Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro listopad 2019

Sametová revoluce - komponovaný program MRK

14. listopad 16:15 - 14. listopad 17:30

30. výročí sametové revoluce - pietní akt

17. listopad 12:00 - 17. listopad 13:00

Volba povolání - výstava středních škol

5. listopad 10:00 - 5. listopad 17:00

Terminátor: Temný osud

31. říjen 20:00 - 2. listopad 22:00

Nábor do oddílu Judo

1. listopad 08:00 - 30. listopad 18:00

O historii našeho města

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Tradice a zvyky

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Eva Ulmanová

1. listopad 08:00 - 27. listopad 18:00

Kalendárium: Květa Legátová

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Měsíc se superhrdinou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Listopad: Zuzana Balická

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Bojíte se rádi

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Výstava paní Zuzany Balické - ilustrace s hádankou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 13:00

MFK Karviná U19 & U17 - FC Baník Ostrava

1. listopad 10:30 - 1. listopad 14:45

Terminátor: Temný osud

1. listopad 17:30 - 2. listopad 22:15

Stáhni a zemřeš

1. listopad 20:00 - 3. listopad 21:30

Sněžný kluk BH

2. listopad 15:30 - 2. listopad 17:15

Snow Film Fest 2019

2. listopad 17:00 - 2. listopad 19:30

Addamsova rodina BH

2. listopad 17:45 - 5. listopad 19:15

Sokol Karviná – Slovan Černá pole Brno

2. listopad 18:00 - 3. listopad 20:00

MFK Karviná B - Bospor Bohumín

3. listopad 10:15 - 3. listopad 12:15

Sokol Karviná – SA IMA Group Brno

3. listopad 11:00 - 3. listopad 13:00

MFK Karviná – FK Jablonec

3. listopad 14:30 - 3. listopad 16:30

Druhá pohádka aneb školní příběh

3. listopad 16:00 - 3. listopad 18:00

Dušičkový koncert Májováku

3. listopad 16:00 - 3. listopad 19:00

Poslední aristokratka

3. listopad 17:30 - 4. listopad 19:30

Bookstart – Powitajmy zimę

4. listopad 09:00 - 4. listopad 12:00

Bububu, strašidla jsou tu!

4. listopad 12:00 - 8. listopad 17:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

4. listopad 12:30 - 25. listopad 14:00

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

4. listopad 15:30 - 4. listopad 18:30

Joker

4. listopad 20:00 - 4. listopad 22:00

Klub Dyskusyjny

5. listopad 09:00 - 5. listopad 12:00

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

5. listopad 12:30 - 26. listopad 14:00

Zvířátka z listí

5. listopad 16:00 - 5. listopad 18:00

Setkání u knihy

5. listopad 17:00 - 5. listopad 19:00

Karel Plíhal – recitál

5. listopad 19:00 - 5. listopad 21:00

Zombieland: Rána jistoty

5. listopad 20:00 - 5. listopad 21:30

Román pro pokročilé

6. listopad 15:00 - 6. listopad 16:45

Karibik - Ivo Petr

6. listopad 15:30 - 6. listopad 18:30

Angry Birds ve filmu 2 BH

6. listopad 17:15 - 6. listopad 18:50

Slayer: The Repentless Killogy

6. listopad 19:30 - 6. listopad 21:45

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. listopad 12:30 - 28. listopad 14:00

Český ženich a vietnamská nevěsta

7. listopad 16:30 - 7. listopad 18:30

Bitwa u Midway

7. listopad 17:15 - 9. listopad 22:15

Nabarvené ptáče

7. listopad 18:00 - 7. listopad 21:00

Drahá legrace

7. listopad 19:00 - 7. listopad 21:00

Ženská na vrcholu

7. listopad 20:00 - 11. listopad 19:45

Stáhni a zemřeš

8. listopad 20:00 - 11. listopad 21:30

Pochod okolo Karvinej - XVI. ročník.

9. listopad 09:00 - 9. listopad 18:00

Addamsova rodina BH

9. listopad 15:30 - 10. listopad 16:45

Sokol Karviná – BK Hladnov Ostrava

9. listopad 17:00 - 9. listopad 19:00

Zloba: Královna všeho zlého BH

9. listopad 17:30 - 9. listopad 19:30

Sokol Karviná – BK Opava B

10. listopad 10:00 - 10. listopad 11:00

HCB Karviná – Hranice

10. listopad 10:30 - 10. listopad 12:30

Lví král BH

10. listopad 16:00 - 10. listopad 18:30

Poslední aristokratka

10. listopad 18:30 - 10. listopad 20:30

Terminátor: Temný osud

10. listopad 19:30 - 13. listopad 21:45

Brejle - divadelní komedie, premiéra

11. listopad 15:30 - 11. listopad 18:30

Promocja książki Karola Piegzy: Sękaci ludzie.

11. listopad 16:30 - 11. listopad 18:30

Strašidelné odpoledne.

12. listopad 16:00 - 12. listopad 19:00

Alena Koudelková – klavírní koncert

12. listopad 16:30 - 12. listopad 19:00

České tajemno.

12. listopad 17:00 - 12. listopad 19:30

Jules Massenet: Manon

12. listopad 17:30 - 12. listopad 20:30

Posezení s knihou u kafíčka: „Sametová revoluce“

13. listopad 09:30 - 13. listopad 12:00

Okavango - Ráj zvířat

13. listopad 15:30 - 13. listopad 18:00

Willy a kouzelná planeta BH

13. listopad 17:30 - 13. listopad 19:00

Přes prsty

14. listopad 15:00 - 14. listopad 17:00

Bernadeta Weber – Makijaż, wizaż, stylizacja

14. listopad 16:30 - 14. listopad 18:30

Le Mans '66

14. listopad 17:00 - 16. listopad 23:00

Matthias a Maxime

14. listopad 18:00 - 14. listopad 20:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

14. listopad 20:00 - 15. listopad 23:00

Dopisy Olze

15. listopad 17:30 - 15. listopad 20:00

Ženská na vrcholu

15. listopad 17:45 - 16. listopad 19:45

Memoriál Rudka Štajera - turnaj v boxu

16. listopad 08:00 - 16. listopad 16:00

MFK Karviná U19 & U17 - AC Sparta Praha

16. listopad 13:00 - 16. listopad 17:15

Addamsova rodina BH

16. listopad 15:45 - 16. listopad 17:15

Oldies Party

16. listopad 19:00 - 16. listopad 22:00

Fany a pes BH

17. listopad 15:30 - 17. listopad 17:00

Národní třída

17. listopad 17:30 - 17. listopad 19:00

Amnestie

17. listopad 19:30 - 18. listopad 19:30

S klobouky do minulého století

18. listopad 15:30 - 18. listopad 18:30

Ladislav Špaček – etiketa ve zkratce

18. listopad 17:00 - 18. listopad 19:00

Terminátor: Temný osud

18. listopad 20:00 - 18. listopad 22:00

Podzim

19. listopad 10:00 - 19. listopad 12:00

Mgr. Vlastimil Ciesar – pátráme po předcích

19. listopad 16:30 - 19. listopad 18:30

Bitwa u Midway

19. listopad 17:00 - 20. listopad 21:30

Farmářské trhy

20. listopad 09:00 - 20. listopad 17:00

Jižní Korea

20. listopad 15:30 - 20. listopad 18:00

Tlapková patrola BH

20. listopad 17:30 - 20. listopad 19:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

20. listopad 20:00 - 20. listopad 22:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. listopad 15:30 - 21. listopad 19:00

ODPOLEDNE S LEDOVÝM KRÁLOVSTVÍM II BH

21. listopad 16:30 - 21. listopad 18:00

Abstinent

21. listopad 18:00 - 21. listopad 19:30

Večer s Josefem Formánkem

21. listopad 18:00 - 21. listopad 21:00

Joker

21. listopad 19:45 - 21. prosinec 21:50

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

21. listopad 20:00 - 21. listopad 21:45

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 10:45

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 11:00

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Ledové království II BH

22. listopad 17:30 - 24. listopad 19:00

Dva nahatý chlapi

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:30

Zábava

22. listopad 20:00 - 25. listopad 19:15

Velká cena Karviné - turnaj v judu

23. listopad 08:00 - 23. listopad 17:00

MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň

23. listopad 15:00 - 23. listopad 17:00

Daleko vysoko 2019

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Sokol Karviná – NH Ostrava

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Ženská na vrcholu

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Le Mans '66

23. listopad 19:00 - 23. listopad 22:00

Sokol Karviná – BK Opava

24. listopad 09:00 - 24. listopad 11:00

Perníková pekárna

24. listopad 09:00 - 24. listopad 12:00

Sokol Karviná – BK Příbor

24. listopad 10:00 - 24. listopad 12:00

HCB Karviná - Lovosice

24. listopad 10:30 - 24. listopad 12:30

O Mikulášské čapce s myškou Klárkou a veverkou Terkou

24. listopad 16:00 - 24. listopad 18:00

Vlastníci

24. listopad 20:00 - 26. listopad 19:15

Bookstart: Hrátky se zvířátky

25. listopad 10:00 - 25. listopad 12:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Stáhni a zemřeš

25. listopad 20:00 - 25. listopad 21:30

Adam Tomanek - Wieńce adwentowe

26. listopad 09:00 - 26. listopad 12:00

Ženská na vrcholu

26. listopad 20:00 - 26. listopad 22:00

Panství Downton

27. listopad 15:00 - 27. listopad 17:00

Beseda o historii lázní

27. listopad 15:30 - 27. listopad 18:30

Playmobil ve filmu BH

27. listopad 17:30 - 27. listopad 19:00

Jižní Korea

27. listopad 18:00 - 27. listopad 21:00

Podzimní jazzový koncert.

27. listopad 18:00 - 30. listopad 21:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

27. listopad 20:00 - 27. listopad 22:30

Slané vločky – knihovnická dílna

28. listopad 15:30 - 28. listopad 17:00

Adventní věnce

28. listopad 15:30 - 28. listopad 18:30

Narušitel systému

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Last Christmas

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Na nože

29. listopad 17:15 - 30. listopad 22:15

Amnestie

29. listopad 20:00 - 29. listopad 22:00

Ledové království II BH

30. listopad 15:00 - 1. prosinec 16:30

Last Christmas

30. listopad 17:30 - 1. prosinec 22:00

Sokol Karviná - Slavia Kroměříž

30. listopad 18:00 - 30. listopad 20:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou

30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00

1 3 4 5 6 10      ››