 17:30 - 9. prosinec 19:30

Vlastníci

9. prosinec 20:00 - 9. prosinec 21:30

Klub dyskusyjny

10. prosinec 09:00 - 10. prosinec 12:00

Poslední aristokratka

11. prosinec 15:00 - 11. prosinec 17:00

Knihomolická dílna: Vánoční andílci

11. prosinec 15:30 - 11. prosinec 18:00

Beseda s L. Kolkovou

11. prosinec 15:30 - 11. prosinec 18:30

Takové krásné šaty

11. prosinec 17:30 - 11. prosinec 19:30

Lví král BH

11. prosinec 17:30 - 11. prosinec 19:30

Last Christmas

11. prosinec 20:00 - 12. prosinec 19:45

Klavírní odpoledne

12. prosinec 15:30 - 12. prosinec 18:00

„Vánoční setkání“

12. prosinec 16:00 - 12. prosinec 19:00

Tiché doteky

12. prosinec 18:00 - 12. prosinec 19:45

Černé Vánoce

12. prosinec 20:00 - 15. prosinec 21:30

Vánoční koncert

13. prosinec 17:00 - 13. prosinec 20:00

Jumanji: Další level

13. prosinec 17:30 - 14. prosinec 19:30

Sokol Karviná B - Slavoj Český Těšín

13. prosinec 20:00 - 13. prosinec 22:00

Sokol Karviná - Snakes Háj ve Slezsku

14. prosinec 10:00 - 14. prosinec 13:00

Pat a Mat: Kutilské trampoty BH

14. prosinec 16:00 - 14. prosinec 17:15

Ledové království II BH

14. prosinec 16:45 - 14. prosinec 18:45

Joker

14. prosinec 19:00 - 14. prosinec 21:00

Špindl 2

14. prosinec 20:00 - 16. prosinec 22:00

Sokol Karviná – VŠB Ostrava

15. prosinec 13:30 - 15. prosinec 15:30

Ledové království II BH

15. prosinec 15:00 - 15. prosinec 17:00

Popletené vánoce

15. prosinec 16:00 - 15. prosinec 19:00

Bookstart

16. prosinec 14:00 - 16. prosinec 17:00

Vánoční operetky sólistů NDMS

16. prosinec 15:30 - 16. prosinec 18:30

Le Mans '66

16. prosinec 17:00 - 16. prosinec 19:30

Vánoce

17. prosinec 10:00 - 17. prosinec 12:00

Vánoční workshop

17. prosinec 15:00 - 17. prosinec 17:00

P. I. Čajkovskij: Louskáček

17. prosinec 17:30 - 17. prosinec 20:00

Bookstart: Zima

18. prosinec 10:00 - 18. prosinec 11:00

Cestování světem s Ivo Petrem

18. prosinec 15:30 - 18. prosinec 18:30

Princ Krasoň BH

18. prosinec 17:00 - 18. prosinec 18:30

O slavnosti a hostech

18. prosinec 17:30 - 18. prosinec 18:45

Star Wars: Vzestup Skywalkera

18. prosinec 19:00 - 23. prosinec 19:15

Román pro pokročilé

19. prosinec 15:00 - 19. prosinec 16:30

Klavírní odpoledne

19. prosinec 15:30 - 19. prosinec 18:30

Yao

19. prosinec 18:00 - 19. prosinec 20:00

Vánoční koncert kapely AVE!BAND

19. prosinec 19:00 - 19. prosinec 22:00

Cats

19. prosinec 20:00 - 20. prosinec 22:00

HCB Karviná – Lovosice

20. prosinec 18:00 - 20. prosinec 20:00

Pat a Mat: Kutilské trampoty BH

21. prosinec 14:30 - 21. prosinec 15:30

HCB Karviná – Zubří

22. prosinec 10:30 - 22. prosinec 12:30

Ledové království II BH

22. prosinec 14:30 - 22. prosinec 16:30

Špindl 2

22. prosinec 20:00 - 22. prosinec 22:00

Posezení u cimbálu

23. prosinec 15:30 - 23. prosinec 18:30

Last Christmas

23. prosinec 20:00 - 23. prosinec 22:00

Lázně Darkov nadělují

24. prosinec 10:00 - 24. prosinec 13:00

Vánoční koncert Zdeňka Krásného

25. prosinec 15:30 - 25. prosinec 17:30

Zakleté pírko BH

25. prosinec 17:30 - 25. prosinec 19:00

Jumanji: Další level

25. prosinec 20:00 - 29. prosinec 19:30

Klavírní odpoledne

26. prosinec 15:30 - 26. prosinec 18:30

Star Wars: Vzestup Skywalkera

26. prosinec 16:45 - 30. prosinec 19:15

Štěpánská taneční zábava

26. prosinec 18:30 - 26. prosinec 22:00

Šťastný Nový rok

26. prosinec 20:00 - 29. prosinec 21:30

Tajný život mazlíčků 2

27. prosinec 10:00 - 27. prosinec 11:30

Poznej Karvinou beseda s L. Kolkovou

27. prosinec 15:30 - 27. prosinec 18:00

Špióni v převleku BH

27. prosinec 17:45 - 28. prosinec 17:00

Ledové království II BH

29. prosinec 15:00 - 29. prosinec 17:00

Angry Birds ve filmu 2

30. prosinec 10:00 - 30. prosinec 11:30

Václav Fajfr a jeho heligonka

30. prosinec 15:30 - 30. prosinec 18:30

Černé Vánoce

30. prosinec 20:00 - 30. prosinec 21:30

Silvestrovský běh na 10 km

31. prosinec 10:00 - 31. prosinec 12:00

Silvestrovský večer pro klienty Lázní Darkov

31. prosinec 19:00 - 31. prosinec 23:59

1 3 4 5 6      ››