V rámci projektu městských policií Karviné a Jastrzębie-Zdroju se uskutečnila konference na téma Prevence kriminality

lanovka.JPG V rámci projektu se ve dnech 10.–11.04.2018 uskutečnila konference zaměřená na téma Prevence kriminality.


Konference se uskutečnila v Hotelu Stok ve Wisłe s cílem výměny zkušeností mezi subjekty účastnícími se konference, nalézání společných problémů a jejich řešení a poznání partnera z druhé strany hranice. Zpestřením konference byla ukázka venkovního zásahu záchranných složek na lanovce nalézající se poblíž hotelu. Celkem se konference zúčastnilo 50 osob z české i polské strany hranice. Jednalo se o zástupce z veřejného i neveřejného sektoru z měst Karviná a Jastrzębie-Zdrój a jejich okolí - městské policie, státní policie, hasiči, městské úřady, Euroregion Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński atd.

logo-cz-pl-eu-barevne.jpg

Projekt „Zintenzivnění přeshraniční spolupráce městských policií v Karviné a Jastrzębie-Zdroju ", registrační číslo projektu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000062, je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko.

 

Projekt „Zintensyfikowanie współpracy transgranicznej straży miejskich w Karwinie i Jastrzębiu-Zdroju“, Numer rejestracyjny projektu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000062, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.