Kořist

30. 07. 2019, 20:00 - 30. 07. 2019, 21:30

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury Karviná

Místo konání: Kino Centrum, Karviná-Mizerov

HORORníček

30. 7. 2019 ve 20:00 hodin

Hororoví mistři servírují děsivou novinku plnou chladnokrevných zabijáků!

Aligátoři plavou rychleji a vidí líp než člověk. Mají nejsilnější stisk čelistí ze všech živých tvorů. Jak dlouho mezi nimi dokáže přežít obyčejná holka?

Haley Kellerová (Kaya Scodelario) není sebevrah. Do uzavřené zóny na Floridě, která se připravuje na jeden z největších hurikánů za posledních pár desítek let, se vypravila jen kvůli tátovi. Ten se snažil na poslední chvíli zabezpečit svůj dům, ale už měl být z oblasti dávno evakuovaný, přesto se neozývá. Haley ho najde ve sklepě, v bezvědomí a těžce zraněného. Než ho stačí odtáhnout do  bezpečí, připomenou se nezvaní hosté, kteří mu zranění způsobili. Stoupající hladina vody totiž výrazně rozšířila loviště zdejších aligátorů. Situace je vážná a poměrně beznadějná. Hurikán udeřil naplno, sklep se plní vodou a Haley je jasné, že bude záhy čelit volbě, zda se utopit nebo nechat sežrat při pokusu o záchranu.

Snímek natočil hororový specialista Alexandre Aja (Hory mají oči, Noc s nabroušenou břitvou) a produkce se ujal Sam Riami režisér kultovních Evil Dead.

Horor/Thriller, USA, 87 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 120 Kč.