Perfect days

19. 09. 2022, 19:00 - 19. 09. 2022, 21:00

Typ: Divadlo

Organizátor: MěDK Karviná

Místo konání: velký sál MěDK

Náhradní termín za 3. 12. 2021.

Pokud Vám náhradní termín představení nebude nevyhovovat, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná nejpozději 14 dní před akcí. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz.

Děkujeme za pochopení.

Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy.

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká?

Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

Režie: Petr Kracik

Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová/Eva Lecchiová, Petra Jungmanová a Vilém Udatný.

Účinkuje: Pantheon Production

Na akci je třeba dodržovat aktuální platná nařízení, více naleznete:  ZDE