Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro listopad 2019

Terminátor: Temný osud

31. říjen 20:00 - 2. listopad 22:00

O historii našeho města

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Eva Ulmanová

1. listopad 08:00 - 27. listopad 18:00

Tradice a zvyky

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Dušičkový koncert Májováku

3. listopad 16:00 - 3. listopad 19:00

Druhá pohádka aneb školní příběh

3. listopad 16:00 - 3. listopad 18:00

Bookstart – Powitajmy zimę

4. listopad 09:00 - 4. listopad 12:00

Bububu, strašidla jsou tu!

4. listopad 12:00 - 8. listopad 17:00

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

4. listopad 15:30 - 4. listopad 18:30

Klub Dyskusyjny

5. listopad 09:00 - 5. listopad 12:00

Zvířátka z listí

5. listopad 16:00 - 5. listopad 18:00

Setkání u knihy

5. listopad 17:00 - 5. listopad 19:00

Karel Plíhal – recitál

5. listopad 19:00 - 5. listopad 21:00

Karibik - Ivo Petr

6. listopad 15:30 - 6. listopad 18:30

Český ženich a vietnamská nevěsta

7. listopad 16:30 - 7. listopad 18:30

Drahá legrace

7. listopad 19:00 - 7. listopad 21:00

Pochod okolo Karvinej - XVI. ročník.

9. listopad 09:00 - 9. listopad 18:00

Brejle - divadelní komedie, premiéra

11. listopad 15:30 - 11. listopad 18:30

Promocja książki Karola Piegzy: Sękaci ludzie.

11. listopad 16:30 - 11. listopad 18:30

Strašidelné odpoledne.

12. listopad 16:00 - 12. listopad 19:00

Alena Koudelková – klavírní koncert

12. listopad 16:30 - 12. listopad 19:00

České tajemno.

12. listopad 17:00 - 12. listopad 19:30

Posezení s knihou u kafíčka: „Sametová revoluce“

13. listopad 09:30 - 13. listopad 12:00

Okavango - Ráj zvířat

13. listopad 15:30 - 13. listopad 18:00

Bernadeta Weber – Makijaż, wizaż, stylizacja

14. listopad 16:30 - 14. listopad 18:30

Dopisy Olze

15. listopad 17:30 - 15. listopad 20:00

Oldies Party

16. listopad 19:00 - 16. listopad 22:00

S klobouky do minulého století

18. listopad 15:30 - 18. listopad 18:30

Ladislav Špaček – etiketa ve zkratce

18. listopad 17:00 - 18. listopad 19:00

Podzim

19. listopad 10:00 - 19. listopad 12:00

Mgr. Vlastimil Ciesar – pátráme po předcích

19. listopad 16:30 - 19. listopad 18:30

Farmářské trhy

20. listopad 09:00 - 20. listopad 17:00

Jižní Korea

20. listopad 15:30 - 20. listopad 18:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. listopad 15:30 - 21. listopad 19:00

Večer s Josefem Formánkem

21. listopad 18:00 - 21. listopad 21:00

Dva nahatý chlapi

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:30

Perníková pekárna

24. listopad 09:00 - 24. listopad 12:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00