Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 20. 11. 2019 - 20. 12. 2019

Benefiční koncert - Jitka Zelenková

10. prosinec 19:00 - 10. prosinec 21:00

Nábor do oddílu Judo

1. listopad 08:00 - 30. listopad 18:00

Eva Ulmanová

1. listopad 08:00 - 27. listopad 18:00

O historii našeho města

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Tradice a zvyky

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Měsíc se superhrdinou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Bojíte se rádi

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Kalendárium: Květa Legátová

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Výstava paní Zuzany Balické - ilustrace s hádankou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 13:00

Listopad: Zuzana Balická

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

4. listopad 12:30 - 25. listopad 14:00

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

5. listopad 12:30 - 26. listopad 14:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. listopad 12:30 - 28. listopad 14:00

Bitwa u Midway

19. listopad 17:00 - 20. listopad 21:30

Farmářské trhy

20. listopad 09:00 - 20. listopad 17:00

Jižní Korea

20. listopad 15:30 - 20. listopad 18:00

Tlapková patrola BH

20. listopad 17:30 - 20. listopad 19:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

20. listopad 20:00 - 20. listopad 22:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. listopad 15:30 - 21. listopad 19:00

ODPOLEDNE S LEDOVÝM KRÁLOVSTVÍM II BH

21. listopad 16:30 - 21. listopad 18:00

Abstinent

21. listopad 18:00 - 21. listopad 19:30

Večer s Josefem Formánkem

21. listopad 18:00 - 21. listopad 21:00

Joker

21. listopad 19:45 - 21. prosinec 21:50

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

21. listopad 20:00 - 21. listopad 21:45

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 11:00

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 10:45

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Ledové království II BH

22. listopad 17:30 - 24. listopad 19:00

Dva nahatý chlapi

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:30

Zábava

22. listopad 20:00 - 25. listopad 19:15

Velká cena Karviné - turnaj v judu

23. listopad 08:00 - 23. listopad 17:00

MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň

23. listopad 15:00 - 23. listopad 17:00

Sokol Karviná – NH Ostrava

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Daleko vysoko 2019

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Ženská na vrcholu

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Le Mans '66

23. listopad 19:00 - 23. listopad 22:00

Perníková pekárna

24. listopad 09:00 - 24. listopad 12:00

Sokol Karviná – BK Opava

24. listopad 09:00 - 24. listopad 11:00

Sokol Karviná – BK Příbor

24. listopad 10:00 - 24. listopad 12:00

HCB Karviná - Lovosice

24. listopad 10:30 - 24. listopad 12:30

O Mikulášské čapce s myškou Klárkou a veverkou Terkou

24. listopad 16:00 - 24. listopad 18:00

Vlastníci

24. listopad 20:00 - 26. listopad 19:15

Bookstart: Hrátky se zvířátky

25. listopad 10:00 - 25. listopad 12:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Stáhni a zemřeš

25. listopad 20:00 - 25. listopad 21:30

Adam Tomanek - Wieńce adwentowe

26. listopad 09:00 - 26. listopad 12:00

Ženská na vrcholu

26. listopad 20:00 - 26. listopad 22:00

Panství Downton

27. listopad 15:00 - 27. listopad 17:00

Beseda o historii lázní

27. listopad 15:30 - 27. listopad 18:30

Playmobil ve filmu BH

27. listopad 17:30 - 27. listopad 19:00

Jižní Korea

27. listopad 18:00 - 27. listopad 21:00

Podzimní jazzový koncert.

27. listopad 18:00 - 30. listopad 21:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

27. listopad 20:00 - 27. listopad 22:30

Adventní věnce

28. listopad 15:30 - 28. listopad 18:30

Slané vločky – knihovnická dílna

28. listopad 15:30 - 28. listopad 17:00

Last Christmas

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Narušitel systému

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Na nože

29. listopad 17:15 - 30. listopad 22:15

Amnestie

29. listopad 20:00 - 29. listopad 22:00

Ledové království II BH

30. listopad 15:00 - 1. prosinec 16:30

Last Christmas

30. listopad 17:30 - 1. prosinec 22:00

HCB Karviná - Frýdek-Místek

1. prosinec 10:30 - 1. prosinec 12:30

Vlastníci

1. prosinec 20:00 - 1. prosinec 21:45

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00