Kalendář akcí
Seznam akcí pro duben 2018
Významné osobnosti města - panelová výstava na zámku Fryštát k 750 letům města
27. březen 10:00 - 1. duben 17:00
Významné osobnosti města - panelová výstava na zámku Fryštát k 750 letům města
3. duben 10:00 - 8. duben 17:00
Výročí 750 let Karviné očima dětí
5. duben 15:00 - 5. duben 18:00
Významné osobnosti města - panelová výstava na zámku Fryštát k 750 letům města
10. duben 10:00 - 15. duben 17:00
Výročí 750 let Karviné očima dětí
12. duben 15:00 - 12. duben 18:00
Významné osobnosti města - panelová výstava na zámku Fryštát k 750 letům města
17. duben 10:00 - 22. duben 17:00
Výročí 750 let Karviné očima dětí
19. duben 15:00 - 19. duben 18:00
Významné osobnosti města - panelová výstava na zámku Fryštát k 750 letům města
24. duben 10:00 - 29. duben 17:00
Výročí 750 let Karviné očima dětí
26. duben 15:00 - 26. duben 18:00
Výstava Romany Taszkové – obrazy
20. únor 17:00 - 4. duben 17:00
Kalendárium - Petr Nárožný
1. duben 09:00 - 30. duben 19:00
Pohádková doplňovačka
1. duben 09:00 - 30. duben 18:00
Výstava rukodělných prací klientů azylového zařízení Bethel
1. duben 09:00 - 30. duben 19:00
Sherlock Koumes BH
1. duben 13:00 - 1. duben 14:30
Hledání velikonočních vajíček
1. duben 15:00 - 1. duben 19:00
Ready Player One: Hra začíná
1. duben 15:15 - 2. duben 18:30
Tátova volha
1. duben 18:00 - 1. duben 19:30
Oni 2: Noční kořist
1. duben 20:00 - 1. duben 21:30
Králíček Petr BH
2. duben 14:30 - 2. duben 16:15
Máří Magdaléna
2. duben 19:30 - 2. duben 21:45
„Bohater narodowy Tadeusz Kościuszko”
3. duben 08:00 - 30. duben 18:00
Klub dyskusyjny
3. duben 09:00 - 3. duben 12:00
Setkání u knihy
3. duben 17:00 - 3. duben 19:00
LiStOVáNí, knížky na jevišti - FAKE NEWS
3. duben 19:30 - 3. duben 21:30
Velikonoční zajíček
4. duben 16:00 - 4. duben 19:00
Hurvínek a kouzelné muzeum BH
4. duben 17:30 - 4. duben 19:00
Básník, který málem zabil Hitlera
4. duben 17:30 - 4. duben 19:30
Operace Entebbe
4. duben 19:30 - 4. duben 21:30
Výstava: Karviná na nejstarších pohlednicích
5. duben 08:00 - 16. září 18:00
Jarní koncert přípravných sborů Sborového studia Permoník
5. duben 17:00 - 5. duben 19:00
Den co den
5. duben 17:45 - 7. duben 20:00
Caveman
5. duben 19:00 - 5. duben 21:30
Beseda vliv zelených potravin na zdraví
6. duben 15:30 - 6. duben 18:00
Ztratili jsme Stalina - ART KINO
6. duben 19:00 - 6. duben 21:00
Gringo: Zelená pilule
6. duben 20:00 - 8. duben 22:00
Sokol Karviná B – BC Nový Jičín B
6. duben 20:15 - 6. duben 22:15
Sokol Karviná – NH Ostrava
7. duben 09:00 - 7. duben 13:00
Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času BH
7. duben 15:30 - 8. duben 17:15
Sherlock Koumes BH
7. duben 16:30 - 7. duben 18:00
Tátova volha
7. duben 18:30 - 7. duben 20:00
Souboj pohlaví
7. duben 20:00 - 9. duben 21:30
Včelka Mája: Medové hry BH
8. duben 13:30 - 8. duben 15:00
MFK Karviná - FC Slovácko
8. duben 16:00 - 8. duben 18:00
O kocouru Mikešovi
8. duben 16:00 - 8. duben 18:30
Pacific Rim: Povstání
8. duben 17:30 - 9. duben 19:00
Navrhni pohled Karviné
9. duben 08:00 - 30. duben 18:00
Kouzelný zvon
9. duben 08:00 - 30. duben 18:00
Pozor! Stop! Červená!
9. duben 09:00 - 13. duben 18:00
Houslová šou Jirky Erlebacha
9. duben 15:30 - 9. duben 18:00
Beseda o cestách po Thajsku
10. duben 15:30 - 10. duben 18:00
Stanislav Agner - dřevořezby
10. duben 17:00 - 16. květen 20:00
Petr Hirsch
10. duben 17:00 - 10. duben 19:00
Ready Player One: Hra začíná
10. duben 17:15 - 11. duben 21:30
Do větru
10. duben 20:00 - 10. duben 21:15
Věčně tvá nevěrná
11. duben 15:00 - 11. duben 16:30
Velká oříšková loupež 2 BH
11. duben 17:00 - 11. duben 18:30
Hora
11. duben 17:30 - 11. duben 19:00
Výchovný koncert „Teoria musica“
12. duben 09:00 - 12. duben 10:45
Rampage: Ničitelé
12. duben 17:30 - 16. duben 20:00
Koncert klavírního oddělení
12. duben 17:30 - 12. duben 20:00
1.Běh pro zdraví - Atletika pro všechny
12. duben 17:45 - 12. duben 19:45
Pepa
12. duben 20:00 - 15. duben 21:30
Oddílový turnaj v judu
13. duben 17:00 - 13. duben 20:00
Zdeněk Izer na plný coole!
13. duben 19:00 - 13. duben 22:00
Fakjů pane učiteli 3
13. duben 20:00 - 17. duben 21:30
Foxtrot - ART KINO
13. duben 20:00 - 13. duben 22:00
5.ročník Karvinského aquatlonu
14. duben 08:30 - 14. duben 16:30
Výstavka Reborn mimi panenek
14. duben 09:00 - 15. duben 17:00
Model Show Karviná 2018
14. duben 10:00 - 14. duben 18:00
Králíček Petr BH
14. duben 13:00 - 14. duben 14:35
V pasti času
14. duben 15:15 - 15. duben 17:00
Projekt N.A.Ď.E.Ž.D.A.
14. duben 17:00 - 28. duben 20:00
Hity z kazeťáku se Standou Hložkem
14. duben 19:30 - 14. duben 22:00
Sherlock Koumes BH
15. duben 13:00 - 15. duben 14:30
O Palečkovi
15. duben 16:00 - 15. duben 18:00
Nestárnoucí dueta českých hvězd
16. duben 15:30 - 16. duben 18:30
Gringo: Zelená pilule
16. duben 20:00 - 16. duben 22:00
Výchovný koncert „Z pohádky do pohádky“
17. duben 08:30 - 17. duben 10:30
Absolventský koncert
17. duben 17:30 - 17. duben 19:30
Leonardo da Vinci: Génius v Miláně
17. duben 17:30 - 17. duben 19:00
Mezinárodní den památek
18. duben 10:00 - 18. duben 16:00
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci - BIOGRAF SENIOR
18. duben 15:00 - 18. duben 16:30
Vnitřní slunce
18. duben 17:30 - 18. duben 19:15
Paddington 2 BH
18. duben 17:30 - 18. duben 19:30
Tomb Raider
18. duben 20:00 - 19. duben 19:30
Tvořivé setkání pro hravé dospěláky
19. duben 16:00 - 19. duben 19:00
Karviná na nejstarších pohlednicích
19. duben 17:00 - 19. duben 19:00
Slavnostní koncert ZUŠ B. Smetany v Karviné
19. duben 17:30 - 19. duben 20:00
Vadí nevadí
19. duben 20:00 - 21. duben 22:00
Farmářské trhy
20. duben 09:00 - 20. duben 17:00
O mašince a jiné pohádky
20. duben 09:30 - 20. duben 11:15
Den země - 23. ročník ekologické akce
20. duben 10:00 - 20. duben 17:00
Čertoviny - PROMÍTÁNÍ PRO MALÉ DIVÁKY A ŠD
20. duben 13:30 - 20. duben 15:30
Čertoviny
20. duben 13:30 - 20. duben 15:15
Vzpomínky na Karvinnou
20. duben 14:30 - 20. duben 16:00
Den co den
20. duben 17:45 - 20. duben 19:30
Strašidelný park
20. duben 20:00 - 20. duben 23:59
Sokol Karviná B – TJ Hlučín
20. duben 20:15 - 20. duben 22:15
V husí kůži BH
21. duben 13:30 - 22. duben 17:00
Králíček Petr BH
21. duben 15:30 - 21. duben 17:15
Hastrman
21. duben 17:45 - 22. duben 21:15
Karvinský Pohár
22. duben 08:00 - 22. duben 19:00
MFK Karviná - FK Teplice
22. duben 16:00 - 22. duben 18:00
Včelka Mája: Medové hry BH
22. duben 16:30 - 22. duben 18:00
Pepa
22. duben 17:30 - 23. duben 21:30
Operace Entebbe
22. duben 18:30 - 22. duben 20:30
Nejkrásnější operetky sólistů ND
23. duben 15:30 - 23. duben 18:00
Fakjů pane učiteli 3
23. duben 17:30 - 25. duben 21:30
Vzhůru do divočiny
23. duben 19:00 - 23. duben 22:00
Absolventský koncert
24. duben 17:30 - 24. duben 19:30
Island kolem dokola
24. duben 18:00 - 24. duben 20:00
Srdeční záležitost - benefiční koncert s La Gioia
24. duben 18:00 - 24. duben 20:00
Dvě nevěsty a jedna svatba
24. duben 18:30 - 24. duben 20:00
Nejtemnější hodina
25. duben 15:00 - 25. duben 17:15
Čarodějnice z papíru - výroba veselé čarodějnice
25. duben 15:30 - 25. duben 17:00
Pračlověk BH
25. duben 17:30 - 25. duben 19:00
Plážoví povaleči
25. duben 17:30 - 25. duben 19:15
Scream for me Sarajevo
25. duben 18:30 - 25. duben 21:00
Avengers: Infinity War
26. duben 00:01 - 26. duben 02:45
Avengers: Infinity War
26. duben 16:15 - 1. květen 19:00
Absolventský koncert
26. duben 17:30 - 26. duben 20:00
Roztančené čarodějnice s Fešákem Pínem
27. duben 17:00 - 27. duben 19:00
Dvě nevěsty a jedna svatba
27. duben 19:00 - 27. duben 20:30
Sokol Karviná B – Slavoj Český Těšín
27. duben 20:15 - 27. duben 22:15
Výšlap do Beskyd na Kozinec
28. duben 06:45 - 28. duben 18:00
Sokol Karviná – BK Opava
28. duben 09:00 - 28. duben 13:00
V husí kůži BH
28. duben 12:30 - 1. květen 15:30
Dvě nevěsty a jedna svatba
28. duben 17:45 - 30. duben 21:30
Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic
30. duben 15:30 - 30. duben 18:00
Májový bál s Vláďou Hronem a kapelou UFO
30. duben 18:30 - 30. duben 23:00
Výstava k 750. výročí oslav města Karviné pod názvem Karviná: Od soli k uhlí.
15. únor 17:00 - 31. leden 17:00
Čtenář roku 2018
2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00
Wystawa - Agnieszka Pawlitko
30. listopad -1 - 28. červenec 17:00
Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou
30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00