Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 24. 04. 2017 - 24. 05. 2017

Bronisław Liberda – „Widokówki znikąd”

3. duben 17:00 - 28. duben 18:00

Výstava fotografií Miroslava Pawelka: „Michaela“

4. duben 17:00 - 10. květen 19:00

Středověká kaligrafie

18. duben 09:00 - 30. duben 18:00

Dějiny Fryštátu

18. duben 09:00 - 30. duben 18:00

Když babičky vyprávěly

18. duben 09:00 - 30. duben 17:00

Mimi šéf BH

20. duben 17:15 - 25. duben 19:00

Špunti na vodě

23. duben 17:15 - 24. duben 18:45

Hokejbal proti drogám

24. duben 08:00 - 28. duben 12:00

Týden ve znamení Brontosaura

24. duben 08:00 - 28. duben 18:00

Týden ve znamení Brontosaura

24. duben 09:00 - 24. duben 19:00

Pondělní internetová setkání

24. duben 10:00 - 24. duben 11:00

Začínáme s PC pro začátečníky

24. duben 10:00 - 24. duben 11:00

SNDMS Nejkrásnější operetky

24. duben 15:30 - 24. duben 19:00

Rychle a zběsile 8

24. duben 19:30 - 25. duben 21:45

Začínáme s PC pro začátečníky

25. duben 13:00 - 25. duben 14:30

Taneční večer

25. duben 18:30 - 25. duben 22:00

Začínáme s PC pro mírně pokročilé

26. duben 10:00 - 26. duben 11:00

Vemte vnuky do kina: Psí poslání

26. duben 15:00 - 26. duben 17:00

Zájezd - Stonava, pivovar Ovečka

26. duben 15:10 - 26. duben 19:00

Numerologický klub

26. duben 17:00 - 26. duben 20:00

Sekáč

26. duben 17:30 - 26. duben 19:15

Sekáč

26. duben 17:30 - 26. duben 19:00

Zahradnictví: Rodinný přítel

26. duben 18:00 - 26. duben 20:00

Začínáme s PC pro středně pokročilé

27. duben 13:00 - 27. duben 14:30

Klavírní melodie

27. duben 15:30 - 27. duben 18:00

Zahradnictví: Rodinný přítel

27. duben 17:30 - 3. květen 11:03

Taneční večer

27. duben 18:30 - 27. duben 22:00

Uteč

27. duben 20:00 - 3. květen 21:45

Čarodějnická show - zpíváme a tančíme s Míšou

28. duben 17:00 - 28. duben 20:00

Art kino: Bratříček Karel

28. duben 19:00 - 28. duben 20:30

Strašidelný park

28. duben 20:00 - 28. duben 23:59

Mimi šéf BH

29. duben 15:00 - 30. duben 16:45

The Circle

29. duben 17:30 - 2. květen 21:30

Rej čarodějnic

30. duben 15:30 - 30. duben 17:00

Pohádková neděle - Pohádky pro kočku

30. duben 16:00 - 30. duben 17:30

Rychle a zběsile 8

30. duben 18:00 - 30. duben 20:15

MFK Karviná - Hradec Králové

30. duben 18:00 - 30. duben 20:00

Taneční večer

30. duben 18:30 - 30. duben 22:00

Lázeňský bál s magií

30. duben 19:30 - 30. duben 23:00

Máj nad Olzou

1. květen 15:00 - 1. květen 19:00

Ztracené město Z

1. květen 20:00 - 2. květen 22:20