Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro únor 2019

Kurz práce s PC pro začátečníky

7. leden 10:00 - 4. únor 11:00

Pondělní internetová setkání

7. leden 10:00 - 4. únor 11:00

Kalendárium - panelová výstava

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Z které knihy jsem?

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

MFK Karviná - GKS Tychy

1. únor 15:00 - 1. únor 17:00

Raubíř Ralf a internet BH

1. únor 15:15 - 1. únor 17:15

Ženy v běhu

1. únor 17:45 - 5. únor 21:30

Sokol Karviná B - Labrador Ostrava A.

1. únor 20:00 - 1. únor 22:00

Úniková hra

1. únor 20:00 - 2. únor 22:00

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět BH

2. únor 15:30 - 3. únor 17:00

Bohemian Rhapsody

2. únor 17:30 - 2. únor 19:30

Bosé nohy v parku

2. únor 19:00 - 2. únor 22:00

HCB Karviná - Kopřivnice

3. únor 10:30 - 3. únor 12:30

Nezbedná čarodějnice

3. únor 16:00 - 3. únor 18:00

Ticho před bouří

3. únor 20:00 - 4. únor 19:30

Pondělní internetová setkání

4. únor 10:00 - 25. únor 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

4. únor 10:00 - 25. únor 11:00

Posezení u cimbálu

4. únor 15:30 - 4. únor 18:30

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

5. únor 12:00 - 26. únor 14:00

Krabička na poklady

5. únor 16:00 - 5. únor 19:00

„Dechové oddělení na zámku Fryštát“

5. únor 16:00 - 5. únor 18:00

Krabička na poklady

5. únor 16:00 - 5. únor 19:00

Bohemian Rhapsody

5. únor 17:00 - 5. únor 19:15

Setkání u knihy

5. únor 17:00 - 5. únor 19:00

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

6. únor 10:00 - 27. únor 11:00

Zlatý podraz

6. únor 15:00 - 6. únor 17:00

Místní pověsti

6. únor 15:30 - 6. únor 18:30

Výstava: "Współczesny ekslibris polski 1918-2018"

6. únor 17:00 - 28. únor 18:00

Yeti: Ledové dobrodružství BH

6. únor 17:30 - 6. únor 19:15

Hasta la vista

6. únor 17:30 - 6. únor 19:30

Skleněný

6. únor 19:30 - 6. únor 21:45

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. únor 12:30 - 28. únor 14:00

Klavírní melodie

7. únor 15:30 - 7. únor 18:30

Na střeše

7. únor 17:15 - 10. únor 21:45

Marie, královna skotská

7. únor 18:00 - 7. únor 20:00

METALLICA: Francie na jednu noc. Live From Nimes

7. únor 19:30 - 7. únor 21:45

LEGO® příběh 2 BH

8. únor 16:30 - 8. únor 18:30

Potomek

8. únor 20:00 - 9. únor 21:30

Sokol Karviná - NH Ostrava Poruba

9. únor 09:00 - 9. únor 11:00

Valentýnský turnaj benjamínků v judu

9. únor 10:00 - 9. únor 18:00

MFK Karviná - Opava

9. únor 15:00 - 9. únor 17:00

LEGO® příběh 2 BH

9. únor 15:30 - 11. únor 19:45

Sokol Karviná - SK Žabovřesky

9. únor 18:00 - 9. únor 20:00

XVII. Slovenský ples

9. únor 19:00 - 9. únor 23:59

Sokol Karviná - Slovan Černá pole

10. únor 11:00 - 10. únor 13:00

Obušku, z pytle ven

10. únor 16:00 - 10. únor 18:00

Bohemian Rhapsody

10. únor 17:15 - 10. únor 19:30

Úžasňákovi 2

11. únor 10:00 - 11. únor 12:00

Prázdninové šantění

11. únor 10:00 - 15. únor 11:30

Koncert Chanzon Tap

11. únor 15:30 - 11. únor 18:30

Úniková hra

11. únor 20:00 - 12. únor 22:00

Raubíř Ralf a internet BH

12. únor 17:30 - 13. únor 19:30

Čertí brko

13. únor 10:00 - 13. únor 11:45

Historie lázní Darkov.

13. únor 15:30 - 13. únor 17:30

Pasažéři

13. únor 17:30 - 13. únor 19:30

Potomek

13. únor 20:00 - 13. únor 21:30

Psí domov BH

14. únor 15:15 - 14. únor 16:50

Klavírní melodie

14. únor 15:30 - 14. únor 18:30

Ženy v běhu

14. únor 17:30 - 14. únor 19:00

Rok opice

14. únor 18:00 - 14. únor 20:00

Zrodila se hvězda

14. únor 19:30 - 14. únor 21:45

Pat a Mat: Zimní radovánky

15. únor 10:00 - 15. únor 11:00

Pyžamové diskohrátky

15. únor 17:00 - 15. únor 19:00

Alita: Bojový Anděl

15. únor 17:30 - 18. únor 21:30

Léto s gentlemanem

15. únor 20:00 - 16. únor 19:30

Valentýnský víkend na zámku

16. únor 10:00 - 16. únor 17:00

LEGO® příběh 2 BH

16. únor 15:30 - 17. únor 17:15

HCB Karviná - Frýdek Místek

17. únor 10:30 - 17. únor 12:30

O napravené princezně

17. únor 16:00 - 17. únor 18:00

Ticho před bouří

17. únor 20:00 - 17. únor 22:00

Vrabčák Edith

18. únor 15:30 - 18. únor 18:30

Nedotknutelní

18. únor 17:00 - 20. únor 21:35

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00

Celé Česko čte dětem: Voxel

19. únor 16:00 - 19. únor 18:00

Výstava: LV – Pavel Kubíček

19. únor 17:00 - 27. březen 19:00

W. A. Mozart: Don Giovanni

19. únor 17:30 - 19. únor 20:15

Malajsie, Borneo, Singapur

19. únor 18:00 - 19. únor 20:00

Od tří králů po masopust.

20. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Pověsti z regionu

20. únor 08:00 - 28. únor 16:00

Ten, kdo tě miloval

20. únor 15:00 - 20. únor 16:30

Historie města Karviná

20. únor 15:30 - 20. únor 17:30

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru BH

20. únor 17:30 - 20. únor 19:15

Láska mezi regály

20. únor 17:30 - 20. únor 19:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. únor 15:30 - 21. únor 18:00

Klavírní melodie

21. únor 15:30 - 21. únor 18:30

Literární večer: Petr Ligocký

21. únor 16:00 - 21. únor 18:00

Úhoři mají nabito

21. únor 17:30 - 26. únor 22:00

Všichni to vědí

21. únor 18:00 - 21. únor 20:00

Mrazivá pomsta

21. únor 20:00 - 22. únor 22:00

Princezna a dráček

22. únor 09:30 - 22. únor 10:45

Grinch

22. únor 13:30 - 22. únor 15:00

Grinch

22. únor 13:30 - 22. únor 15:00

Sluníčkový karneval pro rodiny s malými dětmi

22. únor 16:30 - 22. únor 19:00

Jak vycvičit draka 3 BH

22. únor 17:30 - 26. únor 19:30

Koncert kapely AMPLI FIRE

22. únor 18:00 - 22. únor 23:59

Sokol Karviná B - Snakes Ostrava B

22. únor 20:00 - 22. únor 22:00

Lázeňská zabíjačka

23. únor 10:00 - 23. únor 14:00

MFK Karviná - Teplice

23. únor 15:00 - 23. únor 17:00

O zaniklé Karvinné

23. únor 16:00 - 23. únor 20:00

Psí domov BH

23. únor 17:00 - 23. únor 18:30

Sokol Karviná - BK Krnov

23. únor 18:00 - 23. únor 20:00

Ženy v běhu

23. únor 19:00 - 24. únor 19:30

Alita: Bojový Anděl

23. únor 20:00 - 25. únor 21:30

Sokol Karviná - TJ Šumperk

24. únor 11:00 - 24. únor 13:00

Yeti: Ledové dobrodružství

24. únor 16:00 - 24. únor 17:30

Bohemian Rhapsody

24. únor 19:30 - 24. únor 21:45

Karviná v proměnách staletí

25. únor 08:00 - 25. únor 12:00

Bookstart

25. únor 14:00 - 25. únor 18:00

Posezení s harmonikou

25. únor 15:30 - 25. únor 18:00

Okresní klavírní přehlídka

26. únor 15:00 - 26. únor 18:00

Znovu ve hře

27. únor 15:00 - 27. únor 16:45

Nejkrásnější operetky

27. únor 15:30 - 27. únor 18:00

Sněhová královna v zemi zrcadel BH

27. únor 17:30 - 27. únor 19:00

Kafarnaum

27. únor 17:30 - 27. únor 19:30

Klavírní melodie

28. únor 15:30 - 28. únor 18:30

Co jsme komu zase udělali?

28. únor 17:45 - 2. březen 21:45

Colette: Příběh vášně

28. únor 18:00 - 28. únor 20:00

Zbigniew Czendlik - postel hospoda kostel

28. únor 18:00 - 28. únor 20:00

„Zpěváci na zámku“

28. únor 18:00 - 28. únor 21:00

Potomek

28. únor 19:30 - 28. únor 21:00

Všechno nejhorší 2

28. únor 20:00 - 1. březen 21:45

1 3 4 5 6      ››