Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 16. 06. 2019 - 16. 07. 2019

Malované obrázky

1. květen 08:00 - 30. červen 18:00

Nejkrásnější pověsti

2. květen 08:00 - 17. červen 16:00

Milan Paulus – výstava modelů Ferrari

14. květen 09:00 - 26. červen 19:00

V oblacích BH

18. květen 14:30 - 19. červen 17:00

Přelož mě!

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Prvorepublikové knihovnictví

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Wystawa Plastycy SAP 2019.

5. červen 17:00 - 28. červen 19:00

Nejkrásnější pověsti

12. červen 08:00 - 27. červen 16:00

Rok opice

12. červen 17:30 - 24. červen 14:53

Dvoudenní zájezd na Slovensko - liptovský region

15. červen 06:30 - 16. červen 18:00

Tata fest

16. červen 15:00 - 16. červen 18:00

Nestárnoucí dueta

17. červen 15:30 - 17. červen 18:00

Daniel Švec

17. červen 16:30 - 17. červen 19:00

Dopoledne s knihovnou na téma “zvířátka“

18. červen 08:00 - 18. červen 11:00

Zvířátka

18. červen 10:00 - 18. červen 11:00

Den otevřených dveří

18. červen 15:00 - 18. červen 17:00

Přednáška skupiny Gravity Defeaters

18. červen 17:30 - 18. červen 19:30

Hvězdy a hvězdičky se představují

18. červen 17:30 - 18. červen 19:30

Na in-line po Karviné

18. červen 19:00 - 18. červen 20:00

Farmářské trhy

19. červen 09:00 - 19. červen 17:00

Bookstart - S knížkou do života, První písnička

19. červen 10:00 - 19. červen 11:00

Klimt a Schiele

19. červen 17:30 - 19. červen 19:30

Přednáška - Miroslav Donutil

19. červen 19:00 - 19. červen 21:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

20. červen 15:30 - 20. červen 17:30

Klavírní odpoledne

20. červen 15:30 - 20. červen 17:30

Koncert dirigentů

21. červen 16:00 - 21. červen 19:00

Hudební léto - Miroslav Pasz

21. červen 18:30 - 21. červen 21:00

Hudební léto Jindřich Heller

21. červen 18:30 - 21. červen 21:00

Bookstart – S knížkou do života

24. červen 14:00 - 24. červen 17:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

24. červen 15:30 - 24. červen 18:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDM

24. červen 15:30 - 24. červen 18:30

Slavnostní vyřazení absolventů

24. červen 16:00 - 24. červen 18:00

Koncert „Duo Ibert“ (kytara + flétna)

24. červen 17:00 - 24. červen 20:00

Celé Česko čte dětem se Zuzanou Pospíšilovou

25. červen 13:30 - 25. červen 16:00

Ahoj školo

27. červen 12:00 - 27. červen 17:00

Klavírní odpoledne

27. červen 15:30 - 27. červen 18:30

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00