Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 16. 10. 2018 - 14. 11. 2018

„Ekslibrisy”

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Soutěž - Karvinský velmistr

1. říjen 08:00 - 31. říjen 19:00

Sny a měsíc

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Mám básnické střevo

1. říjen 09:00 - 31. říjen 18:00

Malujeme v podzámčí

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Výstava obrazů MgA. Tomáše Oslizloka

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

1. říjen 10:00 - 29. říjen 11:00

Pondělní internetová setkání

1. říjen 10:00 - 29. říjen 11:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

1. říjen 12:30 - 29. říjen 14:00

Kurz internetu pro začátečníky

2. říjen 12:30 - 30. říjen 14:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

4. říjen 12:30 - 25. říjen 14:00

Výstava: Vladislav Raszyk

9. říjen 09:00 - 14. listopad 18:00

Zlý časy v El Royale

12. říjen 20:00 - 16. říjen 19:45

Ukázková hodina kardio cvičení

16. říjen 16:00 - 16. říjen 17:00

Taneční večer

16. říjen 18:30 - 16. říjen 22:00

Venom

16. říjen 20:00 - 18. říjen 19:45

Farmářské trhy

17. říjen 09:00 - 17. říjen 17:00

BIOGRAF SENIOR: Chata na prodej

17. říjen 15:00 - 17. říjen 16:30

Příšerky z vesmíru BH

17. říjen 17:30 - 17. říjen 19:00

Zloději

17. říjen 17:30 - 17. říjen 19:30

HCB Karviná - Talent Robstav M.A.T. Plzeň

17. říjen 18:00 - 17. říjen 20:00

Titanic

17. říjen 19:00 - 17. říjen 21:30

Vyhodnocení akce Lovci perel

18. říjen 09:00 - 18. říjen 19:00

Trénování paměti (dopolední kurz)

18. říjen 10:00 - 18. říjen 11:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

18. říjen 15:00 - 18. říjen 19:00

Klavírní melodie

18. říjen 15:30 - 18. říjen 18:00

Trénování paměti (odpolední kurz)

18. říjen 17:00 - 18. říjen 18:30

Taneční večer

18. říjen 18:30 - 18. říjen 22:00

ART KINO: Beze stop

18. říjen 19:00 - 18. říjen 21:00

Králové zlodějů

18. říjen 20:00 - 19. říjen 19:30

Za kamarády z TV 7

19. říjen 09:30 - 19. říjen 10:45

Za kamarády z TV 7

19. říjen 09:30 - 19. říjen 11:30

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

19. říjen 13:30 - 19. říjen 15:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

19. říjen 13:30 - 19. říjen 15:30

Vlasta Redl s kapelou

19. říjen 19:00 - 19. říjen 22:00

Halloween

19. říjen 20:00 - 19. říjen 22:00

Drakiáda se Sluníčkem

20. říjen 10:00 - 20. říjen 12:00

Čarodějovy hodiny BH

20. říjen 15:30 - 22. říjen 19:45

Podzimní meditace - koncert duchovní hudby

20. říjen 15:30 - 20. říjen 17:30

HbK Karviná vs. Kovo Praha

20. říjen 16:00 - 20. říjen 18:00

Princezna a dráček BH

20. říjen 17:00 - 20. říjen 18:45

Jak se moří revizoři

20. říjen 17:45 - 21. říjen 21:45

Jsem božská

20. říjen 19:00 - 20. říjen 21:00

Perníková chaloupka

21. říjen 16:00 - 21. říjen 18:00

Ticho před bouří

21. říjen 17:30 - 22. říjen 22:00

Taneční večer

21. říjen 18:30 - 21. říjen 22:00

Taneční večer

21. říjen 18:30 - 21. říjen 22:00

Vrabčák Edith

22. říjen 15:30 - 22. říjen 18:00

Mars

23. říjen 17:30 - 24. říjen 21:30

Taneční večer

23. říjen 18:30 - 23. říjen 22:00

Zlý časy v El Royale

23. říjen 19:30 - 23. říjen 22:00

Láska bez bariér

24. říjen 15:00 - 24. říjen 17:00

Kubík hrdina BH

24. říjen 17:30 - 24. říjen 19:00

Cukrář

24. říjen 17:30 - 24. říjen 19:30

Klavírní melodie

25. říjen 15:30 - 25. říjen 18:00

Přednáška: „Fryštátská radnice - perla Karviné“

25. říjen 17:00 - 25. říjen 19:00

Johnny English znovu zasahuje

25. říjen 18:00 - 30. říjen 21:30

Taneční večer

25. říjen 18:30 - 25. říjen 22:00

ART KINO: Dogman

25. říjen 19:00 - 25. říjen 21:00

Nebezpečná laskavost

25. říjen 20:00 - 26. říjen 22:00

TJ Sokol Karviná - Start Havířov

27. říjen 10:00 - 27. říjen 12:00

Když draka bolí hlava BH

27. říjen 15:30 - 30. říjen 17:30

Zlatý podraz

27. říjen 17:45 - 28. říjen 19:30

MFK Karviná - Sigma Olomouc

28. říjen 15:00 - 28. říjen 17:00

100 LET Československa – koncert.

28. říjen 16:00 - 28. říjen 19:00

Čarodějovy hodiny BH

28. říjen 17:45 - 29. říjen 19:30

Taneční večer

28. říjen 18:30 - 28. říjen 22:00

Taneční večer

28. říjen 18:30 - 28. říjen 22:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

29. říjen 10:00 - 29. říjen 11:30

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

29. říjen 15:30 - 29. říjen 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

29. říjen 15:30 - 29. říjen 18:00

Princezna a dráček BH

29. říjen 16:00 - 29. říjen 17:15

Vězeň na druhé avenue

29. říjen 19:00 - 29. říjen 21:30

Venom

29. říjen 20:00 - 30. říjen 22:00

Úžasňákovi 2

30. říjen 10:00 - 30. říjen 12:00

Albertíkův halloween

30. říjen 16:30 - 30. říjen 19:00

Taneční večer

30. říjen 18:30 - 30. říjen 22:00

Malá čarodějnice BH

31. říjen 17:30 - 31. říjen 19:30

Tvář

31. říjen 17:30 - 31. říjen 19:00

Halloween

31. říjen 20:00 - 31. říjen 22:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00