Kalendář akcí
Seznam akcí pro leden 2019
Novoroční ohňostroj
1. leden 18:30 - 1. leden 20:00
Výstava k 750. výročí oslav města Karviné pod názvem Karviná: Od soli k uhlí.
15. únor 17:00 - 31. leden 17:00
Repliky oděvů první republiky
2. listopad 08:00 - 31. leden 17:00
Bumblebee
27. prosinec 17:15 - 2. leden 19:30
Znovu ve hře
30. prosinec 17:15 - 2. leden 21:45
Novoroční Jízda Karvinou na kole
1. leden 13:00 - 1. leden 16:00
Novoroční koncert Májováku
1. leden 16:00 - 1. leden 18:00
Karviná v zimě
2. leden 08:00 - 31. leden 19:00
Komentované prohlídky
2. leden 08:00 - 31. leden 16:00
Móda první republiky
2. leden 08:00 - 31. leden 16:00
Jan Palach
2. leden 09:00 - 31. leden 19:00
Vilík: Rychle a vesele
2. leden 10:00 - 2. leden 11:30
Kurz práce s PC pro mírně pokročilé
2. leden 10:00 - 30. leden 11:00
Vilík: Rychle a vesele
2. leden 10:00 - 2. leden 11:30
Novoroční koncert Julie Meixnerové
2. leden 15:30 - 2. leden 18:00
Bumblebee
2. leden 17:30 - 2. leden 19:30
Zborov
2. leden 17:30 - 2. leden 19:30
Znovu ve hře
2. leden 20:00 - 2. leden 21:45
Od tří králů po masopust
3. leden 08:00 - 31. leden 16:00
Pověsti z regionu
3. leden 08:00 - 31. leden 16:00
Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé
3. leden 12:30 - 31. leden 14:00
Klavírní melodie
3. leden 15:30 - 3. leden 19:00
Mary Poppins se vrací BH
3. leden 17:00 - 6. leden 19:00
Aquaman
3. leden 19:45 - 3. leden 22:15
Sněhová královna v zemi zrcadel BH
4. leden 17:00 - 5. leden 16:30
Výstava – výtvarná skupina „Stále na startu“
4. leden 17:00 - 31. leden 18:00
Spider-Man: Paralelní světy
4. leden 19:00 - 5. leden 19:00
Sokol Karviná B – BK Příbor
4. leden 20:00 - 4. leden 22:00
Bohemian Rhapsody
5. leden 19:30 - 5. leden 22:00
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru BH
6. leden 14:30 - 6. leden 16:30
Smrtelné stroje
6. leden 19:30 - 7. leden 19:30
Karviná v proměnách století
7. leden 08:00 - 25. leden 16:00
Pondělní internetová setkání
7. leden 10:00 - 4. únor 11:00
Kurz práce s PC pro začátečníky
7. leden 10:00 - 4. únor 11:00
Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé
7. leden 12:30 - 28. leden 14:00
Posezení u cimbálu
7. leden 15:30 - 7. leden 18:00
Ve spárech ďábla
7. leden 20:00 - 9. leden 21:30
Výstava: Enne production - obrázky s názorem (Fineartphoto)
8. leden 09:00 - 13. únor 19:00
Kurz práce s počítačem pro začátečníky
8. leden 12:30 - 29. leden 14:00
„Setkání s amatérskými spisovateli Karvinska“.
8. leden 15:30 - 8. leden 19:00
Obrázek z balicího papíru
8. leden 16:00 - 8. leden 19:00
Setkání u knihy
8. leden 17:00 - 8. leden 19:00
Bumblebee
8. leden 17:30 - 8. leden 19:30
Ten, kdo tě miloval
9. leden 15:00 - 9. leden 16:30
Místní pověsti Mgr. L. Kolková
9. leden 15:30 - 9. leden 19:00
Celé Česko čte dětem – Dášeňka
9. leden 17:00 - 9. leden 19:00
Louskáček a čtyři říše BH
9. leden 17:15 - 9. leden 19:00
Záhada Silver Lake
9. leden 17:30 - 9. leden 19:00
Cesty 2018
9. leden 18:00 - 9. leden 20:00
Můžem i s mužem
9. leden 19:00 - 9. leden 22:00
Aquaman
9. leden 19:30 - 9. leden 22:00
Klub Dyskusyjny - prelekcja doc. Ireny Bogocz
10. leden 16:30 - 10. leden 18:00
Rumunsko 3x jinak
10. leden 16:30 - 10. leden 19:00
Robin Hood
10. leden 17:30 - 13. leden 22:00
Beautiful Boy
10. leden 18:00 - 10. leden 20:00
Cena za štěstí
10. leden 20:00 - 14. leden 22:00
Raubíř Ralf a internet BH
11. leden 17:30 - 14. leden 19:30
Reprezentační ples města Karviné
11. leden 19:00 - 11. leden 23:59
Sokol Karviná - SBŠ Ostrava
12. leden 09:00 - 12. leden 13:00
Čertí brko BH
12. leden 16:00 - 12. leden 17:30
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
12. leden 18:00 - 12. leden 20:30
Sokol Karviná – KK Val.Meziříčí
12. leden 18:00 - 12. leden 20:00
Sokol Karviná – Slávia Kroměříž
13. leden 11:00 - 13. leden 13:00
Jak se čerti učili
13. leden 16:00 - 13. leden 18:00
Bohemian Rhapsody
13. leden 17:15 - 13. leden 19:30
Heligonka Václava Fajfra
14. leden 15:30 - 14. leden 18:00
Den otevřených dveří ve Sluníčku
15. leden 08:30 - 15. leden 18:00
Impresionisté a muž, který je stvořil
15. leden 17:30 - 15. leden 19:00
Znovu ve hře
15. leden 19:30 - 16. leden 21:15
Po čem muži touží
16. leden 15:00 - 16. leden 16:45
Historie lázní Darkov
16. leden 15:30 - 16. leden 18:00
Grinch BH
16. leden 17:30 - 16. leden 19:00
A dýchejte klidně
16. leden 17:30 - 16. leden 19:30
KD "Sněhuláčí koláž"
17. leden 15:30 - 17. leden 17:00
Mary Poppins se vrací BH
17. leden 17:30 - 17. leden 19:45
Koncert učitelů
17. leden 17:30 - 17. leden 20:00
V Mosulu
17. leden 18:00 - 17. leden 19:45
Skleněný
17. leden 20:00 - 19. leden 22:15
Za kamarády z televize 8
18. leden 09:30 - 18. leden 10:45
Yeti: Ledové dobrodružství
18. leden 13:30 - 18. leden 15:15
Yeti: Ledové dobrodružství
18. leden 13:30 - 18. leden 15:15
Husí kůže 2: Ukradený Halloween
18. leden 18:00 - 22. leden 19:00
Sokol Karviná - Spartak Uherský Brod
19. leden 10:00 - 19. leden 12:00
Sokol Karviná - Jiskra Kyjov
19. leden 13:30 - 19. leden 15:30
Raubíř Ralf a internet BH
19. leden 15:00 - 20. leden 17:30
Bumblebee
19. leden 16:00 - 19. leden 18:00
O zaniklé Karvinné
19. leden 18:00 - 19. leden 19:30
Doktor Martin: Záhada v Beskydech
19. leden 18:30 - 19. leden 20:00
Kometa je popleta aneb příběhy z vesmíru
20. leden 16:00 - 20. leden 19:00
Kursk
20. leden 20:00 - 21. leden 19:30
Posezení s harmonikou
21. leden 15:30 - 21. leden 18:00
Hana Hindráková
21. leden 16:30 - 21. leden 19:00
Cena za štěstí
21. leden 20:00 - 22. leden 21:30
Mamma Mia: Here We Go Again
23. leden 15:00 - 23. leden 17:00
Historie města Karviná
23. leden 15:30 - 23. leden 18:00
Život včel a využití jejich produktů pro zdraví člověka
23. leden 16:30 - 23. leden 18:30
Pat a Mat: Zimní radovánky BH
23. leden 17:30 - 23. leden 18:30
Touch me not
23. leden 17:30 - 23. leden 19:45
Bohemian Rhapsody
23. leden 19:00 - 23. leden 21:15
Valentýnské srdíčko
24. leden 15:30 - 24. leden 18:00
Robin Hood
24. leden 17:00 - 26. leden 22:00
Favoritka
24. leden 18:00 - 24. leden 20:00
Skleněný
24. leden 19:30 - 24. leden 21:45
Psí domov BH
25. leden 17:45 - 28. leden 21:00
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru BH
26. leden 15:30 - 26. leden 17:30
S Juventusem v novém roce
26. leden 16:00 - 26. leden 20:00
Sokol Karviná - SAM Brno
26. leden 18:00 - 26. leden 20:00
Sokol Karviná - Renocar Podolí
27. leden 11:00 - 27. leden 13:00
Mimi & Líza: Záhada vánočního světla BH
27. leden 16:00 - 27. leden 17:15
Aquaman
27. leden 16:30 - 27. leden 19:00
Pension pro svobodné pány
27. leden 19:00 - 27. leden 22:00
Venom
27. leden 19:30 - 27. leden 21:30
Bookstart
28. leden 10:00 - 28. leden 11:30
Bookstart "S knížkou do života"
28. leden 10:00 - 28. leden 11:30
Nejkrásnější operetky
28. leden 15:30 - 28. leden 18:00
Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic
28. leden 15:30 - 28. leden 18:00
Narušitel
28. leden 17:30 - 29. leden 21:30
Bohemian Rhapsody
29. leden 17:15 - 29. leden 19:30
Čertí brko BH
30. leden 17:30 - 30. leden 19:15
Ivan
30. leden 17:30 - 30. leden 19:15
Kursk
30. leden 19:30 - 30. leden 21:30
S-Šmoulování v knihovně
31. leden 12:00 - 31. leden 17:00
Ženy v běhu
31. leden 18:00 - 31. leden 21:30
Koncert 4TET – Verze V.
31. leden 18:00 - 31. leden 21:00
Složka 64
31. leden 18:00 - 31. leden 19:45
Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou
30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00
Wystawa - Agnieszka Pawlitko
30. listopad -1 - 28. červenec 17:00