Spolu ruku v ruce

11. 05. 2019, 13:00 - 11. 05. 2019, 19:00

3546-fb-benefice-msk-1.jpg

Typ: Jiné akce

Organizátor: Moravskoslezský kraj

Místo konání: Trojhalí Karolína, Ostrava

Moravskoslezský kraj zve širokou veřejnost na 2. ročník benefiční akce „Spolu ruku v ruce“, jejímž hlavním účelem je přiblížení života neformálních pečujících a osob s postižením běžné populaci.

Událost se koná v sobotu 11.05.2019 v prostorách Trojhalí Karolína v Ostravě a nabídne nejen hudební vystoupení (VOXEL, SLZA, bubenický soubor Rytmy), ale součástí akce bude také bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na Cirkus trochu jinak, taneční vystoupení Patricka Ulmana a zážitkové workshopy, na nichž se budou podílet i školy a poskytovatelé sociálních služeb. Účastníci si budou moct vyzkoušet výuku znakového jazyka, simulaci zdravotních překážek občanů v seniorském věku prostřednictvím geronto obleku či se seznámit s multisenzorickou metodou snoezelen.

Vstupné na akci je dobrovolné, přičemž výtěžek z něj bude použit pro benefiční účel v podobě podpory dvou projektů svépomocných skupin sdružujících neformální pečovatele o blízkou osobu s postižením. Přijďte podpořit dobrou věc!