Jurský svět: Zánik říše

30. 06. 2018, 21:30 - 30. 06. 2018, 23:30

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury

Místo konání: Letní kino, Karviná-Fryštát

LETNÍ KINO ZAHAJUJE SEZÓNU S DINOSAURY + VSTUPNÉ PRO MLÁDEŽ -

30.6.2018 v 21:30 hodin

Ještěři Jurského světa znovu ovládnou „letňák“ v parku Boženy Němcové! Každý divák mladší 15 let dostane po předložení vstupenky v informačním stánku partnera volnou vstupenky do DinoParku Ostrava.

25 let poté, co kina dobyl první Jurský park, a tři roky po úspěchu Jurského světa, se na filmová plátna ve společné produkci tvůrců předešlých dílů, Stevena Spielberga a Colina Trevorrowa, vracejí pravěcí ještěři. Od chvíle, kdy zničili zábavní park a luxusní resort Jurský svět, uběhly už čtyři roky. Lidé Isla Nubar opustili a zanechali dinosaury jejich osudu. Když ale na ostrově začne ožívat sopka, pustí se Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard) do záchranné operace, jejímž cílem je převézt dinosaury z ostrova do bezpečí. Owen touží nalézt Blue, ještěra, kterého vychoval, a Claire je chce zachránit z přesvědčení, že by tihle živočichové neměli vymřít podruhé. Po příjezdu na ostrov ale hrdinové odhalí spiknutí, které může planetu vrátit do prehistorických dob. Budete žasnout, budete se bavit a bát u důstojného pokračovatele jedné z nejslavnějších sérií v historii kinematografie.

Akční/Dobr./Sci-Fi, USA, 130 min., do 12 let nevhodný, český dabing, vstupné 110 Kč*/130 Kč * platí pro děti a mládež do 15 let při prokázání věku.

Z důvodu nočních hodin projekce, mohou děti ve věku do 15 let na filmy jim přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby! V případě nepřízně počasí projekce odpadají!