Příliš osobní známost

23. 01. 2020, 18:00 - 23. 01. 2020, 20:00

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury Karviná

Místo konání: Kino Centrum, Karviná-Mizerov

PREMIÉRA + BABSKÉ KINO

23. 1. 2020 v 18:00 hodin

Premiéra romantické komedie s doprovodným programem pro ženy.

Natálie je svobodná třicátnice. Je šťastná, má dobrou kariéru a dlouholetou nejlepší kamarádku Simonu, které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona je čerstvě po rozvodu a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci. Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem, pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potkává okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat…

Snímek je adaptací stejnojmenného bestselleru nejúspěšnější slovenské spisovatelky současnosti Evity Urbaníkové (autorky předlohy úspěšné komedie Všechno nebo nic). V hlavních rolích září 3 české ženské hvězdy Tatiana Dyková, Petra Hřebíčková a Eliška Balzerová, v mužských rolích jim sekundují Slováci  Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš, dále Chorvat Janko Popović Volarić a také Srbové Branislav Trifunović a Predrag Manojlović.

Doprovodný program v prostorech kina (s welcome drink, prezentace partnerů, slosování vstupenek o ceny) od 18:00 hodin. Projekce filmu od 19:00 hodin.

Komedie/Romantický, ČR/SR, 107 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 130 Kč.