Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro červen 2019

Recyklojízda 2019

11. červen 11:00 - 11. červen 11:30

Malované obrázky

1. květen 08:00 - 30. červen 18:00

Nejkrásnější pověsti

2. květen 08:00 - 17. červen 16:00

Milan Paulus – výstava modelů Ferrari

14. květen 09:00 - 26. červen 19:00

V oblacích BH

18. květen 14:30 - 19. červen 17:00

Rok na Těšínsku

20. květen 08:00 - 5. červen 16:00

Godzilla II Král monster

30. květen 17:15 - 2. červen 19:30

Máma

30. květen 20:00 - 2. červen 21:45

Rocketman

31. květen 17:30 - 1. červen 22:00

Přelož mě!

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Prvorepublikové knihovnictví

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Aladin BH

1. červen 14:30 - 2. červen 16:30

Den pro celou rodinu

2. červen 13:00 - 2. červen 19:00

Památky města Karviné

3. červen 08:00 - 14. červen 16:00

Malování na chodníku

3. červen 09:00 - 7. červen 11:00

Cesta kolem světa s Jiřím Erlebachem

3. červen 15:30 - 3. červen 18:30

Dítě a náhradní rodina

4. červen 08:30 - 4. červen 15:00

Książka dla pierwszaka

4. červen 10:00 - 4. červen 12:00

Policejní dopoledne

4. červen 10:00 - 4. červen 14:00

Rámeček na fotky

4. červen 16:00 - 6. červen 19:00

Setkání u knihy

4. červen 17:00 - 4. červen 19:00

Den otevřených dveří

5. červen 15:00 - 5. červen 17:00

Wystawa Plastycy SAP 2019.

5. červen 17:00 - 28. červen 19:00

Střídavá péče.

5. červen 17:30 - 5. červen 19:30

Můj první youtuber, první telefon, první on-line hra

6. červen 13:00 - 6. červen 17:00

Klavírní odpoledne

6. červen 15:30 - 6. červen 18:30

Velký taneční večer

6. červen 17:30 - 6. červen 19:30

Naše město Karviná

7. červen 08:00 - 10. červen 18:00

DNY KARVINÉ 2019

7. červen 09:00 - 8. červen 23:59

PROLÍNÁNÍ KULTUR – FESTIVAL NÁRODNOSTNÍCH MENŠIN

9. červen 10:00 - 9. červen 18:00

Nedělní koncert

9. červen 16:00 - 9. červen 18:00

Ochutnávka vína ze Znovína

10. červen 15:30 - 10. červen 18:30

Posezení u cimbálu

10. červen 18:30 - 10. červen 22:00

Nejkrásnější pověsti

12. červen 08:00 - 27. červen 16:00

Rok opice

12. červen 17:30 - 24. červen 14:53

Závěrečný koncert přípravných sborů

13. červen 15:00 - 13. červen 17:00

Klavírní odpoledne

13. červen 15:30 - 13. červen 18:00

Uctění památky obětí důlního neštěstí

14. červen 16:00 - 14. červen 17:00

Hudební léto Šviháci

14. červen 18:30 - 14. červen 22:00

Hudební léto Zdeněk Krásný

14. červen 18:30 - 14. červen 21:00

Dvoudenní zájezd na Slovensko - liptovský region

15. červen 06:30 - 16. červen 18:00

Dobrodružství v Beskydech

15. červen 08:00 - 15. červen 18:00

Montessori workshop

15. červen 09:00 - 15. červen 12:00

Tata fest

16. červen 15:00 - 16. červen 18:00

Nestárnoucí dueta

17. červen 15:30 - 17. červen 18:00

Daniel Švec

17. červen 16:30 - 17. červen 19:00

Dopoledne s knihovnou na téma “zvířátka“

18. červen 08:00 - 18. červen 11:00

Zvířátka

18. červen 10:00 - 18. červen 11:00

Den otevřených dveří

18. červen 15:00 - 18. červen 17:00

Hvězdy a hvězdičky se představují

18. červen 17:30 - 18. červen 19:30

Přednáška skupiny Gravity Defeaters

18. červen 17:30 - 18. červen 19:30

Na in-line po Karviné

18. červen 19:00 - 18. červen 20:00

Farmářské trhy

19. červen 09:00 - 19. červen 17:00

Bookstart - S knížkou do života, První písnička

19. červen 10:00 - 19. červen 11:00

Klimt a Schiele

19. červen 17:30 - 19. červen 19:30

Přednáška - Miroslav Donutil

19. červen 19:00 - 19. červen 21:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

20. červen 15:30 - 20. červen 17:30

Klavírní odpoledne

20. červen 15:30 - 20. červen 17:30

Koncert dirigentů

21. červen 16:00 - 21. červen 19:00

Hudební léto - Miroslav Pasz

21. červen 18:30 - 21. červen 21:00

Hudební léto Jindřich Heller

21. červen 18:30 - 21. červen 21:00

Bookstart – S knížkou do života

24. červen 14:00 - 24. červen 17:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

24. červen 15:30 - 24. červen 18:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDM

24. červen 15:30 - 24. červen 18:30

Slavnostní vyřazení absolventů

24. červen 16:00 - 24. červen 18:00

Koncert „Duo Ibert“ (kytara + flétna)

24. červen 17:00 - 24. červen 20:00

Celé Česko čte dětem se Zuzanou Pospíšilovou

25. červen 13:30 - 25. červen 16:00

Ahoj školo

27. červen 12:00 - 27. červen 17:00

Klavírní odpoledne

27. červen 15:30 - 27. červen 18:30

Jak vycvičit draka 3

28. červen 21:30 - 28. červen 23:30

Rozkvetlé léto na zámku Fryštát v Karviné

29. červen 10:00 - 29. červen 17:00

Bohemian Rhapsody

29. červen 21:30 - 29. červen 23:45

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00