Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro únor 2020

Spolek havířovských fotografů – Fotografie

7. leden 16:00 - 19. únor 19:00

1917

30. leden 17:30 - 2. únor 22:00

Příliš osobní známost

30. leden 20:00 - 1. únor 19:45

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

31. leden 15:45 - 2. únor 16:15

Dolittle

31. leden 17:30 - 1. únor 17:30

Božena Němcová píšící i milující

1. únor 09:00 - 29. únor 19:00

Výprava do pravěku

1. únor 09:00 - 29. únor 19:00

Kalendárium: Božena Němcová

1. únor 09:00 - 29. únor 19:00

Král Všeználek

1. únor 09:00 - 29. únor 19:00

Výstava: MŠ Klíček

1. únor 09:00 - 29. únor 19:00

Sokol Karviná – NH Slezská Ostrava

1. únor 10:00 - 1. únor 11:00

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

1. únor 13:30 - 2. únor 16:15

Dolittle

1. únor 15:30 - 1. únor 17:30

Příliš osobní známost

1. únor 17:45 - 3. únor 22:00

Případ mrtvého nebožtíka

1. únor 20:00 - 1. únor 21:30

Případ mrtvého nebožtíka

1. únor 20:00 - 1. únor 21:45

Psí kusy

2. únor 16:00 - 2. únor 17:30

Psí kusy

2. únor 16:00 - 2. únor 17:30

Star Wars: Vzestup Skywalkera

2. únor 16:45 - 2. únor 19:15

Star Wars: Vzestup Skywalkera

2. únor 16:45 - 2. únor 19:15

Králíček Jojo

2. únor 18:00 - 2. únor 20:00

Králíček Jojo

2. únor 18:00 - 2. únor 20:00

Gentlemani

2. únor 20:00 - 2. únor 22:00

VI. Międzypokoleniowy Turniej Gier – Chińczyk.

3. únor 08:00 - 28. únor 18:00

Bookstart - Papierowe cuda

3. únor 09:00 - 3. únor 12:00

Mizerové navždy

3. únor 17:30 - 4. únor 21:30

Divadlo Člověka nepochopíš.

3. únor 18:30 - 3. únor 21:00

Karnevalové masky

4. únor 16:00 - 4. únor 19:00

Setkání u knihy

4. únor 17:00 - 4. únor 19:00

Šťastný Nový rok

4. únor 17:30 - 4. únor 19:00

Regionální pověsti p. Kolková

5. únor 15:30 - 5. únor 18:30

Sněžná mela

5. únor 17:30 - 5. únor 19:15

Yao

5. únor 17:30 - 5. únor 19:30

Smím prosit?

5. únor 19:00 - 5. únor 22:00

Malé ženy

5. únor 19:30 - 9. únor 19:30

Klavírní odpoledne

6. únor 15:30 - 6. únor 23:59

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

6. únor 17:30 - 9. únor 22:00

Koncert skupiny Střepy

6. únor 18:00 - 6. únor 21:00

Píseň jmen

6. únor 18:00 - 6. únor 20:00

Modelář

6. únor 20:00 - 7. únor 19:30

Sokol Karviná B – BK Frýdek Místek

7. únor 20:00 - 7. únor 22:00

Sokol Karviná – Slavoj Bruntál

8. únor 10:00 - 8. únor 12:00

MFK Karviná - Sigma Olomouc

8. únor 15:00 - 8. únor 17:00

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

8. únor 15:45 - 8. únor 17:30

Sokol Karviná - Basket Val. Meziříčí

9. únor 10:00 - 9. únor 12:00

HCB Karviná - Maloměřice

9. únor 10:30 - 9. únor 12:30

Cesta za živou vodou

9. únor 15:00 - 9. únor 16:45

Pirátská pohádka

9. únor 16:00 - 9. únor 19:00

Houslová šou Jirky Erlebacha

10. únor 15:30 - 10. únor 18:30

Příliš osobní známost

10. únor 17:45 - 10. únor 19:45

Gentlemani

10. únor 20:00 - 10. únor 22:00

Koncert smyčcového oddělení.

11. únor 17:30 - 11. únor 20:00

Jacques Offenbach: Hoffmanovy povídky

11. únor 17:30 - 11. únor 21:00

Vlastníci

12. únor 15:00 - 12. únor 16:45

Cestopis Thajsko

12. únor 15:30 - 12. únor 18:30

Nabarvené ptáče

12. únor 17:30 - 12. únor 20:30

Špióni v převleku

12. únor 17:30 - 12. únor 19:15

Černobyl – spící peklo

12. únor 18:00 - 12. únor 21:00

1917

12. únor 20:00 - 12. únor 22:00

Beseda se spisovatelkou Martinou Bittnerovou

13. únor 09:00 - 13. únor 12:00

Klavírní odpoledne

13. únor 15:30 - 13. únor 18:30

Dechy na zámku

13. únor 16:00 - 13. únor 19:00

Chlap na střídačku

13. únor 17:30 - 18. únor 22:00

Tenkrát podruhé

13. únor 18:00 - 13. únor 20:00

Judy

13. únor 20:00 - 16. únor 19:30

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

14. únor 20:00 - 14. únor 22:00

Valentýnský turnaj dětí v judu

15. únor 10:00 - 15. únor 18:00

MFK Karviná – Zlín

15. únor 14:30 - 15. únor 16:30

Super mazlíčci

15. únor 15:30 - 16. únor 17:00

Cesta za živou vodou

15. únor 16:00 - 15. únor 17:45

Malé ženy

15. únor 18:00 - 15. únor 20:00

Sokol Karviná – Jiskra Kyjov

15. únor 18:00 - 15. únor 20:00

Slovenský ples – XVIII. ročník.

15. únor 19:00 - 15. únor 23:59

Fantasy Island

15. únor 20:00 - 19. únor 22:00

Sokol Karviná-Renocar Brno Podolí

16. únor 13:30 - 16. únor 15:30

Princ Krasoň

17. únor 10:00 - 17. únor 11:30

Skákej, chytej, hádej

17. únor 10:00 - 21. únor 11:30

Odpoledne s harmonikou

17. únor 15:30 - 17. únor 18:30

Star Wars: Vzestup Skywalkera

17. únor 17:00 - 17. únor 19:30

Jak rytíř s rýmou zatočil

18. únor 10:00 - 18. únor 20:00

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

18. únor 15:45 - 18. únor 17:00

Beseda s fotografem a komentátorem Martinem Strakou

18. únor 17:00 - 18. únor 20:00

Jumanji: Další level

18. únor 17:30 - 18. únor 19:30

Addamsova rodina

19. únor 10:00 - 19. únor 11:30

Majitelé města rod Mönnichů

19. únor 15:30 - 19. únor 18:00

Dolittle

19. únor 17:30 - 19. únor 19:30

Naprostá láska

19. únor 17:30 - 19. únor 19:30

Ženská na vrcholu

20. únor 15:00 - 20. únor 17:00

Klavírní odpoledne

20. únor 15:30 - 20. únor 18:30

Ježek Sonic

20. únor 17:30 - 25. únor 19:30

Portrét dívky v plamenech

20. únor 18:00 - 20. únor 20:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

20. únor 20:00 - 22. únor 22:00

Sněžný kluk

21. únor 10:00 - 21. únor 11:45

Ples knihovnických Es

21. únor 17:00 - 21. únor 19:00

Chlap na střídačku

21. únor 20:00 - 26. únor 22:00

Sokol Karviná – BK Lipník

22. únor 10:00 - 22. únor 12:00

Na nože

22. únor 17:00 - 22. únor 19:30

Modelář

22. únor 19:30 - 22. únor 21:30

Sokol Karviná – Spartak Uherský Brod

23. únor 10:00 - 23. únor 12:00

HCB Karviná - Nové Veselí

23. únor 10:30 - 23. únor 12:30

MFK Karviná – Teplice

23. únor 14:30 - 23. únor 16:30

Sviňa

23. únor 20:00 - 24. únor 21:45

Bookstart

24. únor 10:00 - 24. únor 13:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

24. únor 15:30 - 24. únor 18:00

Cesty řešení zdravotního postižení u dětí

24. únor 16:30 - 24. únor 19:00

Judy

24. únor 17:30 - 24. únor 19:30

Bookstart: Hrajeme si s knihou

25. únor 10:00 - 25. únor 11:00

Kanada z Vancouveru do Calgary

25. únor 18:00 - 25. únor 21:00

LiStOVáNí.cz

25. únor 18:00 - 25. únor 21:00

Attila

25. únor 20:00 - 25. únor 21:30

Brankář

26. únor 15:00 - 26. únor 17:00

Cestopis s Ivo Petrem

26. únor 15:30 - 26. únor 18:30

Zakleté pírko

26. únor 17:30 - 26. únor 19:00

Já, Daniel Blake

26. únor 17:30 - 26. únor 19:30

Čas pod psa

26. únor 19:00 - 26. únor 21:00

Klavírní odpoledne

27. únor 15:30 - 27. únor 18:00

V síti

27. únor 17:45 - 1. březen 22:00

Karel, já a ty

27. únor 18:00 - 27. únor 20:00

1917

27. únor 20:00 - 29. únor 19:30

Pat a Mat: Kutilské trampoty

28. únor 09:30 - 28. únor 10:30

Ledové království II

28. únor 13:30 - 28. únor 15:30

Ledové království II

28. únor 13:30 - 28. únor 15:30

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

28. únor 20:00 - 28. únor 22:00

Super mazlíčci

29. únor 15:15 - 29. únor 16:45

Fantasy Island

29. únor 20:00 - 29. únor 22:00

1 3 4 5 6 10      ››