Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 22. 11. 2019 - 22. 12. 2019

Benefiční koncert - Jitka Zelenková

10. prosinec 19:00 - 10. prosinec 21:00

Regionální pověsti - beseda s L. Kolkovou

30. listopad -1 - 4. prosinec 19:00

Nábor do oddílu Judo

1. listopad 08:00 - 30. listopad 18:00

Eva Ulmanová

1. listopad 08:00 - 27. listopad 18:00

O historii našeho města

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Rok na Těšínsku – Podzim

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Tradice a zvyky

1. listopad 08:00 - 30. listopad 16:00

Měsíc se superhrdinou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Výstava paní Zuzany Balické - ilustrace s hádankou

1. listopad 09:00 - 30. listopad 13:00

Listopad: Zuzana Balická

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Kalendárium: Květa Legátová

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Bojíte se rádi

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

4. listopad 12:30 - 25. listopad 14:00

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

5. listopad 12:30 - 26. listopad 14:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. listopad 12:30 - 28. listopad 14:00

Joker

21. listopad 19:45 - 21. prosinec 21:50

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 11:00

Pohádky z hor

22. listopad 09:30 - 22. listopad 10:45

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Toy Story 4: Příběh hraček

22. listopad 13:30 - 22. listopad 15:15

Ledové království II BH

22. listopad 17:30 - 24. listopad 19:00

Dva nahatý chlapi

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:30

Zábava

22. listopad 20:00 - 25. listopad 19:15

Velká cena Karviné - turnaj v judu

23. listopad 08:00 - 23. listopad 17:00

MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň

23. listopad 15:00 - 23. listopad 17:00

Daleko vysoko 2019

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Ženská na vrcholu

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Sokol Karviná – NH Ostrava

23. listopad 17:00 - 23. listopad 19:00

Le Mans '66

23. listopad 19:00 - 23. listopad 22:00

Perníková pekárna

24. listopad 09:00 - 24. listopad 12:00

Sokol Karviná – BK Opava

24. listopad 09:00 - 24. listopad 11:00

Sokol Karviná – BK Příbor

24. listopad 10:00 - 24. listopad 12:00

HCB Karviná - Lovosice

24. listopad 10:30 - 24. listopad 12:30

O Mikulášské čapce s myškou Klárkou a veverkou Terkou

24. listopad 16:00 - 24. listopad 18:00

Vlastníci

24. listopad 20:00 - 26. listopad 19:15

Bookstart: Hrátky se zvířátky

25. listopad 10:00 - 25. listopad 12:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

25. listopad 15:30 - 25. listopad 18:30

Stáhni a zemřeš

25. listopad 20:00 - 25. listopad 21:30

Adam Tomanek - Wieńce adwentowe

26. listopad 09:00 - 26. listopad 12:00

Ženská na vrcholu

26. listopad 20:00 - 26. listopad 22:00

Panství Downton

27. listopad 15:00 - 27. listopad 17:00

Beseda o historii lázní

27. listopad 15:30 - 27. listopad 18:30

Playmobil ve filmu BH

27. listopad 17:30 - 27. listopad 19:00

Jižní Korea

27. listopad 18:00 - 27. listopad 21:00

Podzimní jazzový koncert.

27. listopad 18:00 - 30. listopad 21:00

Doktor Spánek od Stephena Kinga

27. listopad 20:00 - 27. listopad 22:30

Slané vločky – knihovnická dílna

28. listopad 15:30 - 28. listopad 17:00

Adventní věnce

28. listopad 15:30 - 28. listopad 18:30

Narušitel systému

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Last Christmas

28. listopad 18:00 - 28. listopad 20:00

Na nože

29. listopad 17:15 - 30. listopad 22:15

Amnestie

29. listopad 20:00 - 29. listopad 22:00

Ledové království II BH

30. listopad 15:00 - 1. prosinec 16:30

Last Christmas

30. listopad 17:30 - 1. prosinec 22:00

Sokol Karviná - Slavia Kroměříž

30. listopad 18:00 - 30. listopad 20:00

Karvinský vánoční jarmark

1. prosinec 08:00 - 23. prosinec 18:00

Vyzdob si knihovnu

1. prosinec 08:00 - 31. prosinec 13:00

Výstava – Když draka bolí hlava

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 19:00

Biblický kvíz

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 13:00

Kalendárium

1. prosinec 09:00 - 31. prosinec 13:00

HCB Karviná - Frýdek-Místek

1. prosinec 10:30 - 1. prosinec 12:30

HCB Karviná – Frýdek-Místek

1. prosinec 10:30 - 1. prosinec 12:30

Sokol Karviná - KK Val Meziříčí

1. prosinec 11:00 - 1. prosinec 13:00

Ledové království II BH

1. prosinec 14:30 - 1. prosinec 16:30

Rozsvícení vánočního stromu

1. prosinec 15:20 - 1. prosinec 18:00

Vlastníci

1. prosinec 17:30 - 1. prosinec 19:00

Last Christmas

1. prosinec 20:00 - 1. prosinec 22:00

Vlastníci

1. prosinec 20:00 - 1. prosinec 21:45

Travesti šou divoké kočky

2. prosinec 15:30 - 2. prosinec 18:00

Ženská na vrcholu

2. prosinec 17:15 - 3. prosinec 22:00

Le Mans '66

2. prosinec 19:30 - 2. prosinec 22:00

Wystawa rysunków

3. prosinec 09:00 - 30. prosinec 18:00

Vánoční dekorace

3. prosinec 16:00 - 3. prosinec 19:00

Havířské vdovy Kamily Hladké

3. prosinec 16:30 - 3. prosinec 19:00

Bitva u Midway

3. prosinec 17:15 - 3. prosinec 19:30

Martin Chodúr

3. prosinec 18:30 - 3. prosinec 21:00

Světci adventního času

4. prosinec 09:00 - 13. prosinec 18:00

Celé Česko čte dětem: Naše Vánoce

4. prosinec 16:00 - 4. prosinec 17:00

Rozdanie nagród laureatom konkursu czytelniczego 2019

4. prosinec 16:00 - 4. prosinec 19:00

Sněžný kluk BH

4. prosinec 17:30 - 4. prosinec 19:00

Terminátor: Temný osud

4. prosinec 19:30 - 4. prosinec 21:30

Klavírní odpoledne

5. prosinec 15:30 - 5. prosinec 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

5. prosinec 15:30 - 5. prosinec 18:30

Jumanji: Další level

5. prosinec 17:30 - 10. prosinec 22:00

Antropocén: Epocha člověka

5. prosinec 18:00 - 5. prosinec 19:30

Špindl 2

5. prosinec 20:00 - 10. prosinec 19:30

Rozsvícení vánočního stromu

6. prosinec 15:00 - 6. prosinec 18:00

Poslední ze žhavých milenců – vyprodáno

6. prosinec 18:00 - 6. prosinec 21:00

Sokol Karviná B - BK Hladnov Ostrava

6. prosinec 20:00 - 6. prosinec 22:00

Adventní koncert - Missa Brevis Pastoralis

7. prosinec 15:00 - 7. prosinec 18:30

MFK Karviná – Sigma Olomouc

7. prosinec 15:00 - 7. prosinec 17:00

Tenkrát v Hollywoodu

7. prosinec 18:00 - 7. prosinec 20:30

HCB Karviná – Jičín

8. prosinec 10:30 - 8. prosinec 12:30

Jak se čerti učili

8. prosinec 16:00 - 8. prosinec 19:00

Slezské vánoce

9. prosinec 08:00 - 20. prosinec 16:00

Adventní koncert

9. prosinec 15:30 - 9. prosinec 18:30

Klub dyskusyjny

10. prosinec 09:00 - 10. prosinec 12:00

Knihomolická dílna: Vánoční andílci

11. prosinec 15:30 - 11. prosinec 18:00

Beseda s L. Kolkovou

11. prosinec 15:30 - 11. prosinec 18:30

Klavírní odpoledne

12. prosinec 15:30 - 12. prosinec 18:00

„Vánoční setkání“

12. prosinec 16:00 - 12. prosinec 19:00

Tiché doteky

12. prosinec 18:00 - 12. prosinec 19:45

Vánoční koncert

13. prosinec 17:00 - 13. prosinec 20:00

Sokol Karviná B - Slavoj Český Těšín

13. prosinec 20:00 - 13. prosinec 22:00

Sokol Karviná - Snakes Háj ve Slezsku

14. prosinec 10:00 - 14. prosinec 13:00

Vánoce na zámku a v podzámčí

14. prosinec 10:00 - 14. prosinec 17:00

Ledové království II BH

14. prosinec 16:45 - 14. prosinec 18:45

Joker

14. prosinec 19:00 - 14. prosinec 21:00

Sokol Karviná – VŠB Ostrava

15. prosinec 13:30 - 15. prosinec 15:30

Popletené vánoce

15. prosinec 16:00 - 15. prosinec 19:00

Bookstart

16. prosinec 14:00 - 16. prosinec 17:00

Vánoční operetky sólistů NDMS

16. prosinec 15:30 - 16. prosinec 18:30

Vánoce

17. prosinec 10:00 - 17. prosinec 12:00

Vánoční workshop

17. prosinec 15:00 - 17. prosinec 17:00

Bookstart: Zima

18. prosinec 10:00 - 18. prosinec 11:00

Cestování světem s Ivo Petrem

18. prosinec 15:30 - 18. prosinec 18:30

Román pro pokročilé

19. prosinec 15:00 - 19. prosinec 16:30

Klavírní odpoledne

19. prosinec 15:30 - 19. prosinec 18:30

Yao

19. prosinec 18:00 - 19. prosinec 20:00

Vánoční koncert kapely AVE!BAND

19. prosinec 19:00 - 19. prosinec 22:00

HCB Karviná – Lovosice

20. prosinec 18:00 - 20. prosinec 20:00

HCB Karviná – Zubří

22. prosinec 10:30 - 22. prosinec 12:30

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

1 3 4 5 6      ››