Přehled Filmových představení v kině Ex - leden 2018

2. 01. 2018, 15:00 - 31. 01. 2018, 20:00

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury Karviná

Místo konání: Kino Ex, Karviná-Nové Město

kino Ex – leden 2018

MěDK Karviná, tř. Osvobození 1639/43, Karviná-Nové Město, tel.: 596 309 000

 

Ferdinand BH - POHÁDKOVÁ NEDĚLE + VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ -

14. 1. 2018 v 16:00 hodin

Rodinný animovaný film s veeeelkým hrdinou...

... sympatickým, nemotorným býkem Ferdinandem, který má to největší srdce pod španělským sluncem. Po tomto filmu si děti už nebudou pod stromeček přát pejsky, ale býka. Ferdinand je roztomilý pro ty nemenší děti, správný rošťák pro ty větší a dospělým přináší pořádnou porci humoru mezi řádky.

Tento něžný a společenský býk, který má jednoho dne stanout tváří v tvář matadorovi, se se svým osudem nechce jen tak smířit a tak podnikne největší dobrodružství svého života a s pomocí svých nových přátel se vydává na dlouhou cestu Španělskem

Komedie/Rodinný, USA, 99 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč* /120 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Hora mezi námi                              - FILMOVÉ HITY ZA 80 KČ -

14. 1. 2018 v 18:30 hodin

Kate Winslet a Idris Elba ve strhujícím dramatu o přežití a lásce.

Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív... Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a čelí krutým nástrahám nemilosrdné divočiny. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?  Snímek je adaptací stejnojmenné knihy Charlese Martina natočil 

Drama/Romantický, USA, 109 min., do 12 let nevhodný, vstupné 80 Kč

 

Milada                                  - BIOGRAF SENIOR -                  

17. 1. 2018 v 15:00 hodin

Hvězdně obsazené životopisné drama o Miladě Horákové.

Filmové zpracování příběhu Milady Horákové, zakončeného „proslulou“ justiční vraždou, která v roce 1950 otřásla celým světem, se bez patosu a moralizování soustředí na osobní příběh hlavní protagonistky, jež vypráví od jejího mládí. Hlavní role intenzivního životopisného dramatu se ujala izraelská hvězda Ayelet Zurerová. Z českých hvězd se pak ve filmu objeví např. Aňa Geislerová, Ivana Chýlková či Vladimír Javorský.

Drama/Hist./Životopis., ČR, 130 min., vstupné 50 Kč

 

Kolo zázraků                                  - ART KINO -

19. 1. 2017 v 19:00 hodin

Kate Winslet a Justin Timberlake v novém dramatu Woodyho Allena.

V 50. letech 20. století je v zábavním parku na Coney Islandu velmi rušno. Ginny je nešťastná bývalá herečka, která nyní pracuje jako servírka. Její manžel Humpty se rád napije a před manželkou často dává přednost rybaření. Nedávno se k nim nastěhovala Humptyho dcera z prvního manželství, Carolina, která má sice s otcem problematický vztah, ale zároveň se potřebuje ukrýt před gangstery i FBI. Když Ginny potká na pláži pohledného mladého plavčíka Mickeyho, velmi rychle podlehne jeho kouzlu a zamiluje se. Ale jejich opojné naděje na lepší život se začínají hroutit, když se Carolina poprvé setká s Mickeym… Dramatický příběh vášně, násilí a zrady natočil režisér Woody Allen podle svého scénáře. I tentokrát získal pro film ty nejlepší herecké hvězdy současnosti.

Drama, USA, 101 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč          

 

Čertoviny BH                                 - VSTUPNÉ PRO DĚTI A MLÁDEŽ –

20. 1. 2018 v 16:45 hodin

Po čertech hezká pohádka Zdeňka Trošky.

Hlavní hrdinové nové české pohádky, dva nešikovní čerti Popelák (Jakub Prachař) a Uhelák (Dominick Benedikt), jsou za trest posláni do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Jejich úkol se jim však nedaří, spíše, než aby lidi sváděli k hříchům, tak jim neúmyslně pomáhají. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že konečně budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly. 

Pohádka, ČR, 101 min., přístupný, vstupné 100 Kč*/120 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku

 

Špindl                                                                                             

20. 1. 2018 v 19:00 hodin

Romantická komedie z lyžařského prostředí.

Když na hory, tak do Špindlu! Právě do romantického prostředí Špindlerova Mlýna vyrážejí sestry Eliška, Katka a Magda na zimní dámskou jízdu v komedii režiséra Milana Cieslera (Láska je láska, Život je život). Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Během týdenního pobytu je zavalí lavina milostných i životních lapálií. Objeví ale na zasněžených horských svazích toho pravého?

Romantický/Komedie, ČR, 98 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč

 

Tři billboardy kousek za Ebbingem                            - ART KINO -                      

26. 1. 2018 v 19:00 hodin

Temné komediální drama oscarového režiséra Martina McDonagha.

Když ani po několika měsících není vypátrán pachatel vraždy její dcery, udělá Mildred Hayesová (Frances McDormand) odvážný krok a pronajme si tři billboardy, které vedou směrem k jejímu městu a které obsahují kontroverzní zprávu určenou Williamu Willoughbymu (Woody Harrelson), váženému policejnímu šéfovi. Když se do věci vloží jeho zástupce Dixon (Sam Rockwell), nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, bitva mezi Mildred a ebbingskou rukou zákona se rozhoří naplno.

Krimi/Drama/Komedie, USA, 115 min., do 12 let nevhodný, vstupné 110 Kč

 

Změna programu vyhrazena. / www.kinokarvina.cz