ADRA - Úvodní školení pro nové zájemce o dobrovolnickou činnost

29. 04. 2019, 16:00 - 29. 04. 2019, 18:30

3418-plakat-skoleni-adra-v-karvine-29-4-2019.jpg

Typ: Jiné akce

Organizátor: ADRA

Místo konání: Borovského 814, Karviná-Ráj

Když můžu, pomůžu…

Taky to tak cítíte? Chtěli byste nějak pomoct a třeba nevíte jak? Anebo přemýšlíte o dobrovolnictví, ale ještě jste se nerozhodli? Pak právě vás velice rádi uvítáme na úvodním školení pro zájemce o dobrovolnictví. Přijďte a dozvíte se více o humanitární organizaci ADRA a o možnostech, kde v Karviné dobrovolničit. Toto setkání se koná v pondělí 29. 4. od 16h v Bytovém domě na ul. Borovského 814 v Karviné – Ráji. Zájemci se mohou hlásit na tel.čísle: 736 673 382.

Dobrovolnice Lenka Pustówková nám řekla: „Již pár let se raduji z toho, že mohu někomu prospět, pomoct, zkrátka být užitečná. Na druhou stranu mě dobrovolnictví také změnilo. Cítím se být lepším člověkem, který se dokáže radovat z prostých věcí, být pokorný a vážím si každého okamžiku, kterým mohu vnést do života někoho jiného víc radosti.“

Dobrovolníkem se může stát opravdu každý, kdo má rád lidi a chce pomáhat! Přidejte se také, nyní hledáme dobrovolníky do všech karvinských programů. Stále tu žije mnoho lidí, kteří se cítí osamělí, potřebují lidský kontakt, laskavé slovo. Stačí opravdu málo – někdo, kdo přijde, věnuje 1 hodinu svého času, popovídá si či vyslechne. A i když se to nezdá, tyto malé skutky dokáží změnit život druhého k lepšímu.

Jana Žoričová, koordinátorka dobrovolníků

www.adrakarvina.cz