Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro květen 2019

Spolu ruku v ruce

11. květen 13:00 - 11. květen 19:00

Farmářské trhy

15. květen 09:00 - 15. květen 17:00

Skupina 2 1 2 – Skupinová výstava

2. duben 17:00 - 8. květen 19:00

Avengers: Endgame

25. duben 16:30 - 1. květen 21:30

Malované obrázky

1. květen 08:00 - 30. červen 18:00

Hádej s Leonardem

1. květen 08:00 - 31. květen 19:00

Já to zvládnu!

1. květen 08:00 - 31. květen 19:00

Kalendárium

1. květen 08:00 - 31. květen 19:00

Jak vycvičit draka 3 BH

1. květen 16:45 - 1. květen 18:45

Avengers: Endgame

1. květen 19:00 - 5. květen 19:30

Výstava: Vznik a vývoj knihoven

2. květen 08:00 - 31. květen 18:00

Nejkrásnější pověsti

2. květen 08:00 - 17. červen 16:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

2. květen 12:30 - 30. květen 14:00

Absolventské koncerty

2. květen 17:30 - 2. květen 20:00

Teroristka

2. květen 17:45 - 6. květen 19:30

Taneční večer

2. květen 18:00 - 2. květen 20:00

Hellboy

2. květen 20:00 - 7. květen 22:00

Výstava malby výtvarníka Jiřího Grossmanna

3. květen 17:00 - 30. květen 18:00

Láska na druhý pohled

3. květen 17:00 - 4. květen 22:00

Jan Szymik i Hardy Marzuki o teatrze i The Beatles

3. květen 18:00 - 3. květen 21:00

UglyDolls BH

4. květen 14:30 - 5. květen 16:00

Taneční show

4. květen 17:00 - 5. květen 21:00

Robert Křesťan a druhá tráva

5. květen 17:00 - 5. květen 19:00

Řbitov zviřátek

5. květen 20:00 - 6. květen 22:00

Začínáme s PC pro začátečníky

6. květen 10:00 - 27. květen 11:00

Pondělní internetová setkání

6. květen 10:00 - 27. květen 11:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

6. květen 12:30 - 27. květen 14:00

Houslová šou Jirky Erlebacha

6. květen 15:30 - 6. květen 18:00

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

7. květen 12:30 - 28. květen 14:00

Přání pro maminku

7. květen 16:00 - 7. květen 19:00

Setkání u knihy

7. květen 17:00 - 7. květen 19:00

After: Polibek

7. květen 17:45 - 10. květen 22:00

Klasika na plátně - Janáčkova filharmonie

7. květen 18:00 - 7. květen 21:00

Trabantem napříč kontinenty

7. květen 20:00 - 7. květen 23:00

Atletický den se sluníčkem.

8. květen 09:00 - 8. květen 15:00

Léto s gentlemanem

8. květen 15:00 - 8. květen 17:00

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět BH

8. květen 17:30 - 8. květen 19:00

La Llorona: Prokletá žena

8. květen 20:00 - 8. květen 21:30

Památky města Karviné

9. květen 08:00 - 17. květen 16:00

Láska na druhý pohled

9. květen 17:30 - 12. květen 22:00

Jarní koncert pro maminky

9. květen 17:30 - 9. květen 20:00

The Beach Bum

9. květen 18:00 - 9. květen 19:30

Pokémon: Detektiv Pikachu BH

9. květen 20:00 - 12. květen 19:30

Karvinský Majáles

10. květen 16:00 - 11. květen 02:00

Jäklacká hodinovka

11. květen 10:00 - 11. květen 13:00

Otevírání pramenů

11. květen 14:00 - 11. květen 19:00

Velké dobrodružství čtyřlístku BH

11. květen 15:30 - 11. květen 17:00

Absolventský koncert

11. květen 17:00 - 11. květen 19:00

Jak vycvičit draka 3 BH

11. květen 17:00 - 11. květen 19:00

LOVEní

11. květen 19:00 - 11. květen 21:00

Avengers: Endgame

11. květen 19:30 - 11. květen 22:30

Mrňouskové 2: Daleko od domova BH

12. květen 15:30 - 12. květen 17:00

Myška Klárka, veverka Terka a plaváček

12. květen 16:00 - 12. květen 18:00

Nedělní koncert

12. květen 16:00 - 18. květen 18:00

MFK Karviná U21 - FC Vysočina Jihlava U21

13. květen 11:00 - 13. květen 13:00

Václav Fajfr a jeho heligonka

13. květen 15:30 - 13. květen 18:30

Celé Česko čte dětem: Čteme s Divadlem Kolovrat

13. květen 17:00 - 13. květen 18:00

Splněná přání

14. květen 08:30 - 14. květen 10:00

Milan Paulus – výstava modelů Ferrari

14. květen 09:00 - 26. červen 19:00

Říkadla

14. květen 10:00 - 14. květen 12:00

Klub Dyskusyjny: Wykład Doc. PaedDr. Jany Raclavské, Ph.D.

14. květen 16:30 - 14. květen 19:00

MFK Karviná – Dukla Praha

14. květen 17:30 - 14. květen 19:30

Skleněný pokoj

14. květen 17:45 - 14. květen 19:45

La Llorona: Prokletá žena

14. květen 20:00 - 14. květen 21:30

Bookstart: S knížkou do života

15. květen 10:00 - 15. květen 11:00

Moc slov

15. květen 16:45 - 15. květen 18:00

Kouzelný park BH

15. květen 17:30 - 15. květen 19:00

Slavnostní koncert pobočky Petrovice

15. květen 17:30 - 15. květen 20:00

Mama Brasil

15. květen 17:30 - 15. květen 19:15

After: Polibek

15. květen 19:30 - 15. květen 21:30

Slavata triatlon tour

16. květen 15:00 - 16. květen 19:00

„Poznáváme region“

16. květen 15:00 - 16. květen 20:00

Sádrový svícen

16. květen 15:30 - 16. květen 18:30

Free Solo

16. květen 17:45 - 16. květen 19:30

2. Běh pro zdraví

16. květen 17:45 - 16. květen 19:00

Chvilky

16. květen 18:00 - 30. květen 19:30

John Wick 3

16. květen 20:00 - 20. květen 22:00

Splněná přání

17. květen 09:30 - 17. květen 10:45

LEGO příběh 2

17. květen 13:30 - 17. květen 15:30

LEGO příběh 2

17. květen 13:30 - 17. květen 15:30

Den pro rodinu na zahradě Rodinného centra Sluníčko

17. květen 15:00 - 17. květen 20:00

UglyDolls BH

17. květen 17:30 - 17. květen 19:00

V oblacích BH

18. květen 14:30 - 19. červen 17:00

Pokémon: Detektiv Pikachu BH

18. květen 16:30 - 19. květen 19:30

Avengers: Endgame

18. květen 19:00 - 23. květen 19:30

Pochod Okolo Karviné

19. květen 09:00 - 19. květen 18:00

Nedělní koncert

19. květen 16:00 - 19. květen 18:00

Jak červená karkulka zachránila vlka

19. květen 16:00 - 19. květen 18:00

Teroristka

19. květen 18:30 - 19. květen 20:15

Daddy Cool

19. květen 20:00 - 20. květen 21:45

Rok na Těšínsku

20. květen 08:00 - 5. červen 16:00

Od romantiky k lidovkám

20. květen 15:30 - 20. květen 18:30

Ani za milion

20. květen 19:00 - 20. květen 22:00

Vyvážená strava

21. květen 15:00 - 21. květen 17:00

Knihomolická dílna: Loutkové divadlo

21. květen 15:30 - 21. květen 17:00

Beseda s cestovatelkou a spisovatelkou Dankou Šárkovou

21. květen 17:00 - 21. květen 19:00

Ženy v běhu

22. květen 15:00 - 22. květen 16:30

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

22. květen 17:30 - 22. květen 19:15

Oni a Silvio

22. květen 17:30 - 22. květen 20:00

Free Solo

22. květen 20:00 - 22. květen 21:45

Bolest a sláva

23. květen 18:00 - 23. květen 20:00

Syn temnoty

23. květen 20:00 - 24. květen 22:00

Aladin BH

24. květen 17:30 - 27. květen 19:30

Májový turnaj benjamínků v judu

25. květen 10:00 - 25. květen 18:00

UglyDolls BH

25. květen 15:00 - 25. květen 16:30

John Wick 3

25. květen 20:00 - 29. květen 21:30

Odpoledne u kávy

26. květen 13:00 - 26. květen 19:00

Screamaers - smím prosit?

26. květen 18:00 - 26. květen 21:00

Avengers: Endgame

26. květen 18:30 - 26. květen 21:30

Bookstart

27. květen 10:00 - 27. květen 13:00

MFK Karviná U21 – FK Teplice U21

27. květen 11:00 - 27. květen 13:00

Nejkrásnější operetky

27. květen 15:30 - 27. květen 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

27. květen 15:30 - 27. květen 18:30

Zlo s lidskou tváří

27. květen 20:00 - 28. květen 22:00

GIUSEPPE VERDI: LA TRAVIATA

28. květen 17:30 - 28. květen 19:45

Co jsme komu zase udělali?

29. květen 15:00 - 29. květen 16:45

Psí veličenstvo BH

29. květen 17:30 - 29. květen 19:15

Léto

29. květen 17:30 - 29. květen 19:45

Pohádková zahrádka skřítka Knihomilníčka

30. květen 09:00 - 30. květen 13:00

Den dětí MŠ

30. květen 16:00 - 30. květen 18:00

Pivovar Larisch-Mönnichů v Karviné

30. květen 17:00 - 30. květen 19:00

Literární večer: Petr Čichoň

30. květen 17:00 - 30. květen 20:00

Godzilla II Král monster

30. květen 17:15 - 2. červen 19:30

Trhlina

30. květen 18:00 - 30. květen 20:00

Máma

30. květen 20:00 - 2. červen 21:45

ZUŠ Open

31. květen 16:30 - 31. květen 18:00

Rocketman

31. květen 17:30 - 1. červen 22:00

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00

1 3 4 5 6      ››