Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro září 2019

25. ročník Knižního jarmarku

6. září 09:00 - 6. září 17:00

Sportovní den a charitativní běh Karviná RUN 2019

29. září 12:00 - 29. září 18:00

Angry Birds ve filmu 2 BH

29. srpen 17:45 - 1. září 17:15

Přes prsty

29. srpen 20:00 - 1. září 22:00

Nábor dětí od 5 let

1. září 08:00 - 30. září 18:00

Nábor nových žáků od 5 let věku

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž: Chci být ilustrátor!

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž – Mozkobuzení

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž: Poznáš mě!

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Kalendárium: panelová výstava

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Zbigniew Kubeczka – výstava ex libris

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Angry Birds ve filmu 2

1. září 15:30 - 1. září 17:00

Hodinářův učeň

1. září 17:45 - 1. září 19:30

Přes prsty

1. září 20:00 - 3. září 17:45

Putujeme Karvinou

2. září 08:00 - 30. září 16:00

Bookstart – Maluszki w bibliotece

2. září 09:00 - 2. září 12:00

Pondělní internetová setkání

2. září 10:00 - 30. září 11:30

Začínáme s PC pro začátečníky

2. září 10:00 - 30. září 11:30

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

2. září 12:30 - 30. září 14:00

Heligonka Václava Fajfra

2. září 15:30 - 2. září 18:30

Bez věcí nad věcí

2. září 17:45 - 3. září 20:00

Tenkrát v Hollywoodu

2. září 19:30 - 2. září 22:00

Klub dyskusyjny

3. září 09:00 - 3. září 11:00

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

3. září 12:30 - 24. září 14:00

Z trička taška

3. září 16:00 - 3. září 19:00

Setkání u knihy

3. září 17:00 - 3. září 19:00

Začínáme s PC pro pokročilé

4. září 10:00 - 2. říjen 11:30

Klavírní odpoledne

4. září 15:30 - 4. září 18:30

To + To Kapitola 2

4. září 17:00 - 4. září 22:30

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

5. září 12:30 - 26. září 14:00

Přes prsty

5. září 17:15 - 6. září 19:00

To Kapitola 2

5. září 19:30 - 6. září 22:30

Lví král

7. září 15:00 - 7. září 16:45

Yesterday

7. září 17:30 - 7. září 19:30

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

7. září 20:00 - 9. září 22:30

Toy Story 4: Příběh hraček

8. září 15:00 - 8. září 16:45

Joachim Mencel (PL) a kapela Walasi (PL, CZ)

8. září 16:00 - 8. září 19:00

Spider-Man: Daleko od domova

8. září 17:15 - 10. září 19:30

Annabelle 3

8. září 20:00 - 8. září 21:45

Houslová šou Jirky Erlebacha

9. září 15:30 - 9. září 18:30

Noční můry z temnot

9. září 20:00 - 9. září 21:30

Knihovnická dílna: Dračí zápich

10. září 15:30 - 10. září 17:00

Konverzace uměním

10. září 16:00 - 25. září 19:00

Konverzace uměním Karviná 2019 (3. ročník)

10. září 16:00 - 25. říjen 19:00

Od Pindosu po Pelopones

10. září 18:00 - 10. září 21:00

Dětská hra

10. září 20:00 - 10. září 21:30

Dědictví - seminář pro seniory

11. září 10:00 - 11. září 12:00

Dny otevřených dveří

11. září 15:00 - 18. září 17:00

LOVEní

11. září 15:00 - 11. září 16:50

Aladin

11. září 17:15 - 11. září 19:30

Tranzit

11. září 17:30 - 11. září 19:30

Joyce Hurley a Joe after trio

11. září 18:00 - 11. září 22:00

Přes prsty

11. září 20:00 - 11. září 21:45

Klavírní odpoledne

12. září 15:30 - 12. září 19:00

Angry Birds ve filmu 2

12. září 17:30 - 13. září 19:15

6. Běh pro zdraví

12. září 17:45 - 12. září 19:15

Slunovrat

12. září 18:00 - 12. září 20:30

To Kapitola 2

12. září 19:30 - 14. září 22:50

Panství Downton

13. září 20:00 - 14. září 22:15

Emil-Cup

14. září 10:00 - 14. září 19:00

Dny evropského kulturního dědictví

14. září 10:00 - 15. září 17:00

Hornické slavnosti OKD

14. září 13:00 - 14. září 22:00

Zavírání pramenů

14. září 14:30 - 14. září 21:00

Playmobil ve filmu

14. září 15:15 - 15. září 16:45

MFK Karviná – Bohemians Praha

14. září 17:00 - 14. září 19:00

Jiří Šon (CZ) a Cimbalom Dualité (CZ)

15. září 16:00 - 15. září 23:59

Přes prsty

15. září 17:15 - 17. září 21:45

Nabarvené ptáče

15. září 19:30 - 15. září 22:30

Ukázkové lekce kroužků pro děti 0-5 let.

16. září 08:00 - 20. září 16:00

Saxofóny Karla Cachy

16. září 15:30 - 16. září 19:00

Interaktivní hry

17. září 10:00 - 17. září 12:00

Kurz trénování paměti

17. září 10:00 - 15. říjen 18:30

Zlatokopky

17. září 17:30 - 18. září 19:15

Na in-line po Karviné v rámci evropského týdne mobility

17. září 18:30 - 17. září 21:00

Farmářské trhy

18. září 09:00 - 18. září 17:00

S knížkou do života: Interaktivní hry

18. září 10:00 - 18. září 12:00

Florencino knihkupectví

18. září 17:30 - 18. září 19:30

Tlapková patrola

18. září 17:45 - 18. září 19:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

Teroristka

19. září 15:00 - 19. září 17:00

Klavírní odpoledne

19. září 15:30 - 19. září 19:00

Rambo: Poslední krev

19. září 17:30 - 21. září 22:00

Bílý bílý den

19. září 18:00 - 19. září 19:45

Scény z manželského života

19. září 19:00 - 19. září 22:00

Román pro pokročilé

19. září 20:00 - 21. září 19:30

Polsko-český cyklistický přeshraniční závod

21. září 09:00 - 21. září 18:00

Psí kusy

21. září 15:45 - 22. září 16:30

Hodinářův učeň

21. září 17:00 - 21. září 18:45

Tenkrát v Hollywoodu

21. září 19:00 - 21. září 21:45

HCB Karviná – Kopřivnice

22. září 10:30 - 22. září 12:30

Josef Kratochvíl a Aneta Ručková (CZ) - varhany a zpěv

22. září 16:00 - 22. září 19:00

Panství Downton

22. září 17:00 - 25. září 21:35

Ad Astra

22. září 19:30 - 23. září 19:30

Bookstart – Večerníčkovy postavičky

23. září 10:00 - 23. září 12:00

Posezení u cimbálu

23. září 15:30 - 23. září 18:30

Podróże marzeń: Władysław Paweł Kliś

24. září 17:00 - 24. září 19:00

Román pro pokročilé

24. září 17:00 - 24. září 18:40

Nabarvené ptáče

24. září 19:00 - 24. září 22:00

Duo Adamis

25. září 15:00 - 25. září 19:00

Yesterday

25. září 15:00 - 25. září 17:00

Kouzelný park

25. září 17:30 - 30. září 19:00

Rok opice

25. září 17:30 - 25. září 19:30

Klavírní odpoledne

26. září 15:30 - 26. září 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

26. září 15:30 - 26. září 19:00

Princ Krasoň

26. září 17:45 - 26. září 19:15

Deštivý den v New Yorku

26. září 18:00 - 26. září 19:35

Přes prsty

26. září 20:00 - 26. září 21:45

Tajný život mazlíčků 2

27. září 13:30 - 27. září 15:00

Tajný život mazlíčků 2

27. září 13:30 - 30. září 15:00

Konverzace uměním: Koncert Klement Słowioczek a Ta Grupa

27. září 17:00 - 27. září 20:00

Román pro pokročilé

27. září 17:45 - 27. září 19:30

Sokol Karviná B - Restart Havířov

27. září 20:00 - 27. září 22:00

Rambo: Poslední krev

27. září 20:00 - 28. září 19:45

Sokol Karviná – NH MOAP Ostrava

28. září 09:00 - 28. září 13:00

Princ Krasoň

28. září 15:30 - 29. září 17:00

MFK Karviná – Opava

28. září 17:00 - 28. září 19:00

Národní třída

28. září 20:00 - 29. září 18:35

To Kapitola 2

29. září 19:00 - 29. září 21:50

Týden knihoven - 23. ročník celostátní akce

30. září 08:00 - 6. říjen 14:00

Už znám pověsti

30. září 08:00 - 30. říjen 19:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

30. září 15:30 - 30. září 19:00

Svatý Václav mezi námi

30. září 15:30 - 30. září 17:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

30. září 15:30 - 30. září 19:00

Ad Astra

30. září 20:00 - 30. září 22:00

1 3 4 5 6      ››