Přehled filmů kina Centrum

1. 08. 2017, 15:00 - 31. 08. 2017, 23:00

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury Karviná

Místo konání: Kino Centrum, Karviná-Mizerov

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta            

1. 8. 2017 v 17:15 hodin

2. 8. 2017 v 17:15 hodin 3D

Jack Sparrow vyplouvá na svou pátou výpravu!

Johnny Depp se vrací jako legendární Jack Sparrow v pokračování nejúspěšnější pirátské série v dějinách filmu. Společně se starými známými (Orlando Bloom, Geoffrey Rush) i novými spojenci bude tentokrát čelit mocnému nepříteli Salazarovi (Javier Bardem). Ten dokázal uprchnout ze zakletého Bermudského trojúhelníku a nyní se snaží zničit všechny piráty. Jedinou nadějí je získat Poseidonův trojzubec, artefakt umožňující ovládat mořské vlny.

Dobr./Akční/Komedie, USA, 129 min., přístupný, český dabing, vstupné 90 Kč, 3D 120 Kč

 

Dunkerk                                                      

1. – 2. 8. 2017 ve 20:00 hodin

3. 8. 2017 v 17:45 hodin

Válečný velkofilm autora trilogie o Temném rytíři a snímku Počátek.

Na jaře roku 1940 je u francouzského Dunkerku obklíčeno několik set tisíc spojeneckých vojáků. Jelikož pokusy o průlom selhaly, jediným východiskem je vojáky evakuovat přes Lamanšský průliv do Anglie. Začíná jedna z nejslavnějších záchranných operací v dějinách. Režie snímku se ujal vizionářský režisér Christopher Nolan a do snímku obsadil např. Toma Hardyho nebo Kennetha Branagha.

Válečný/Historický, VB/Francie/Nizozemí, 107 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč

 

Hledá se Dory                                            - PRÁZDNINY S KINEM -

2. 8. 2017 v 10:00 hodin

Pokračování legendárního snímku Hledá se Nemo od studia Pixar

Rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem, si z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s kamarády se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem...

Animovaný/Dobr./Komedie Rodinný, USA, 103 min., přístupný, český dabing, vstupné 50 Kč; 40 Kč pro členy klubu Bijásek

 

Já, padouch 3 BH                                    

4. 8. 2017 v 17:45 hodin 3D

6. 8. 2017 v 16:00 hodin

Gru a jeho mimoní pomocníci ve třetím díle úspěšné animované série…

… budou tentokrát čelit rafinovanému super zločinci s nezdravou zálibou v módě (a hudbě) osmdesátých let - Balthazaru Brattovi. Naštěstí se ale Gru může opřít nejen o  agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic Margo, Edith a Agnes, navíc se totiž tentokrát shledá i se svým dávno ztraceným dvojčetem Druem…

Anim./Dobr./Komedie, USA, 90 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč, 3D 120 Kč

 

 

Atomic Blonde: Bez lítosti                                 - ČESKÁ PREMIÉRA -

3. – 4. a 6. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Charlize Therone v akčním thrilleru od režiséra snímku John Wick.

V hlavní roli krásné, ale smrtelně nebezpečné špiónky MI6 Lorraine Broughton exceluje Charlize Theronová, která musí při nemožné misi využít všech svých schopností, aby zůstala naživu. S cílem získat dokument o identitách dvojitých agentů, je poslána do Berlína v období před pádem Berlínské zdi. Ve vedlejších rolích této atmosférické žánrové lahůdky se představí např. James McAvoy, John Goodman nebo Sofia Boutella. Režisér David Leitch se adaptací komiksové předlohy The Coldest City vrací k žánru špionážního thrilleru plného surových akčních scén.

Akční/Mysteriózní/Thriller, USA, 115 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 110 Kč

 

Marvel vs DC Comics Vol. 2                                          - AKČNÍ CENA -

5. 8. 2017

Druhé kolo filmového souboje legendárních komiksových studií Marvel a DC Comics nabídne, tentokrát na velkém plátně kina Centrum, celých 5 hodin zábavy a akce. Kdo z něj vyjde jako vítěz?               

Strážci Galaxie Vol. 2                                     

16:15 hodin

Marvely bude reprezentovat jejich nejvtipnější parta (super)hrdinů, kteří se vydají až na samé hranice kosmu, aby jej podruhé zachránili před zničením, znovu se učili nepovraždit se navzájem a k tomu ještě odhalili tajemství rodičů svého neformálního vůdce Star-lorda…

Akční/Fantasy, USA, 115 min., do 12 let nevhodný, český dabing

Wonder Woman                                       

19:00 hodin

Studio DC Comics vyšle do boje pohlednou posilu Ligy Spravedlivých – samotnou princeznu Dianu v podání izraelské krásky Gal Gadot…

Akční/Dobr./Sci-Fi/Fantasy, USA, 141 min., do 12 let nevhodný, český dabing

Při zakoupení obou vstupenek 100 Kč. Cena samostatně: 70 Kč za každý snímek.  Každý účastník navíc dostane stylovou placku s logem akce.

 

Křižáček                                                      - ČESKÁ PREMIÉRA -

6. 8. 2017 v 18:00 hodin

7. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Karel Roden v poetickém snímku.

Malý Jeník, jediný potomek rytíře Bořka (K. Roden) utíká z domova v touze po dobrodružství a snaze dosáhnout Svaté země. Zoufalý otec se vydává po stopách zmizelého synka a jeho pouť jej dovádí až na jih Evropy, kde kotví lodě čekající na účastníky nové křižácké výpravy. Snímek je volnou adaptací básně Jaroslava Vrchlického Svojanovský křižáček. Představuje také jediného zástupce české kinematografie v hlavní soutěži Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2017.

Drama/Historický, ČR/SR/Itálie, 90 min., přístupný, vstupné 100 Kč

 

Spider-Man: Homecoming BH          

7. a 9. 8. 2017 v 17:15 hodin

8. 8. 2017 v 17:15 hodin 3D

Spider-Man a Iron Man společně v novém snímku studia Marvel.

Po velkolepém debutu ve filmu Captain America: Občanská válka se úplně nový Peter Parker konečně představuje v prvním samostatném filmu! Nová verze příběhu o mladíkovi, který po kousnutí pavoukem získá jeho nadlidské schopnosti, je nejen velkým vzkříšení této filmové legendy, ale také návratem komiksové adaptace do její původní stáje, tedy ke společnosti Marvel.

Akční/Dobr./Sci-Fi, USA, 133 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč, 3D 130 Kč

 

Baby Driver                                               

8. – 9. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Adrenalinová akční krimi, která vám připomene to nejlepší z Kurýra.    

Talentovaný mladý řidič zvaný Baby (Ansel Elgort), který zajišťuje zločincům únik z místa činu, je ve své práci tím nejlepším z oboru i díky hudbě, kterou si během ní pouští. Když se setká s dívkou svých snů (Lily James), vnímá to jako příležitost opustit život zločince a začít znovu. Poté, co je ale mafiánským bossem (Kevin Spacey) přinucen zúčastnit se další akce, která je předem odsouzena k neúspěchu, ocitá se v ohrožení jeho život, láska i svoboda.

Akční/Krimi/Thriller, VB/USA, 112 min., do 12 let nevhodný, vstupné 120 Kč

 

Trollové                                                                   - PRÁZDNINY S KINEM -

9. 8. 2017 v 10:00 hodin

Vlasatí Trollové v celovečerním filmu od tvůrců Shreka

Vždy veselým a roztančeným Trollům dělají na světě jedinou starost nabručení a zlí Bergeni. A když jednoho dne unesou do zajetí většinu obyvatel barevného Trollíkova, musí se spojit i do té doby dva neslučitelní nekamarádi Poppy a Větvík, aby své kamarády zachránili. Veselá a barevná podívaná, která patřila k nejúspěšnějším animákům loňského roku.

Anim./Rodinný, USA, 92 min., přístupný, český dabing, vstupné 50 Kč; 40 Kč pro členy klubu Bijásek

 

Emoji ve filmu BH    - ČESKÁ PREMIÉRA + VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

10. a 14. 8. 2017 v 17:45 hodin

11. a 13. 8. 2017 v 17:45 hodin 3D

12. a 13. 8. 2017 v 15:30 hodin

Vítejte v tajném světě uvnitř vašeho mobilu.

Textujete? Chatujete? Píšete na sociální sítě? Jasně! A používáte u toho smajlíky? Tak to je snad jasné! A teď si představte, že jsou to živá stvoření, která se prodírají světem aplikací vašeho mobilu. Že tam žádný svět není? Tak to byste se divili! J

V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá ohromné město Textopolis, ve kterém žijí vaši oblíbení emoji v naději, že se jednou dostanou do vaší zprávy. Každý z nich má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který se s tím prostě nehodlá smířit! Chce být normální – jednovýznamový. A tak se rozhodne svůj problém vyřešit. Na cestě za normalitou mu bude pomáhat emoji HI-5  a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Trojka smajlíků se společně vydá na cestu mobil do cloudu, aby našli kód, který může Gena opravit. Jenže projít skrz mobilní aplikace, to není procházka růžovým sadem – je to hotová džungle!

Anim./Dobr./Komedie, USA, 97 min., přístupný, český dabing, vstupné 110*/130 Kč, 3D 130 Kč*/150 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

 

 

 

Anabelle 2: Zrození zla                -  ČESKÁ PREMIÉRA + HORORNÍČEK -

10. - 12. 8. 2017 ve 20:00 hodin

James Wan vás znovu přesvědčí, že nejděsivějšími monstry jsou panenky! 

Nová kapitola děsivého světa Jamese Wana (Saw, Insidious, V zajetí démonů) Vás pozve na další návštěvu do osamoceného starého domu… Žije v něm postarší loutkář se svou ženou. Manželé, kteří časem tragicky ztratili dceru, u sebe nyní přijímají řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince… Brzy však vyjde najevo, že tito hostitelé skrývají také tajemství, ze kterého Vás bude mrazit i v parném létě. Tušíte jaké? 

Horor/Mysteriózní, USA, 109 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 110 Kč

 

Čára                                                      

12. 8. 2017 v 17:45 hodin

13. – 14. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Existují hranice, které můžete překročit pouze jednou. 

Adam Krajňák je pečujícím otcem rodiny a zároveň rozhodným vůdcem kriminální skupiny, která pašuje přes slovensko-ukrajinskou hranici cigarety. Klidný souběh obou těchto světů dostává povážlivé trhliny se vzrůstající nervozitou, která provází nově budovanou hranici schengenského prostoru. Když pak jedna z pašeráckých dodávek ztroskotá, spustí se nezastavitelná lavina důsledků, která Adama donutí zpochybnit také vlastní hranice, které (na rozdíl od těch geografických) rozhodně nechtěl nikdy překročit... V mrazivém krimithrilleru Petera Babjaka, se představí kompletní slovenská herecká špička. Snímek se uchází o Zlatý glóbus v hlavní soutěži MFF Karlovy Vary 2017.

Krimi/Thriller, SK/Ukrajina/ČR, 108 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 110 Kč

 

Dunkerk                                                      

15. 8. 2017 v 17:45 hodin

16. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Válečný velkofilm autora trilogie o Temném rytíři a snímku Počátek.

Na jaře roku 1940 je u francouzského Dunkerku obklíčeno několik set tisíc spojeneckých vojáků. Jelikož pokusy o průlom selhaly, jediným východiskem je vojáky evakuovat přes Lamanšský průliv do Anglie. Začíná jedna z nejslavnějších záchranných operací v dějinách. Režie snímku se ujal vizionářský režisér Christopher Nolan a do snímku obsadil např. Toma Hardyho nebo Kennetha Branagha.

Válečný/Historický, VB/Francie/Nizozemí, 107 min., do 12 let nevhodný, vstupné 100 Kč

 

Srdečně vás vítáme                                

15. 8. 2017 ve 20:00 hodin

16. 8. 2017 v 17:45 hodin

Nová francouzská komedie od tvůrců hitu Co jsme komu udělali?

Režisér a scenárista Philippe de Chauveron a oblíbený herec Christian Clavier (Návštěvníci) se znovu spojili ve ztřeštěné komedii, která tentokrát vypráví příběh spisovatele a zapřisáhlého „humanisty“, který světu dokazuje svou vstřícnost k menšinám… Proto v televizní debatě vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma: stačí, když zazvoní u brány jeho sídla… Oponent v diskusi se toho s chutí chytne, takže literát musí svůj slib dodržet. Netuší, že celou jeho rodinu čeká brutální test tolerance.

Komedie, Francie, 92 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč

 

Tajný život mazlíčků                                            - PRÁZDNINY S KINEM -

16. 8. 2017 v 10:00 hodin

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma?

Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron…

Animovaný/Komedie/Rodinný, USA, 90 min., přístupný, český dabing, vstupné 50 Kč; 40 Kč pro členy klubu Bijásek

 

Milovník po přechodu                           - BIOGRAF SENIOR -        

16. 8. 2017 v 15:00 hodin

Bláznivá komedie, která Vám dokáže, že na velkou lásku není nikdy pozdě.

Maximo měl odjakživa jediný cíl – klofnout bohatou dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život… Klaplo to dokonale! Každá zlatá žíla ale jednou vyschne, a tak, když se jeho žena „spustí“ s prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici, stěhuje se obstarožní seladon k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci… Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek?

Komedie, USA, 115 min., do 12 let nepřístupný, vstupné 50 Kč

 

Po strništi bos BH       -  ČESKÁ PREMIÉRA + VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

17. - 22. 8. 2017 v 17:30 hodin

17. - 18. 8. 2017 ve 20:00 hodin

20. 8. 2017 v 15:15 hodin

Zdeněk a Jan Svěrákovi se vracejí k hrdinům legendární Obecné školy.

Edu Součka a jeho rodiče tentokrát potkáváme za Protektorátu, kdy jsou nuceni vystěhovat se z Prahy na venkov. Mladá městská rodina se musí přizpůsobit novému prostředí a na Edu také čeká nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od toho městského.

Další laskavý, lidský a vtipný příběh, který (v té nejlepší „svěrákovské“ tradici) nadchne celou rodinu, vznikl podle stejnojmenné knihy vzpomínek Zdeňka Svěráka a tematicky zapadá do tetralogie filmů Kolja, Obecná škola a Vratné lahve, vyprávějící příběh jednoho muže na pozadí dějinných událostí 20. století.

Drama/Komedie, ČR, 111 min., přístupný, vstupné 110 Kč/130 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Zabiják & bodyguard                               -  ČESKÁ PREMIÉRA -

19. - 21. 8. 2017 ve 20:00 hodin

R. Reynolds a Samuel L. Jackson v bláznivé akční komedii. 

Nejlepší bodyguard světa dostane nového „klienta“, nájemného vraha a, jen tak mimochodem, svého úhlavního nepřítele, který má svědčit u Mezinárodního soudního dvora.  Aby se oba, včas a celí dostavili k soudnímu řízení, musí se pokusit zapomenout na to, že jsou odlišní jako noc a den, že si už léta neuvěřitelně lezou na nervy a během téhle šílené čtyřiadvacetihodinové jízdy z Anglie do Haagu se musí především pokusit nezabít jeden druhého. Hvězdnému obsazení titulních rolí dále sekundují např. Gary Oldman a Salma Hayeková.

Akční/Komedie, USA, 118 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 110 Kč

 

Atomic Blonde: Bez lítosti                                

22. – 23. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Charlize Therone v akčním thrilleru od režiséra snímku John Wick.

V hlavní roli krásné, ale smrtelně nebezpečné špiónky MI6 Lorraine Broughton exceluje Charlize Theronová, která musí při nemožné misi využít všech svých schopností, aby zůstala naživu. S cílem získat dokument o identitách dvojitých agentů, je poslána do Berlína v období před pádem Berlínské zdi. Ve vedlejších rolích této atmosférické žánrové lahůdky se představí např. James McAvoy, John Goodman nebo Sofia Boutella. Režisér David Leitch se adaptací komiksové předlohy The Coldest City vrací k žánru špionážního thrilleru plného surových akčních scén.

Akční/Mysteriózní/Thriller, USA, 115 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 100 Kč

 

Příšerky pod hladinou                                        - PRÁZDNINY S KINEM -

23. 8. 2017 v 10:00 hodin

Animovaná komedie z hlubin pomořského světa

V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. A tři kamarádi znamenají také třikrát více průšvihů, no a ten poslední, ten je opravdu kolosální….

Rodinný/Animovaný/Komedie, Španělsko, 92 min., přístupný, český dabing, vstupné 50 Kč; 40 Kč pro členy klubu Bijásek

 

Valerián a město tisíce planet                         

23. 8. 2017 v 17:00 hodin 3D

24. 8. 2017 v 17:00 hodin

Výpravná akční sci-fi režiséra snímků Pátý element a Lucy.

28. století. Na rozkaz ministra obrany se zvláštní agenti Valerian a Laureline vydávají na misi do intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, kde všechny vesmírných druhy mezi sebou sdílejí znalosti a kulturu, ohrožuje temná síla … a agenti se musí pokusit tuto hrozbu zneškodnit, dokud je čas. Dobrodružství plné akce a bezbřehé fantazie nás zavede do toho nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. Na realizaci příběhu, založeném na průkopnickém komiksu, spolupracovaly všechny nejdůležitější společnosti světa vizuálních efektů. Ve snímku vedle ústřední dvojice Dane DeHaan a Cara Delevingne excelují Clive Owen, John Goodman, Ethan Hawke, Rihanna a další.

Sci-Fi, Francie, 137 min., přístupný, český dabing, vstupné 110 Kč, 3D 130 Kč

 

Barry Seal: Nebeský gauner                  - ČESKÁ PREMIÉRA -

24. – 26. a 31. 8. 2017 ve 20:00 hodin

30. 8. 2017 v 17:30 hodin

Tom Cruise v krimi thrilleru podle skutečných událostí.

CIA, Bílý dům, kokainový král Pablo Escobar - pro tyhle všechny pracoval a tyhle všechny vodil za nos... Barry Seal (Tom Cruise) je znuděný dopravní pilot, kterému potřebnou životní energii dodá spolupráce s CIA. Barry pro ni z letadla mapuje oblasti, do kterých se úřady jen tak snadno nedostanou. Je v tom zatraceně dobrý. Až tak, že s ním chtějí spolupracovat úplně všichni.

Krimi/Thriller, USA, 114 min., do 12 let nevhodný, vstupné 120 Kč

 

 

 

Temná věž                                                   - ČESKÁ PREMIÉRA -

25. – 26. 8. 2017 v 17:45 hodin

27. a 30. 8. 2017 ve 20:00 hodin

Výpravný snímek na motivy knižní ságy Stephena Kinga.

„Pistolník“ Roland Deschain (Idris Elba) vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.

Stephen King považuje osmidílnou románovou sérii Temná věž za své životní dílo. Snímek, který pod produkčním dohledem Rona Howarda natočil Nikolaj Arcel.  

Akční/Dobr./Fantasy/Western, USA, 91 min., do 12 let nevhodný, vstupné 120 Kč

 

Velká oříšková loupež 2 BH  - ČESKÁ PREMIÉRA + VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

26. – 27. 8. 2017 v 15:30 hodin

28. 8. 2017 v 17:30 hodin

Nemusíte být velcí, abyste mohli být velkým hrdinou.

V pokračování animovaného hitu z roku 2014 na Vás čekají nová dobrodružství veverčáka Bručouna a jeho veselé party, kteří budou tentokrát nejen loupit, ale také zabraňovat starostovi Oakton City v demolici jejich nového domova – parku v centru města, který má být srovnán se zemí kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku.

Anim./Komedie/Rodinný, USA/Kanada, 92 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč*/120 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Po strništi bos BH                                   - VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

27. 8. 2017 v 17:30 hodin

29. 8. 2017 v 17:00 hodin

Jan a Zdeněk Svěrákovi se vracejí k hrdinům legendární Obecné školy.

Edu Součka a jeho rodiče tentokrát potkáváme za Protektorátu, kdy jsou nuceni vystěhovat se z Prahy na venkov. Mladá městská rodina se musí přizpůsobit novému prostředí a na Edu také čeká nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od toho městského.

Další laskavý, lidský a vtipný příběh, který (v té nejlepší „svěrákovské“ tradici) nadchne celou rodinu, vznikl podle stejnojmenné knihy vzpomínek Zdeňka Svěráka a tematicky zapadá do tetralogie filmů Kolja, Obecná škola a Vratné lahve, vyprávějící příběh jednoho muže na pozadí dějinných událostí 20. století.

Drama/Komedie, ČR, 111 min., přístupný, vstupné 110 Kč/130 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Terminátor 2: Den zúčtování                                        -  PŘEDPREMIÉRA -        

29. 8. 2017 v 19:30 hodin

Zažijte legendární sci-fi tak jako nikdy předtím!

Autor revolučního snímku Avatar, vrací na velká plátna kin další ze svých kultorvních děl, čtyřmi oscary oceněný snímek Teminátor 2: Den zůčtování. Podle českých filmových fanoušků nejlepší sci-fi snímek všech dob si můžete nyní vychutnat v digitálně remasterované 3D verzi, na které pracoval samotný režisér originálu James Cameron. Snímek uvádíme ve světové předpremiéře symbolicky 29. srpna, což je den, který je ve snímku znám jako Den zúčtování.

Akční/Sci-Fi/Thriller, USA/Francie, 130 min., do 12 let nevhodný, vstupné 130 Kč

 

Anabelle 2: Zrození zla                                                    -  HORORNÍČEK -

28. 8. 2017 ve 20:00 hodin

James Wan vás znovu přesvědčí, že nejděsivějšími monstry jsou panenky! 

Nová kapitola děsivého světa Jamese Wana (Saw, Insidious, V zajetí démonů) Vás pozve na další návštěvu do osamoceného starého domu… Žije v něm postarší loutkář se svou ženou. Manželé, kteří časem tragicky ztratili dceru, u sebe nyní přijímají řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince… Brzy však vyjde najevo, že tito hostitelé skrývají také tajemství, ze kterého Vás bude mrazit i v parném létě. Tušíte jaké? 

Horor/Mysteriózní, USA, 109 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 100 Kč

 

Auta 3                                                          - PRÁZDNINY S KINEM -

30. 8. 2017 v 10:00 hodin

Blesk McQueen znovu dokazuje, že ještě nepatří do starého železa…

Hlavní hrdina animované automobilové komedie studia Pixar - legendární závoďák s číslem 95 - z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje… Zpátky do hry mu může pomoci talentovaná trenérka Cruz a vítězství ve velkém finále závodu o Zlatý píst.

Animovaný/Dobr./Komedie, USA, 100 min., přístupný, český dabing, vstupné 50 Kč; 40 Kč pro členy klubu Bijásek

 

Hurvínek a kouzelné muzeum BH    - ČESKÁ PREMIÉRA + VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

31. 8. 2017 v 17:45 hodin

1. – 3. 9. 2017 v 16:00 hodin

1. – 3. 9. 2017 v 18:00 hodin 3D

Legendární loutkoví hrdinové se představují v animovaném 3D filmu.

Hurvajz, Mánička, Žeryk a taťulda se osvobozují od lanek a nití… a představují se v úplně novém příběhu. Pan Spejbl v něm pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému hrozí zbourání. Hurvínek, jak je jeho zvykem, neposlouchá svého tatínka a tajně pronikne do uzavřených prostor muzea. Objeví zde svět, skrytý před zraky návštěvníků, velké tajemství kouzelného muzea, ale také klíč k jeho záchraně. Čeká jej ale největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství...

Tento dosud největší český animovaná film vznikal 7 let a pracoval na něm tým scenáristů, výtvarníků a animátorů z různých evropských zemí. Autorem příběhu a členem režijního týmu je Jesper Møller, režisér filmu Astérix a Vikingové. Obě hlavní postavy namluvil Martin Klásek, umělecký šéf Divadla Spejbla a Hurvínka. 

Anim./Dobr./Komedie, ČR, 85 min., přístupný, vstupné 110*/130 Kč, 3D 130 Kč*/150 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Logan Lucky                                              - ČESKÁ PREMIÉRA -

1. - 3. 9. 2017 ve 20:00 hodin

Hvězdně obsazená krimi komedie režiséra Dannyho parťáků.

Steven Soderbergh se vrací k žánru krimi komedie. Zapomeňte však na noblesu, šarm a naleštěná kasína. Do nové lupičské akce vysílá partičku ne zrovna inteligentních jižanských „nýmandů“, v čele s bratry Jimmym (Channing Tatum) a Clydem (Adam Driver). Propuštěný dělník a jednoruký barman, kterým se smůla lepí na paty, se rozhodnou ukrást tržbu z pokladen legendárního závodu NASCAR Coca-Cola 600. A protože sami nemají příliš zkušeností, pomůžou z vězení utéct kariérnímu zloději Joeovi Bangovi, kterého si s neuvěřitelnou chutí zahrál Daniel Craig. Jenže pan Bang taky není zrovna Einstein, a tak bude o zábavu postaráno...

Komedie, USA, 119 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč