Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro duben 2019

Hledání velikonočních vajíček 2019

21. duben 15:00 - 21. duben 17:00

Velikonoce

25. březen 08:00 - 17. duben 16:00

Vlaštovičko leť!

1. duben 08:00 - 30. duben 19:00

Kalendárium

1. duben 09:00 - 30. duben 19:00

Výstava: Barbara Kowalczyk

1. duben 09:00 - 30. duben 19:00

Kalendárium: Kateřina Medicejská

1. duben 09:00 - 30. duben 19:00

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

1. duben 15:30 - 1. duben 18:30

Setkání s fotografem Robertem Vanem

1. duben 18:00 - 1. duben 22:00

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

2. duben 12:30 - 30. duben 14:00

Projektový den, jarní tvoření a jarmark

2. duben 15:00 - 2. duben 20:00

Papírový zajíček

2. duben 16:00 - 2. duben 19:00

Skupina 2 1 2 – Skupinová výstava

2. duben 17:00 - 8. květen 19:00

LOVEní

2. duben 17:45 - 2. duben 19:30

Na koloběžce po Asii za 7 měsíců

2. duben 18:00 - 2. duben 21:00

Taneční večer

2. duben 18:30 - 30. duben 22:00

Mrazivá pomsta

2. duben 20:00 - 2. duben 22:00

Raubíř Ralf a internet BH

3. duben 17:30 - 3. duben 19:30

Bojovnice slunce

3. duben 17:30 - 3. duben 19:30

Skleněný pokoj

3. duben 20:00 - 3. duben 22:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

4. duben 12:30 - 25. duben 14:00

Klavírní melodie

4. duben 15:30 - 25. duben 18:30

Literární večer - Jiří Hájíček

4. duben 17:00 - 4. duben 20:00

Trabantem tam a zase zpátky

4. duben 17:00 - 4. duben 21:00

Slavnostní koncert ZUŠ

4. duben 17:30 - 4. duben 20:00

Studená válka

4. duben 18:00 - 4. duben 19:30

Psí veličenstvo BH

5. duben 15:30 - 5. duben 17:00

Shazam!

5. duben 17:15 - 9. duben 21:45

Teroristka

5. duben 20:00 - 7. duben 18:50

Tradiční velikonoční turnaj v judu

6. duben 10:00 - 6. duben 18:00

Velké dobrodružství čtyřlístku BH

6. duben 13:30 - 7. duben 14:30

O zaniklé Karvinné

6. duben 16:00 - 6. duben 19:30

Jak vycvičit draka 3 BH

6. duben 16:45 - 6. duben 18:45

Zelená kniha

6. duben 19:00 - 6. duben 21:15

Dumbo BH

7. duben 14:45 - 7. duben 16:45

O ševci Kubovi

7. duben 16:00 - 7. duben 19:00

My

8. duben 20:00 - 10. duben 21:30

Jaro a prevence zdravotních rizik

9. duben 10:00 - 9. duben 12:00

Spotkanie z Andrzejem Niedobą: Rzeka niepokorna

9. duben 16:30 - 9. duben 19:00

Setkání u knihy

9. duben 17:00 - 9. duben 19:00

Na slunečné straně Alp

9. duben 18:00 - 9. duben 21:00

Velké lásky v malém hotelu

9. duben 19:00 - 9. duben 21:30

Ženy v běhu

10. duben 15:00 - 10. duben 16:30

Cestopis na kole po Gruzii

10. duben 15:30 - 10. duben 18:30

Příšerky z vesmíru BH

10. duben 17:30 - 10. duben 19:00

Zjevení

10. duben 17:30 - 10. duben 19:45

Na minutku s krajem – Karviná

10. duben 17:30 - 10. duben 20:00

Komentované prohlídky

11. duben 08:00 - 11. duben 16:00

„Veselá teorie“ – výchovný koncert

11. duben 09:00 - 11. duben 12:15

Absolventský koncert

11. duben 17:30 - 30. duben 20:00

Trabantem tam a zase zpátky

11. duben 17:30 - 15. duben 22:00

1. Běh pro zdraví

11. duben 17:45 - 11. duben 23:59

Řbitov zviřátek

11. duben 20:00 - 16. duben 21:45

Hra na elektronické klávesové nástroje

12. duben 08:00 - 12. duben 18:00

Výstavka Reborn Mimi panenek

12. duben 09:00 - 13. duben 17:00

Kouzelný park BH

12. duben 15:45 - 12. duben 17:15

After: Polibek

12. duben 17:45 - 13. duben 22:00

Strašidelný park

12. duben 20:00 - 12. duben 23:59

Sokol Karviná B - Restart Havířov

12. duben 20:00 - 12. duben 22:00

Model Show Karviná 2019

13. duben 10:00 - 13. duben 18:00

MFK Karviná - Zlín

13. duben 15:30 - 13. duben 17:30

Velké dobrodružství čtyřlístku BH

13. duben 15:30 - 13. duben 17:15

Jak vycvičit draka 3 BH

13. duben 16:45 - 13. duben 18:30

Hellboy

13. duben 17:30 - 17. duben 22:00

Oldies Party

13. duben 19:00 - 13. duben 22:00

Co jsme komu zase udělali?

13. duben 19:00 - 13. duben 20:45

Jak pejsek s kočičkou vařili dort

14. duben 16:00 - 14. duben 18:00

Shazam!

14. duben 17:15 - 15. duben 19:45

Založení města

15. duben 08:00 - 30. duben 16:00

Raubíř Ralf a internet

15. duben 13:30 - 15. duben 15:30

Číše plná operet

15. duben 15:30 - 15. duben 18:00

Jak to funguje?

16. duben 10:00 - 16. duben 12:00

Knihomolická dílna - Knihomolické kraslice

16. duben 15:30 - 16. duben 17:00

Koncert klavírního oddělení

16. duben 17:30 - 16. duben 19:30

„Jaro přišlo k nám“

17. duben 09:00 - 17. duben 12:15

Tvořivé dílny s Juventusem na zámku

17. duben 10:00 - 18. duben 17:00

Bookstart - Jarní probuzení.

17. duben 10:00 - 17. duben 11:00

Velikonoční jarmark

17. duben 10:00 - 18. duben 17:00

Na střeše

17. duben 15:00 - 17. duben 16:45

LEGO příběh 2 BH

17. duben 17:30 - 17. duben 19:30

Mirai, dívka z budoucnosti

17. duben 17:30 - 17. duben 19:30

Sněhová královna v zemi zrcadel

18. duben 10:00 - 18. duben 11:30

Mezinárodní den památek

18. duben 10:00 - 18. duben 17:00

Sněhová královna v zemi zrcadel

18. duben 10:00 - 18. duben 11:30

The Cello Boys - koncert

18. duben 17:00 - 18. duben 19:00

Kouzelný park BH

18. duben 17:30 - 18. duben 19:00

Utop se nebo plav

18. duben 18:00 - 18. duben 20:00

Captain Marvel

18. duben 19:30 - 23. duben 19:30

Grinch

19. duben 10:00 - 26. duben 11:30

Jak vycvičit draka 3 BH

19. duben 15:00 - 22. duben 18:30

Velikonoční cimbálová muzika

19. duben 15:30 - 19. duben 18:30

After: Polibek

19. duben 17:30 - 19. duben 19:30

La Llorona: Prokletá žena

19. duben 20:00 - 23. duben 21:30

Hledá se Yetti BH

20. duben 15:15 - 21. duben 16:45

Hellboy

20. duben 17:30 - 20. duben 19:30

Shazam!

21. duben 17:15 - 21. duben 19:30

Teroristka

21. duben 20:00 - 21. duben 21:45

Velké dobrodružství čtyřlístku BH

22. duben 14:45 - 22. duben 16:30

Koncert Julie Meixnerové

22. duben 15:30 - 22. duben 18:00

Avengers: Infinity War

22. duben 19:00 - 22. duben 21:30

Bohemian Rhapsody

24. duben 14:45 - 24. duben 17:15

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

24. duben 17:30 - 24. duben 19:15

Psí domov BH

24. duben 17:30 - 24. duben 19:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

25. duben 15:30 - 25. duben 18:30

Avengers: Endgame

25. duben 16:30 - 1. květen 21:30

Ostrým nožom

25. duben 18:00 - 25. duben 19:30

Farmářské trhy

26. duben 09:00 - 26. duben 17:00

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

26. duben 09:30 - 26. duben 10:45

Den země

26. duben 10:00 - 26. duben 18:00

Raubíř Ralf a internet

26. duben 13:30 - 26. duben 15:30

Koncert Wandy Miech

26. duben 17:00 - 26. duben 19:00

Sokol Karviná B - Slávia Havířov

26. duben 20:00 - 26. duben 22:00

Beskydy-Prašivá

27. duben 06:45 - 27. duben 17:00

Mrňouskové 2: Daleko od domova BH

27. duben 15:00 - 28. duben 16:30

MFK Karviná - Liberec

27. duben 17:00 - 27. duben 19:00

O kouzelné řepě

28. duben 15:00 - 28. duben 17:00

LOVEní

28. duben 20:00 - 28. duben 21:40

Bookstart

29. duben 14:00 - 29. duben 16:00

Nejkrásnější operetky

29. duben 15:30 - 29. duben 18:00

Řbitov zviřátek

29. duben 20:00 - 29. duben 21:45

Čarodějnické čtení se soutěží

30. duben 15:30 - 30. duben 17:00

Čarodějnický festival

30. duben 17:00 - 30. duben 20:00

La Llorna: Prokletá žena

30. duben 20:00 - 30. duben 21:30

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00

Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou

30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00

‹‹      1 3 5 6 7 8 10      ››