Chystá se společné protipovodňové cvičení

Cvičení.JPG Na Petrůvce proběhne protipovoďnové česko-polské cvičení


Protipovoďnové cvičcení .JPG

V rámci klíčových aktivit projektu „Společně proti povodni“ se dne 22.06.2019 chystá společné česko-polské protipovodňové cvičení na území obcí Zebrzydowice a Petrovice u Karviné s námětem povodní na řece Petrůvce. Začátek cvičení je naplánován od 8 h v Petrovicích u Karviné, části Dolní Marklovice (prostranství u řeky Petrůvky). Cílem cvičení bude především praktické ověření zvolených postupů, názorná ukázka pořízené techniky a detailní seznámení všech účastníků s možnostmi jejího nasazení v praxi. Zároveň bude ověřena možnost spojení pomocí radiostanic, které byly zakoupeny v rámci projektu a budou jednotlivými partnery zapůjčeny zahraničnímu partnerovi k využití na vlastním území.

 

 

Logo_cz_pl_eu_barevne.jpg

Projekt „Společně proti povodni", registrační číslo projektu: CZ.11.1.23/0.0/0.0/16_023/0000897, je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko.

Projekt „Razem przeciw powodzi“, Numer rejestracyjny projektu: CZ.11.1.23/0.0/0.0/16_023/0000897, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.“