Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 16. 08. 2018 - 15. 09. 2018

Výstava obrazu Josefa Mánese JOHANKA DVOŘÁKOVÁ

7. červen 10:00 - 26. srpen 17:00

Karvinské hudební léto 2018

1. červenec 17:00 - 26. srpen 19:00

Poznej, co to je

9. červenec 09:00 - 17. srpen 18:00

Spolkla mě knihovna

1. srpen 09:00 - 31. srpen 18:00

Prázdninový tulák

1. srpen 09:00 - 31. srpen 18:00

Jazyk a jména našeho regionu

1. srpen 09:00 - 31. srpen 18:00

Karvinské hudební léto 2018

1. srpen 17:00 - 26. srpen 19:00

Poznej, co to je

6. srpen 08:00 - 17. srpen 16:00

Klavírní melodie

16. srpen 15:30 - 16. srpen 23:59

Karviná rocks!

17. srpen 18:00 - 17. srpen 23:00

Hudební léto - Zdeněk Krásný.

17. srpen 18:30 - 17. srpen 22:00

Hudební léto - Šviháci

17. srpen 18:30 - 17. srpen 22:00

MFK Karviná – Plzeň

19. srpen 15:00 - 19. srpen 17:00

Pavel Novák

20. srpen 15:30 - 20. srpen 18:00

Poznáváme svoje město: Psí útulek

21. srpen 10:00 - 21. srpen 12:00

S - Rozloučení s prázdninami - soutěže

21. srpen 10:00 - 21. srpen 11:30

Klavírní melodie

23. srpen 15:30 - 23. srpen 18:00

Taneční večer

23. srpen 18:30 - 23. srpen 22:00

MimoProudy!

24. srpen 17:00 - 24. srpen 23:00

Hudební léto – Zdeněk Krásný

24. srpen 18:30 - 24. srpen 22:00

Hudební léto – Drops

24. srpen 18:30 - 24. srpen 22:00

Hradozámecká noc

25. srpen 19:00 - 25. srpen 23:59

Divadlo Ljuba, žena která ví

27. srpen 15:30 - 27. srpen 18:30

Poznáváme svoje město: Most Sokolovských hrdinů

28. srpen 10:00 - 28. srpen 12:00

Výstava Stanislav a Michaela Zormanovi

28. srpen 17:00 - 3. říjen 19:00

Klavírní melodie

30. srpen 15:30 - 30. srpen 18:30

Hudební léto - Miroslav Pasz

31. srpen 18:30 - 31. srpen 22:00

Hudební léto - Václav Fajfr

31. srpen 18:30 - 31. srpen 21:00

Turnaj benjamínků v judu

1. září 08:00 - 30. září 18:00

Nábory nových žáků

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Spisovatelé karvinského regionu

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Knihožroutek

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Spolkla mě knihovna

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Hornické slavnosti OKD

1. září 14:00 - 1. září 22:00

Hornické slavnosti OKD

1. září 14:00 - 1. září 22:00

Nadační městečko

1. září 14:00 - 1. září 17:00

Příběh koček BH

1. září 15:30 - 1. září 17:30

Alfa

1. září 18:00 - 3. září 19:30

Důvěrný nepřítel

1. září 20:00 - 5. září 19:45

Úžasňákovi 2 BH

2. září 15:15 - 2. září 17:15

Józef Skrzek (Polsko)

2. září 16:00 - 2. září 19:00

Karvinské varhany

2. září 16:00 - 23. září 19:00

MFK Karviná - 1. FC Slovácko

2. září 17:00 - 2. září 19:00

Ten pravý, ta pravá?

2. září 18:00 - 3. září 21:15

Upgrade

2. září 20:00 - 5. září 22:00

Legenda, pověst, anebo pohádka?

3. září 08:00 - 14. září 16:00

Květy paní operety

3. září 15:30 - 3. září 18:30

Nábor mažoretek

4. září 16:00 - 4. září 17:30

Klub dyskusyjny

4. září 16:30 - 4. září 19:30

Setkání u knihy: Almanach literárního klubu

4. září 17:00 - 9. září 19:00

Výstava prací výtvarnice Ewy Czmok

5. září 16:00 - 27. září 18:00

Exkurze do Planetária Ostrava

6. září 15:00 - 6. září 21:00

Všechno bude

6. září 18:00 - 10. září 19:30

Sestra

6. září 20:00 - 7. září 22:00

24. ročník Knižního jarmarku

7. září 09:00 - 7. září 17:00

Kubík hrdina BH

7. září 17:45 - 9. září 14:00

Basketbalový turnaj mužů EMIL-CUP

8. září 10:00 - 8. září 19:00

Dny evropského kulturního dědictví

8. září 10:00 - 9. září 17:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

8. září 15:00 - 8. září 16:45

Jurský svět: Zánik říše

8. září 17:15 - 8. září 19:30

Mamma Mia! Here We Go Again

8. září 20:00 - 8. září 22:00

Ant-Man a Wasp

9. září 14:30 - 9. září 16:30

Anna Tomanková-Muchová a Ondřej Mucha (ČR)

9. září 16:00 - 9. září 20:00

Nábor mažoretek

9. září 16:00 - 9. září 17:30

Československá zlatá desítka

9. září 17:00 - 9. září 22:00

Mission: Impossible - Fallout

9. září 17:00 - 9. září 19:30

Úsměvy smutných mužů

9. září 20:00 - 9. září 21:30

Nábor do atletického oddílu TJ Jäkl Karviná

10. září 14:00 - 10. září 18:00

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

10. září 15:30 - 10. září 19:00

Důvěrný nepřítel

10. září 20:00 - 11. září 19:30

Tužkovník

11. září 16:00 - 11. září 19:00

Equalizer 2

11. září 20:00 - 12. září 21:30

Chata na prodej

12. září 15:00 - 12. září 16:30

Včelka Mája: Medové hry BH

12. září 17:30 - 12. září 19:00

Ženou z boží vůle

12. září 17:30 - 12. září 19:00

Spolu to dáme

13. září 17:45 - 14. září 19:45

6. Běh pro zdraví – Atletika pro všechny

13. září 17:45 - 13. září 19:00

Muž, který zabil Dona Quijota

13. září 19:00 - 13. září 21:15

Predátor: Evoluce

13. září 20:00 - 14. září 22:00

Sraz veteránů

14. září 09:00 - 14. září 17:00

Náborový den dětí

15. září 09:15 - 15. září 17:15

Sokol Karviná – Basketpoint Frýdek-Místek

15. září 10:00 - 15. září 12:00

Zavírání pramenů

15. září 14:30 - 15. září 21:00

Rozloučení s létem

15. září 15:00 - 15. září 22:00

Úžasňákovi 2 BH

15. září 15:15 - 15. září 17:15

Miss Hanoi

15. září 18:00 - 15. září 19:30

MEG: Monstrum z hlubin

15. září 20:00 - 15. září 22:00

Výstava: Karviná na nejstarších pohlednicích

5. duben 08:00 - 16. září 18:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00