Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro leden 2019

Novoroční ohňostroj

1. leden 18:30 - 1. leden 20:00

Repliky oděvů první republiky

2. listopad 08:00 - 31. leden 17:00

Bumblebee

27. prosinec 17:15 - 2. leden 19:30

Znovu ve hře

30. prosinec 17:15 - 2. leden 21:45

Novoroční Jízda Karvinou na kole

1. leden 13:00 - 1. leden 16:00

Novoroční koncert Májováku

1. leden 16:00 - 1. leden 18:00

Karviná v zimě

2. leden 08:00 - 31. leden 19:00

Móda první republiky

2. leden 08:00 - 31. leden 16:00

Komentované prohlídky

2. leden 08:00 - 31. leden 16:00

Jan Palach

2. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Vilík: Rychle a vesele

2. leden 10:00 - 2. leden 11:30

Vilík: Rychle a vesele

2. leden 10:00 - 2. leden 11:30

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

2. leden 10:00 - 30. leden 11:00

Novoroční koncert Julie Meixnerové

2. leden 15:30 - 2. leden 18:00

Zborov

2. leden 17:30 - 2. leden 19:30

Bumblebee

2. leden 17:30 - 2. leden 19:30

Znovu ve hře

2. leden 20:00 - 2. leden 21:45

Od tří králů po masopust

3. leden 08:00 - 31. leden 16:00

Pověsti z regionu

3. leden 08:00 - 31. leden 16:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

3. leden 12:30 - 31. leden 14:00

Klavírní melodie

3. leden 15:30 - 3. leden 19:00

Mary Poppins se vrací BH

3. leden 17:00 - 6. leden 19:00

Aquaman

3. leden 19:45 - 3. leden 22:15

Sněhová královna v zemi zrcadel BH

4. leden 17:00 - 5. leden 16:30

Spider-Man: Paralelní světy

4. leden 19:00 - 5. leden 19:00

Sokol Karviná B – BK Příbor

4. leden 20:00 - 4. leden 22:00

Bohemian Rhapsody

5. leden 19:30 - 5. leden 22:00

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru BH

6. leden 14:30 - 6. leden 16:30

Smrtelné stroje

6. leden 19:30 - 7. leden 19:30

Karviná v proměnách století

7. leden 08:00 - 25. leden 16:00

Pondělní internetová setkání

7. leden 10:00 - 4. únor 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

7. leden 10:00 - 4. únor 11:00

Posezení u cimbálu

7. leden 15:30 - 7. leden 18:00

Ve spárech ďábla

7. leden 20:00 - 9. leden 21:30

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

8. leden 12:30 - 29. leden 14:00

Obrázek z balicího papíru

8. leden 16:00 - 8. leden 19:00

Setkání u knihy

8. leden 17:00 - 8. leden 19:00

Bumblebee

8. leden 17:30 - 8. leden 19:30

Ten, kdo tě miloval

9. leden 15:00 - 9. leden 16:30

Místní pověsti Mgr. L. Kolková

9. leden 15:30 - 9. leden 19:00

Celé Česko čte dětem – Dášeňka

9. leden 17:00 - 9. leden 19:00

Louskáček a čtyři říše BH

9. leden 17:15 - 9. leden 19:00

Záhada Silver Lake

9. leden 17:30 - 9. leden 19:00

Cesty 2018

9. leden 18:00 - 9. leden 20:00

Můžem i s mužem

9. leden 19:00 - 9. leden 22:00

Aquaman

9. leden 19:30 - 9. leden 22:00

Rumunsko 3x jinak

10. leden 16:30 - 10. leden 19:00

Klub Dyskusyjny - prelekcja doc. Ireny Bogocz

10. leden 16:30 - 10. leden 18:00

Robin Hood

10. leden 17:30 - 13. leden 22:00

Beautiful Boy

10. leden 18:00 - 10. leden 20:00

Cena za štěstí

10. leden 20:00 - 14. leden 22:00

Raubíř Ralf a internet BH

11. leden 17:30 - 14. leden 19:30

Reprezentační ples města Karviné

11. leden 19:00 - 11. leden 23:59

Sokol Karviná - SBŠ Ostrava

12. leden 09:00 - 12. leden 13:00

Čertí brko BH

12. leden 16:00 - 12. leden 17:30

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

12. leden 18:00 - 12. leden 20:30

Sokol Karviná – KK Val.Meziříčí

12. leden 18:00 - 12. leden 20:00

Sokol Karviná – Slávia Kroměříž

13. leden 11:00 - 13. leden 13:00

Jak se čerti učili

13. leden 16:00 - 13. leden 18:00

Bohemian Rhapsody

13. leden 17:15 - 13. leden 19:30

Heligonka Václava Fajfra

14. leden 15:30 - 14. leden 18:00

Den otevřených dveří ve Sluníčku

15. leden 08:30 - 15. leden 18:00

Impresionisté a muž, který je stvořil

15. leden 17:30 - 15. leden 19:00

Znovu ve hře

15. leden 19:30 - 16. leden 21:15

Po čem muži touží

16. leden 15:00 - 16. leden 16:45

Historie lázní Darkov

16. leden 15:30 - 16. leden 18:00

Grinch BH

16. leden 17:30 - 16. leden 19:00

A dýchejte klidně

16. leden 17:30 - 16. leden 19:30

KD "Sněhuláčí koláž"

17. leden 15:30 - 17. leden 17:00

Koncert učitelů

17. leden 17:30 - 17. leden 20:00

Mary Poppins se vrací BH

17. leden 17:30 - 17. leden 19:45

V Mosulu

17. leden 18:00 - 17. leden 19:45

Skleněný

17. leden 20:00 - 19. leden 22:15

Za kamarády z televize 8

18. leden 09:30 - 18. leden 10:45

Yeti: Ledové dobrodružství

18. leden 13:30 - 18. leden 15:15

Yeti: Ledové dobrodružství

18. leden 13:30 - 18. leden 15:15

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

18. leden 18:00 - 22. leden 19:00

Sokol Karviná - Spartak Uherský Brod

19. leden 10:00 - 19. leden 12:00

Sokol Karviná - Jiskra Kyjov

19. leden 13:30 - 19. leden 15:30

Raubíř Ralf a internet BH

19. leden 15:00 - 20. leden 17:30

Bumblebee

19. leden 16:00 - 19. leden 18:00

O zaniklé Karvinné

19. leden 18:00 - 19. leden 19:30

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

19. leden 18:30 - 19. leden 20:00

Kometa je popleta aneb příběhy z vesmíru

20. leden 16:00 - 20. leden 19:00

Kursk

20. leden 20:00 - 21. leden 19:30

Posezení s harmonikou

21. leden 15:30 - 21. leden 18:00

Hana Hindráková

21. leden 16:30 - 21. leden 19:00

Cena za štěstí

21. leden 20:00 - 22. leden 21:30

Mamma Mia: Here We Go Again

23. leden 15:00 - 23. leden 17:00

Historie města Karviná

23. leden 15:30 - 23. leden 18:00

Pat a Mat: Zimní radovánky BH

23. leden 17:30 - 23. leden 18:30

Touch me not

23. leden 17:30 - 23. leden 19:45

Bohemian Rhapsody

23. leden 19:00 - 23. leden 21:15

Valentýnské srdíčko

24. leden 15:30 - 24. leden 18:00

Robin Hood

24. leden 17:00 - 26. leden 22:00

Favoritka

24. leden 18:00 - 24. leden 20:00

Skleněný

24. leden 19:30 - 24. leden 21:45

Psí domov BH

25. leden 17:45 - 28. leden 21:00

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru BH

26. leden 15:30 - 26. leden 17:30

S Juventusem v novém roce

26. leden 16:00 - 26. leden 20:00

Sokol Karviná - SAM Brno

26. leden 18:00 - 26. leden 20:00

Sokol Karviná - Renocar Podolí

27. leden 11:00 - 27. leden 13:00

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla BH

27. leden 16:00 - 27. leden 17:15

Aquaman

27. leden 16:30 - 27. leden 19:00

Pension pro svobodné pány

27. leden 19:00 - 27. leden 22:00

Venom

27. leden 19:30 - 27. leden 21:30

Bookstart

28. leden 10:00 - 28. leden 11:30

Bookstart "S knížkou do života"

28. leden 10:00 - 28. leden 11:30

Nejkrásnější operetky

28. leden 15:30 - 28. leden 18:00

Narušitel

28. leden 17:30 - 29. leden 21:30

Bohemian Rhapsody

29. leden 17:15 - 29. leden 19:30

Ivan

30. leden 17:30 - 30. leden 19:15

Čertí brko BH

30. leden 17:30 - 30. leden 19:15

Kursk

30. leden 19:30 - 30. leden 21:30

S-Šmoulování v knihovně

31. leden 12:00 - 31. leden 17:00

Ženy v běhu

31. leden 18:00 - 31. leden 21:30

Složka 64

31. leden 18:00 - 31. leden 19:45

Koncert 4TET – Verze V.

31. leden 18:00 - 31. leden 21:00

1 3 4 5 6      ››