Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro říjen 2018

Výstava Stanislav a Michaela Zormanovi

28. srpen 17:00 - 3. říjen 19:00

Karvinská toulavka

1. říjen 08:00 - 6. říjen 18:00

Znáš své město?

1. říjen 08:00 - 6. říjen 13:00

„Ekslibrisy”

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

22. ročník celostátní akce Týden knihoven

1. říjen 08:00 - 7. říjen 14:00

Soutěž - Karvinský velmistr

1. říjen 08:00 - 31. říjen 19:00

Kviz: Historie Karviné

1. říjen 08:00 - 6. říjen 13:00

Karviná v obrázcích: skládání puzzle

1. říjen 08:00 - 6. říjen 13:00

To nejlepší zůstává skryto

1. říjen 08:00 - 6. říjen 13:00

Výstava obrazů MgA. Tomáše Oslizloka

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Mám básnické střevo

1. říjen 09:00 - 31. říjen 18:00

Malujeme v podzámčí

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Sny a měsíc

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Pondělní internetová setkání

1. říjen 10:00 - 29. říjen 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

1. říjen 10:00 - 29. říjen 11:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

1. říjen 12:30 - 29. říjen 14:00

O čarovném zvonu

1. říjen 15:30 - 10. říjen 17:00

Ochutnávka vína ze Znovína s cimbálovou muzikou

1. říjen 15:30 - 1. říjen 18:00

MEG: Monstrum z hlubin

1. říjen 17:30 - 1. říjen 19:30

Posezení u cimbálu

1. říjen 18:30 - 1. říjen 22:00

Predátor: Evoluce

1. říjen 20:00 - 1. říjen 22:00

Klub dyskusyjny

2. říjen 09:00 - 2. říjen 12:00

Kurz internetu pro začátečníky

2. říjen 12:30 - 30. říjen 14:00

Den otevřených dveří ve Sluníčku

2. říjen 13:00 - 2. říjen 17:00

O Střybrňočce

2. říjen 15:30 - 2. říjen 17:00

Papírový drak

2. říjen 16:00 - 10. říjen 18:00

Skrytá řeč barev

2. říjen 17:00 - 2. říjen 19:00

Setkání u knihy: Almanach literárního klubu

2. říjen 17:00 - 2. říjen 19:00

Jurský svět: Zánik říše

2. říjen 17:15 - 2. říjen 19:30

Taneční večer

2. říjen 18:30 - 2. říjen 22:00

Špión, který mi dal kopačky

2. říjen 20:00 - 2. říjen 22:00

Knihpatrolky v ulicích

3. říjen 08:00 - 3. říjen 15:30

Den otevřených dveří ve Sluníčku

3. říjen 08:30 - 3. říjen 18:00

Regionální historie

3. říjen 09:30 - 3. říjen 11:00

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

3. říjen 10:00 - 3. říjen 11:00

Jak Pustecký pomohl Franckovi

3. říjen 15:30 - 3. říjen 17:00

Když draka bolí hlava

3. říjen 16:00 - 4. říjen 20:30

Falsifikátor

3. říjen 17:30 - 3. říjen 19:00

Exkurze do tiskárny Finidr

4. říjen 08:00 - 4. říjen 15:00

Den otevřených dveří ve Sluníčku

4. říjen 09:00 - 4. říjen 18:00

Otevřené jednání pracovní skupiny Senioři

4. říjen 09:00 - 4. říjen 11:00

Trénování paměti (dopolední kurz)

4. říjen 10:00 - 4. říjen 11:30

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

4. říjen 12:30 - 25. říjen 14:00

Klavírní melodie

4. říjen 15:30 - 4. říjen 18:00

„100. výročie vzniku Československa“.

4. říjen 15:30 - 4. říjen 18:00

„Zveme tě do Karviné“

4. říjen 15:30 - 4. říjen 17:00

ADRA hledá dobrovolníky – školení zájemců

4. říjen 16:00 - 4. říjen 19:00

Trénování paměti (odpolední kurz)

4. říjen 17:00 - 4. říjen 18:30

Taneční večer

4. říjen 18:30 - 4. říjen 22:00

ART KINO: Jack staví dům

4. říjen 19:00 - 4. říjen 21:30

Oddílový turnaj judo benjamínků

5. říjen 15:30 - 5. říjen 20:00

O tajemném jezírku - čtení pověsti

5. říjen 15:30 - 5. říjen 17:00

Venom

5. říjen 17:30 - 9. říjen 19:00

Yeti: Ledové dobrodružství BH

6. říjen 14:45 - 7. říjen 16:30

Toman

6. říjen 17:00 - 9. říjen 22:15

MFK Karviná – Dukla Praha

7. říjen 15:00 - 7. říjen 17:00

Jak se pejsek nechtěl umývat

7. říjen 16:00 - 7. říjen 18:00

Zrodila se hvězda

7. říjen 17:00 - 8. říjen 21:45

Taneční večer

7. říjen 18:30 - 7. říjen 22:00

Taneční večer

7. říjen 18:30 - 7. říjen 22:00

Den otevřených dveří v Poradně SPOLU

8. říjen 08:30 - 8. říjen 17:00

Václav Fajfr a jeho heligonka

8. říjen 15:30 - 8. říjen 18:00

Den otevřených dveří v Modrém kříži ČR

9. říjen 08:00 - 9. říjen 17:00

Den otevřených dveří v BETHELu Karviná-Fryštát

9. říjen 08:30 - 9. říjen 11:30

Den otevřených dveří v BETHELu Karviná-Mizerov

9. říjen 08:30 - 9. říjen 11:30

Den otevřených dveří v NOE Karviná

9. říjen 09:00 - 9. říjen 15:00

Den otevřených dveří v Denním stacionáři GALAXIE

9. říjen 09:00 - 9. říjen 14:30

Výstava: Vladislav Raszyk

9. říjen 09:00 - 14. listopad 18:00

Den otevřených dveří v Denním centru...

9. říjen 09:00 - 9. říjen 15:00

Den otevřených dveří v KONTAKTU Karviná

9. říjen 09:00 - 9. říjen 15:00

Den otevřených dveří v Občanské poradně Karviná

9. říjen 09:00 - 9. říjen 16:00

Den otevřených dveří ve Slezské humanitě

9. říjen 10:00 - 9. říjen 16:00

„Aby nám to spolu klapalo“

9. říjen 15:00 - 9. říjen 19:00

Vlastimil Vondruška

9. říjen 16:00 - 9. říjen 18:00

Baskicko/Kantabrie – dobře utajené Španělsko

9. říjen 18:00 - 9. říjen 20:00

Taneční večer

9. říjen 18:30 - 9. říjen 22:00

Den otevřených dveří v Novém domově pro seniory

10. říjen 09:00 - 10. říjen 16:00

Den otevřených dveří v Domově pro seniory

10. říjen 10:00 - 10. říjen 15:00

Den otevřených dveří v EUNIKA Karviná

10. říjen 10:00 - 10. říjen 14:00

Úsměvy smutných mužů

10. říjen 15:00 - 10. říjen 16:30

MFK Karviná – Táborsko

10. říjen 17:00 - 10. říjen 19:00

Úžasňákovi 2 BH

10. říjen 17:30 - 10. říjen 19:30

Bratři Lumiérové

10. říjen 17:30 - 10. říjen 19:00

Po čem muži touží

10. říjen 20:00 - 11. říjen 19:15

Trénování paměti (dopolední kurz)

11. říjen 10:00 - 11. říjen 11:30

Den otevřených dveří v Psychoterapeutickém stacionáři

11. říjen 15:00 - 11. říjen 18:00

Klavírní melodie

11. říjen 15:30 - 11. říjen 18:00

Trénování paměti (odpolední kurz).

11. říjen 17:00 - 11. říjen 18:30

7. Běh pro zdraví – Atletika pro všechny

11. říjen 17:45 - 11. říjen 19:15

Taneční večer

11. říjen 18:30 - 11. říjen 22:00

ART KINO: AninetFest 2018

11. říjen 19:00 - 11. říjen 20:45

První člověk

11. říjen 19:30 - 15. říjen 22:00

Den otevřených dveří v Rodinné a manželské poradně

12. říjen 09:00 - 12. říjen 14:00

UNITED COLOURS: street-artový festival

12. říjen 10:00 - 13. říjen 17:00

Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy BH

12. říjen 17:45 - 13. říjen 19:15

Zlý časy v El Royale

12. říjen 20:00 - 16. říjen 19:45

TJ Sokol Karviná - TJ Šumperk

13. říjen 10:00 - 13. říjen 12:00

TJ Sokol Karviná - Jiskra Kyjov

13. říjen 14:00 - 13. říjen 16:00

HbK Karviná vs. Alpiq Kladno

13. říjen 15:00 - 13. říjen 17:00

Den vážné hudby

13. říjen 15:30 - 13. říjen 18:30

Vilík: Rychle a vesele BH

13. říjen 15:30 - 14. říjen 16:30

HCB Karviná - HK Poljet (Makedonie)

13. říjen 18:00 - 13. říjen 20:00

Turnaj přeboru přípravek a minipřípravek v hokejbale

14. říjen 10:00 - 14. říjen 12:00

HCB Karviná - HK Poljet (Makedonie)

14. říjen 10:30 - 14. říjen 12:30

První pohádka aneb prokletí zpupného prince

14. říjen 16:00 - 14. říjen 18:00

Taneční večer

14. říjen 18:30 - 14. říjen 22:00

Taneční večer

14. říjen 18:30 - 14. říjen 22:00

HORORníček: Sestra

14. říjen 19:00 - 14. říjen 20:30

Zrodila se hvězda

14. říjen 19:30 - 15. říjen 18:30

Travesti šou

15. říjen 15:30 - 15. říjen 18:00

Ukázková hodina kardio cvičení

16. říjen 16:00 - 16. říjen 17:00

Taneční večer

16. říjen 18:30 - 16. říjen 22:00

Venom

16. říjen 20:00 - 18. říjen 19:45

Farmářské trhy

17. říjen 09:00 - 17. říjen 17:00

BIOGRAF SENIOR: Chata na prodej

17. říjen 15:00 - 17. říjen 16:30

Příšerky z vesmíru BH

17. říjen 17:30 - 17. říjen 19:00

Zloději

17. říjen 17:30 - 17. říjen 19:30

HCB Karviná - Talent Robstav M.A.T. Plzeň

17. říjen 18:00 - 17. říjen 20:00

Titanic

17. říjen 19:00 - 17. říjen 21:30

Vyhodnocení akce Lovci perel

18. říjen 09:00 - 18. říjen 19:00

Trénování paměti (dopolední kurz)

18. říjen 10:00 - 18. říjen 11:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

18. říjen 15:00 - 18. říjen 19:00

Klavírní melodie

18. říjen 15:30 - 18. říjen 18:00

Trénování paměti (odpolední kurz)

18. říjen 17:00 - 18. říjen 18:30

Taneční večer

18. říjen 18:30 - 18. říjen 22:00

ART KINO: Beze stop

18. říjen 19:00 - 18. říjen 21:00

Králové zlodějů

18. říjen 20:00 - 19. říjen 19:30

Za kamarády z TV 7

19. říjen 09:30 - 19. říjen 10:45

Za kamarády z TV 7

19. říjen 09:30 - 19. říjen 11:30

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

19. říjen 13:30 - 19. říjen 15:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

19. říjen 13:30 - 19. říjen 15:30

Vlasta Redl s kapelou

19. říjen 19:00 - 19. říjen 22:00

Halloween

19. říjen 20:00 - 19. říjen 22:00

Drakiáda se Sluníčkem

20. říjen 10:00 - 20. říjen 12:00

Čarodějovy hodiny BH

20. říjen 15:30 - 22. říjen 19:45

Podzimní meditace - koncert duchovní hudby

20. říjen 15:30 - 20. říjen 17:30

HbK Karviná vs. Kovo Praha

20. říjen 16:00 - 20. říjen 18:00

Princezna a dráček BH

20. říjen 17:00 - 20. říjen 18:45

Jak se moří revizoři

20. říjen 17:45 - 21. říjen 21:45

Jsem božská

20. říjen 19:00 - 20. říjen 21:00

Perníková chaloupka

21. říjen 16:00 - 21. říjen 18:00

Ticho před bouří

21. říjen 17:30 - 22. říjen 22:00

Taneční večer

21. říjen 18:30 - 21. říjen 22:00

Taneční večer

21. říjen 18:30 - 21. říjen 22:00

Vrabčák Edith

22. říjen 15:30 - 22. říjen 18:00

Mars

23. říjen 17:30 - 24. říjen 21:30

Taneční večer

23. říjen 18:30 - 23. říjen 22:00

Zlý časy v El Royale

23. říjen 19:30 - 23. říjen 22:00

Láska bez bariér

24. říjen 15:00 - 24. říjen 17:00

Cukrář

24. říjen 17:30 - 24. říjen 19:30

Kubík hrdina BH

24. říjen 17:30 - 24. říjen 19:00

Klavírní melodie

25. říjen 15:30 - 25. říjen 18:00

Přednáška: „Fryštátská radnice - perla Karviné“

25. říjen 17:00 - 25. říjen 19:00

Johnny English znovu zasahuje

25. říjen 18:00 - 30. říjen 21:30

Taneční večer

25. říjen 18:30 - 25. říjen 22:00

ART KINO: Dogman

25. říjen 19:00 - 25. říjen 21:00

Nebezpečná laskavost

25. říjen 20:00 - 26. říjen 22:00

TJ Sokol Karviná - Start Havířov

27. říjen 10:00 - 27. říjen 12:00

Když draka bolí hlava BH

27. říjen 15:30 - 30. říjen 17:30

Zlatý podraz

27. říjen 17:45 - 28. říjen 19:30

MFK Karviná - Sigma Olomouc

28. říjen 15:00 - 28. říjen 17:00

100 LET Československa – koncert.

28. říjen 16:00 - 28. říjen 19:00

Čarodějovy hodiny BH

28. říjen 17:45 - 29. říjen 19:30

Taneční večer

28. říjen 18:30 - 28. říjen 22:00

Taneční večer

28. říjen 18:30 - 28. říjen 22:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

29. říjen 10:00 - 29. říjen 11:30

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

29. říjen 15:30 - 29. říjen 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

29. říjen 15:30 - 29. říjen 18:00

Princezna a dráček BH

29. říjen 16:00 - 29. říjen 17:15

Vězeň na druhé avenue

29. říjen 19:00 - 29. říjen 21:30

Venom

29. říjen 20:00 - 30. říjen 22:00

Úžasňákovi 2

30. říjen 10:00 - 30. říjen 12:00

Albertíkův halloween

30. říjen 16:30 - 30. říjen 19:00

Taneční večer

30. říjen 18:30 - 30. říjen 22:00

MFK Karviná – FK Jablonec

31. říjen 15:30 - 31. říjen 17:30

Malá čarodějnice BH

31. říjen 17:30 - 31. říjen 19:30

Tvář

31. říjen 17:30 - 31. říjen 19:00

Halloween

31. říjen 20:00 - 31. říjen 22:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00

1 3 4 5 6 10      ››